Лейла значення імені

Ім’я Лейла поширене у татар, мусульман.

Лейлу ласкаво називають Лелой, Лілі і Лілею.

Аналогічні імені Лейла: Лілія, Ліліт, Ляйля, Лайла, Лайли і Лейлі.

В ім’я Лейла тісно пов’язані з арабським минулим коріння. Ім’я означає — «ніч, темрява». Лейлою в основному називають жінок в країнах Сходу, а ось в Європі набагато рідше. У Татарстані Лейла перетворюється на Лілію. До речі, Лілія популярна у тюрків і досить часто можна чути, як там це ім’я стає Лілею. У Вірменії Лейла — це Ліліт або Лілі.

Вплив імені на характер і долю

Лейла з дитинства потребує загальної уваги і намагається всіляко його домогтися. При цьому Лейла проявляє себе або капризухою, або найдисциплінованішою особливою. Чого собі не дозволить ніколи — так це неохайності, саме тому про Лейлі можна сказати, що вона охайна і акуратна.

Народжені в різні місяці року Лейли відрізняються від своїх тезок. Так, зимовій Лейлі властиво бути суворою і вкрай образливою по натурі. Вона ніколи не дозволить собі бути переможеною або стороною, що програла, а значить, слід очікувати, що Лела буде влаштовувати суперечки по дрібницях і приводів. Панночка дуже прямолінійна і здатна говорити правду в очі, чого часто відштовхує від себе людей. Можуть відлякати оточуючих і Лейліні буркотливість і заздрість, які вона дозволяє собі іноді випустити на волю. Чого у Лейли не відняти — це величезного честолюбства і постійного бажання визнання.

З’явилася на світ весняною порою Лейла не так сувора до себе, обожнює поспати довше і полінуватися частіше. Але при цьому Лела хоче бути для оточуючих еталоном наслідування. В цьому нелегкій справі Лейлі допомагають її пунктуальність, принциповість і обов’язковість. Їй дуже огидна брехня в будь-якому вигляді, хоча у дуже рідкісних випадках вона дозволяє собі і прибрехати, особливо, коли повністю впевнена у своїй правоті і чистоти помислів. Ця Лейла завжди готова кинутися на допомогу.

Про будь-яку Лейлу можна сказати, що вона чудова господиня, в оселі якої вічні порядок і чистота. Власні почуття названа цим ім’ям не любить виставляти на загальний огляд, але внутрішньо вельми делікатна при виборі партнера. Життя з Лейлою — справжні американські гірки, які, як зрозуміло, не несуть з собою легкість і простоту. Вона вічно висуває якісь вимоги до чоловіка і домочадців, бо схиблена на акуратності і чистоті.

Іменини Лейла не відзначає.

Езотерика
Додати коментар