Історія походження і тлумачення імені Арсеній

Ім’я Арсеній – візантійського походження. Воно є сучасною формою давнього імені Арсениос, що в перекладі з грецького означає «зрілий», «мужній». У слов’ян ім’я Арсеній довгий час не одержувала широкого поширення.

В православ’ї головним покровителем цього імені вважається ігумен Арсеній Комельский, який довгий час жив в самоті і втихомирював молитвою диких звірів. Іменини в день його пам’яті Арсеній зазначає 6 вересня. 25 червня за церковними святцями день ангела Арсенія в честь Арсенія Коневского, чудотворця і покровителя моряків.

Походження: грецьке
Значення: зрілий
Відповідні кольори: Червоний, Чорний
Щасливі числа: 26, 8, 18, 9
Планета: Марс, Сатурн
Метал: Залізо, Олово
Знак зодіаку: ♏ Скорпіон, ♑ Козеріг
День тижня: Вівторок

Детальний аналіз імені Арсеній

Камені-талісмани імені Арсеній: Кальцит, Кіновар, Корал, Діоптаз, Слонова Кістка, Чорний Лігніт, Марказит, Міка, Опал, Селеніт, Серпентин, Димчастий Кварц

Сумісність: Кращі імена для шлюбу, яке жіноче ім’я краще всього підходить імені Арсеній: Марія, Дарія, Катерина, Аліса, Ольга • Тетяна, Злата, Надія, Світлана, Наталя, Мілена.

Арсеній, дати іменин: 1 лютого, 28 лютого, 15 березня, 12 травня, 21 травня, 25 червня, 15 липня, 25 липня, 6 вересня, 10 вересня, 12 вересня, 10 листопада, 26 грудня.

Характеристика імені Арсеній

У вас сильний характер, ви звикли не говорити, а робити; від вас нерідко залежать оточуючі. Але щоб досягти гармонії в житті, вам потрібно знайти і встановити рівновагу між відпочинком і роботою.

Ви відданий і вірний партнер в любові і шлюбі, але з такою кількістю амбітних планів, у вас може не вистачити часу на видимий прояв ніжних почуттів, навіть якщо ви сильно закохані. Це неприпустимо! Любов покликана пом’якшити ваш характер, зробити ваше життя більш гармонійним, тому ніколи не нехтуйте об’єктом свого захоплення в догоду своїм амбіціям.

Ви – втілення кипучої активності, ви завжди чимось зайняті. Ваша бурхлива енергія може змусити вас прийняти участь відразу в декількох видах діяльності на подив менш працездатним колегам і на шкоду власному здоров’ю. Така активність здатна «звести нанівець» навіть саму мету, в ім’я якої ви працюєте. Тому вам потрібно вчитися вчасно відпочивати і розслаблятися, а також позбутися від напруги і почуття суперництва, які завжди супроводжують надмірним зусиллям.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Додати коментар