Карім: значення імені Карім. Доля і характеристика імені

Іменем Карім батьки називають хлопчиків в мусульманських сім’ях Татарстану і Казахстану.

Ім’я Карім характерно для ісламської культури. Філологи переводять його на сучасну українську двома способами. Одні трактують ім’я Карім як «добрий», «душевний» і «щирий». Інші лінгвісти вважають, що воно означає «авторитетний» або «цінний».

На території Російської Федерації ім’я Карім популярно в Татарстані, Башкортостані й інших національних республіках, в яких місцеві жителі, в більшості своїй, сповідують іслам. Жіночою парою для імені Карім буде Каріма або Карім. Є версія, що ім’я Каріна — один з варіантів прочитання семітського ім’я Каріма і перекладається як «жадібне».

Характер чоловіка по імені Карім

Карім відрізняється тим, що йому чужа жадібність. Він не з тих, хто буде довгі роки зберігати образу. Карім сміливо дивиться в обличчя труднощам. Цей чоловік намагається бути незалежним і чесним з самим собою.

Володар імені Карім наділений багатою уявою. Часто трапляється так, що Карім витає в хмарах, бачачи світ таким, яким хочеться Каріму, а не таким, яким він є насправді. У цій всесвіту чоловік справляється з усіма труднощами. Карім любить філософствувати. Часто він розмірковує про те, що не можна осягнути силою розуму. Ця людина сам для себе визначає, що добре, а що погано.

Карім — дуже ділова людина. У цьому йому допомагає сміливість і впевненість у собі. У виконанні робочих завдань Каріма завжди виділяє націленість на результат і здатність до терплячої праці. Також Карім швидко адаптується до зміни обставин.

Носій імені Карім дуже любить свою сім’ю. Він завжди готовий допомогти дружині або дітям. Однак Карім здатний на зраду. Найбільшим авторитетом для Каріма є його тато, якому Карім підкориться завжди і у всьому.

У будь-якому суспільстві чоловік з ім’ям Карім швидко стає «своїм хлопцем» всупереч своїй нестриманості. У спорах між друзями Карім виступає «третейським суддею». У Каріма безліч друзів, але небагато знають, який він зсередини.

Володар імені Карім любить поговорити про високі матерії. Багатьом людям з Карімом буде просто нудно. Часто цей чоловік випадково зневажає чиїсь підвалини. Це може привести до сварки, яку Карім постарається вирішити мирно.

У чоловіка, що носить ім’я Карім, іменин немає

Езотерика
Додати коментар