Значення імені Лариса | Що означає ім'я Лариса, характер і доля

Лариса значення імені

Іменем Лариса часто називають жінок в Росії і Греції; православні.

Короткі похідні імені Лариса: Рисюня, Лариска, Рисечка, Лара, Рисенька, Ларуся, Рися, Ларуня, Лялюська, Ларуля, Лялюся, Лора, Лялюня, Скрині, Лялечка, Рису, Ляленька, Леся і Ляля.

Про те, як з’явилося ім’я Лариса, існує кілька варіацій. Хтось із вченого народу впевнений, що Лариса пішла від Ларісси — міста в Древній Греції, а хтось- від латинського «ларус», що трактується як «міцність» або «чайка».

Не відкидається припущення, що ім’я Лариса могло утворитися від laris («дух-охоронець» з латиниці). Висловлюється ще варіант, що ім’я Лариса ототожнюється з «ларос», яке з давнього грецького перекладається як «солодка», «приємна». Крім того, існує міф греків, де йдеться про німфу по імені Ларісса (внучці Посейдона).

Більш коротко і лагідно Ларису частенько називають Леся, Лора, Ляля і Лара, які також визнаються незалежними іменами.

Вплив імені на характер і долю

У названих ім’ям Лариса є вроджені здібності керувати і організовувати різноманітні заходи. Лариси прагнуть працювати у вузьких спеціалізацій, бо саме в них здатні стати справжніми професіоналами. Беручись за будь-яку справу, кожна Лариса намагається продумати всі свої дії, а тому ніколи не підводить. Так і з діловими партнерами Лариса вміє знайти спільну мову досить швидко. Але от поза професійної діяльності Ларі властиво інколи «губитися»: аналітичний розум і інтуїція Лариси частенько виявляються беззахисними перед реальним світом.

Господиня імені Лариса працює дуже добре, але ніколи не упустить можливості спихнути частина власних справ на когось іншого. У спілкуванні Лариса справляє враження ділової людини. Ларам притаманне бажання кар’єрного росту, заради якого вони можуть бути готовими на багато що. Найчастіше Лариса стає авторитетом у суспільстві, але колеги і підлеглі не завжди відчувають до Ларі приязнь. Незважаючи на це, названі ім’ям Лариса намагаються поводитися з усіма однаково.

У дитинстві Лара багатьом здається талановитою дівчинкою, зокрема, у творчості. У дорослому житті таланти допомагають Ларисі стати більш успішною на професійному терені. Власниці імені Лариса дуже імпонують такі спеціальності як педагогіка дошкільного і шкільної освіти, лінгвістика, програмування.

Щодо шлюбних уз, то Ларисі властиво пов’язувати себе ними або дуже рано, або дуже пізно. Ларі природно бути в довгих відносини з одруженим або дуже молодим коханцем. З Лариси виходить дуже чуттєва, ніжна і тонко співчуваюча своєму кавалерові кохана. Ставши заміжньою дамою, Лариса постарається забути про власне самолюбство. Їй притаманне підлаштовуватися під чоловіка, не переча йому, не переробляючи і терплячи всі його негативні сторони. Лара зазвичай знаходить спільну мову зі свекрухою, а дітей своїх обожнює і безмежно любить.

Лариса ніколи не буде претендувати на місце голови сім’ї, бо як у душі розуміє, що це стане крахом шлюбу. Лариса не змінює сама і не потерпить зрад з боку чоловіка, так як не зможе пробачити їх йому. Та й взагалі, носительці імені Лариса краще жити однією, ніж з постійно гуляють від неї чоловіком. Займатися домашніми справами Ларисі подобається не дуже, бо дружину Лари потрібно бути готовим, що основну частину їх йому доведеться взяти на себе. Тим більше, що Лариса роботу не залишить ні під яким приводом, особливо, якщо вона їй по душі і обіцяє просування.

Ларисам властиво проявляти до оточуючих строгість і холодність, а то і нав’язування власної думки. Як особистість Лариса замкнута і тому до себе в душу допускає одиниці.

З ім’ям Лариса сумісні імена: Ігор, Олександр, Сергій, Олексій, Павло, Володимир, Олег, Дмитро, Михайло.

Іменини Лариса відзначає 8 квітня.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь