Лаура значення імені

Іменем Лаура воліють називати своїх дочок католики.

Зменшене похідне імені Лаура: Лоррі, Лора, Ріна, Лорі, Лара, Лалл і Лаурина.

Аналогічні імені Лаура: Лаурен, Лора, Лорін, Лорель, Лорел, Лаурика і Лоурі.

Ім’я Лаура походить від Лавра (ім’я чоловіка), що утворився від лаврового дерева (символ перемоги і слави). Тому можна сміливо говорити, що Лаура пояснюється як «увінчаний лавром» або «переможниця». До речі, спорідненим ім’ям Лаури вважається Лаврентія (жіноча форма від Лаврентій), яку іноді звуть Лоренс, Лорен і Лоран. Але слід зауважити, що синонімом для Лаури воно не є.

Цікаво, але факт: в українській мові Лаура має наголос і на перший, і на другий склад, тоді як європейці в цьому імені ставлять наголос лише на початковий. Українці часто Лауру називають Лорою. Втім, Лора — самостійне ім’я, яке може бути застосовано і до жінок на ім’я Лариса. Імена Ріна і Лара ( виступають у вигляді ласкавих прізвиськ до Лаури і Лариси), теж вважаються незалежними.

Вплив імені на характер і долю

Кожна Лаура відрізняється урівноваженістю і активністю. Ларе властиво приходити до правильного рішення буквально за секунду, тому як ця особа має синтетичним складом розуму. Трохи флегматичній, але дуже активній Лаурі більше подобається покладатися в житті на логіку і докази, ніж на досить хорошу інтуїцію. Лара сувора до себе, тоді як іншим здатна пробачити і слабкості і помилки. Дуже Лаура любить, щоб все робилося за її наводкою, і зовсім не боїться провалів. Взагалі Лаури відрізняються виразною артистичністю й рухливістю, що дає їм привід створювати емоційні ситуації. До речі, Лаури частенько вірять у те, у що грають! У Лари зазвичай золоті ручки, і вона щиро впевнена, що здатна творити багато чого, якщо не все. Особи з ім’ям Лаура властиво робити героїчні вчинки.

У виборі професійної стежини рухомій Лаурі краще орієнтуватися на те, що вона любить: тягу до роз’їздів, сонячних днів і уваги до власної особистості. Тобто, носителька ім’я Лора цілком може реалізувати себе в якості журналіста, репортера, екскурсовода, мандрівника і манекенниці. Досягнувши високих результатів в обраній професії, Ларі під силу подолати будь-яку проблему за лічені хвилини, так як вона ніколи не втрачає рішучості. Єдине, що може зіпсувати Лаурі життя, так це інертні особи, яких вона старанно уникає на своєму шляху.

Жінки, названі ім’ям Лаура, найчастіше однолюби. І стосується це якість натури не тільки любовних відносин, але і професійних. Помічено, що раз визначившись зі спеціалізацією або партнером, Лаура залишається вірна своїм вибором все життя. Дружина господиня свого імені дуже обожнює і завжди залишається відданою дітям. Правда чоловік і діти повинні постійно дарувати Ларі свою увагу і обожнювання, бо як названа ім’ям Лаура дуже потребує цього, щоб відчувати себе коханою і бажаною. Якщо Лаура це все буде отримувати від близьких, то їм буде дозволено буквально все, тому як Лора сім’ю ставить на перше місце. Як жінка, Лаура дуже приваблива для осіб протилежної статі, з-за чого вона практично ніколи не залишається дівою. Господиня з Лари виходить домовита і гостинна.

З оточуючими носителька імені Лаура завжди відкрита — їй властиво ділитися з друзями своїми радощами і печалями. Увага: Лаура навіть може затаїти образу на того, хто відмовиться вислухати її в такі моменти. Це відбувається тому, що вона щиро не розуміє, як людям може бути нецікава її, Ларіна, життя. Лаура дуже імпонує, коли її оточує безліч друзів, у колі яких вона відчуває себе як риба у воді. Господиням цього імені потрібно завжди і скрізь сунути свій ніс, все і про всіх знати. Девіз будь Лаури: життя — це рух!

Іменини Лаура відзначає 22 січня, 19 та 21 жовтня, 23 грудня.

Езотерика
Додати коментар