Історія походження і тлумачення імені Артур

Ім’я Артур означає схильність до життя подвижника. Людина здатна на жертву навіть не заради якоїсь високої мети, а просто тому, що «може собі це дозволити». Віддати улюблену іграшку. Відмовитися від особистого щастя заради щастя іншої людини.

Як наслідок – нагальна необхідність у присутності «об’єкта додатки». Повинен бути хтось, до чиїх ніг можна «кинути весь світ». А інакше життя не матиме сенсу.

Походження: кельтське, арабське
Значення: “ведмідь; камінь; даний Богом”
Відповідні кольори: Зелений, Блакитний, Бірюзовий
Щасливі числа: 24, 4, 20, 6, 2
Планета: Венера
Метал: Мідь
Знак зодіаку: ♎ Терези,♉ Телець
День тижня: П’ятниця

Детальний аналіз ім’я Артур

Камені-талісмани імені Артур: Апаш, Червоний Залізняк, Сердолік, Котяче Око, Цитрин, Скло, Яшма, Лабрадорит, Мармур, Молдавит, Онікс, Перідот, Зелений Сапфір, Зоряний Сапфір, Зелений Турмалін.

Сумісність: Кращі імена для шлюбу, яке жіноче ім’я краще всього підходить імені Артур: Марія, Дарія, Єлизавета, Вікторія, Катерина, Вероніка, Василина, Аліна, Яна, Еліна.

Артур, дати іменин: 13 квітня.

Характеристика імені Артур

Ви здатні пожертвувати всім заради коханої людини, але часто не бачите своїх помилок. До того ж, прагнення захищати дорогих вам людей може принести шкоду: надмірна опіка і стосовно дітей, і стосовно дружину, викликає у них внутрішнє відторгнення і бажання «звільнитися».

Суворе слідування релігійним принципам, наявність твердих переконань або надмірне прагнення до справедливості можуть стати джерелом безлічі проблем для вас і вашої родини.

Ваша основа – це дім і сім’я, ви завжди вірні і великодушні до тих, кого любите. Але ваша схильність до радощів життя і розкоші, нерідко робить вас надто поблажливою до рідним і друзям. Деколи, ви в упор не помічають недоліків людей, які користуються вашим розташуванням.

Дивно, але вам нерідко загрожує самотність – з-за ваших надмірно завищених ідеалів любові і шлюбу. Не допускайте такої помилки, адже ваш повноцінний розвиток можливо саме в сімейному житті.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Додати коментар