Леон: значення імені Леон. Доля і характеристика імені

Іменем Леон батьки називають хлопчиків в католицьких сім’ях Англії.

Походження імені Леон

Професійні лінгвісти розходяться в думці щодо виникнення імені Леон. Одні фахівці вважають, що це ім’я бере свої корені з латинської мови, де «лео» означало «лев». Інші ж стверджують, що ім’я Леон — грецьке, але інтерпретується так само. Ім’я Лев — український аналог імені Леон. В європейських країнах все ж більш популярний оригінальний варіант — Леон або Лео.

Жіночий варіант імені Леон — Леона. Буває, що Леоном коротко називають людей з іменами Леонід або Леонард.

Характер чоловіка по імені Леон

Володар імені Леон — досить спокійна людина. Багато хто вважає, що ніщо не може вивести Леона з рівноваги. Насправді Лео — творча людина, якого переповнюють ідеї. Лев звик аналізувати інформацію. Крім того, носій імені Леон володіє розвиненим внутрішнім чуттям. Лео любить докопатися до суті явища, намагається прищепити оточуючим своє бачення ситуації. Він дуже цінує друзів і не уявляє життя без них. Лео суворо дотримується правил, які суспільство вважає нормою. При цьому Леон не змушує інших жити так, як подобається йому. Носій імені володіє великим терпінням.

Чоловік з ім’ям Леон часто домагається успіхів у дослідженні ринку, розробки програмного забезпечення, керуючого або обслуговуючого персоналу. Непогано Лео може показати себе і в торгівлі. Носій імені Леон дуже цінує прості людські блага, такі як сім’я, стабільний дохід і комфортне існування. Тому Лео обирає професії, де він чітко розуміє, що потрібно робити. Можна сказати, Леону не подобається винаходити велосипед. Лео вміє добре писати тексти на різні теми. Нерідко Лев стає популярним письменником чи журналістом.

Людина на ім’я Леон дуже цінує свою сім’ю і робить все, щоб всі її члени жили комфортно. Льву дуже важливо, щоб його любили. Крім того, Лео теж хоче любити. Дружину він шукає таку, щоб вона була лагідною і емоційної, інакше носій імені Леон буде глибоко нещасний. Він дуже любить дітей. Часто буває, що Лео дуже сильно прив’язується до дружини з-за своєї мінливої натури. Дружина повинна ставати музою Леона. Для цього їй знадобиться не тільки чарівність і зовнішня краса, але й сильний характер, щоб підтримувати чоловіка, коли в нього опускаються руки.

Володар імені Леон завжди вірить у краще. Лев завжди радий новим знайомствам. Лео стежить за своїм зовнішнім виглядом і не лінується ходити в спортзал. Така модель поведінки надає Леону впевненість у власних силах, що б не трапилося. Внутрішнє чуття і аналітичний склад розуму дозволяють Леону не стояти на місці, а постійно розвиватися, долаючи чергові труднощі. Якщо Леон бачить перед собою конкретну мету, то наповнюється ентузіазмом і здатний на будь-який шлях, який допоміг би йому досягти бажаного результату.

Щоб домогтися бажаного, чоловікові з ім’ям Леон не вистачить одного лише аналізу і чуття. Лео повинен виховувати в собі впевненість у власних силах. Природа при народженні обділила Леона цією межею. Укупі з завищеними зарозумілістю і бажання діяти, Лео може стати егоїстом, яким легко маніпулювати. Велике цій людині недоступно. Він не здатний заради вищої мети порушити правила. Егоїзм Леона може зробити з нього пристосуванця, який пройде повз біди того, хто не здатний принести йому користь.

У Леона іменини припадають на наступні дати: 12.01, 2.02, 4.02, 20.02, 3.03, 31.05, 14.06, 31.09, 24.09, 25.11, 20 .12.

Езотерика
Додати коментар