Каміль: значення імені Каміль. Доля і характеристика імені

Іменем Каміль батьки називають хлопчиків у католицьких та ісламських сім’ях Казахстану і Татарстану.

Лінгвісти досі не дійшли згоди щодо виникнення імені Каміль. Одна гіпотеза стверджує, що від латинської прізвища Камиллус, яка бере свої коріння від слова «camillus», що на сучасну російську перекладається як «отрок на службі у багатіїв». У часи республіки це було друге прізвище Фуріїв.

У Європі ім’я Каміль має декілька аналогів, які виникали при попаданні імені в іншу мову. У частині романських мов Каміль став Каміло. Португальці частіше вживають Камілу, голландці і західні слов’яни — Каміл. Жіночий аналог імені Каміль — Камілла. Іноді ім’ям Каміль називають дівчаток.

Деякі фахівці вважають, що в імені Каміль ісламські корені, так як в арабів є ім’я Каміл. У перекладі воно означає «ідеальний» або «кращий». Тому ім’я Каміль популярно у арабів і тюркських народів середньої Азії. Жіночий аналог в цьому випадку теж Камілла.

У Каміля іменини є тільки в католицькому іменослові.

Характер чоловіка по імені Каміль

Хлопчик, якого батьки назвали ім’ям Каміль, дуже упертий. Нерідко Кама робить щось тільки тому, що Камілю сказали цього не робити. Часто це трапляється, якщо Каміля покарали. Дитина по імені Каміль страждає від невміння зосереджуватися. Каміль все робить в суєті і поспіху. Життєве кредо Каміля — «косо, криво, аби живо».

Народжений взимку володар імені Каміль не виносить, коли хтось переходить йому дорогу. При цьому Кама володіє м’яким характером і часто йде на компроміс. Каміль ніколи не почне бійку без поважного приводу. Такий Кама твердий у своїх переконаннях. Якщо Каміль святкує день народження у весняний місяць, то він егоїстичний і честолюбний. Такого Камілю хочеться бути головним у всьому і з усіма. Позитивною рисою Ками можна назвати охайність і хороший смак.

«Літній» носій імені Каміль любить філософствувати. Кама дуже чутлива людина. Камілю дуже прикро, коли рушаться його плани. Каміль швидко засвоює нову інформацію і якісно аналізує ситуацію. Крім того, у Каміля добре розвинена інтуїція, якою Кама постійно користується.

Коли мова заходить про щось серйозне, людина з іменем Каміль проявляє чудеса відповідальності і послідовності. Кама може довго відкладати на потім, але завжди вкладеться в термін. Каміль серйозний, ініціативний і все робить з максимальною ефективністю. З Каміля вийде відмінний бізнесмен.

Якщо людина з іменем Каміль народився взимку, то він не буде базікати даремно. Словами Кама воліє справу. «Літній» Каміль більше схильний емоціям. При цьому Кама може помічати незначні деталі. Але потрапляючи на вечірку, Каміль відчуває себе зайвим. Однак і йти в себе Кама не стане. Оточуючі вважають Каміля успішним, так як Кама оточує себе всебічно розвиненими людьми.

У чоловіка, що носить ім’я Каміль, іменини припадають на наступні дати: 15.02, 14.06 і 18.07.

Езотерика
Додати коментар