Історія походження і тлумачення імені Анатолій

Ім’я Анатолій означає схильністьдо життя подвижника. Людина здатна на жертву навіть не заради якоїсь високої мети, а просто тому, що «може собі це дозволити». Віддати улюблену іграшку. Відмовитися від особистого щастя заради щастя іншої людини.

Як наслідок – нагальна необхідність у присутності «об’єкта додатки». Повинен бути хтось, до чиїх ніг можна «кинути весь світ». А інакше життя не матиме сенсу.

Походження: грецьке
Значення: схід сонця
Відповідні кольори: Зелений, Блакитний, Бірюзовий
Щасливі числа: 24, 10, 14, 6, 1, 5
Планета: Венера
Метал: Мідь
Знак зодіаку: ♎ Терези,♉ Телець
День тижня: П’ятниця

Детальний аналіз ім’я Анатолій

Камені-талісмани імені Анатолій: Апаш, Червоний Залізняк, Сердолік, Котяче Око, Цитрин, Скло, Яшма, Лабрадорит, Мармур, Молдавит, Онікс, Перідот, Зелений Сапфір, Зоряний Сапфір, Зелений Турмалін.

Сумісність: Кращі імена для шлюбу, яке жіноче ім’я краще всього підходить імені Анатолій: Софія, Єлизавета, Вікторія, Катерина, Олександра, Вероніка, Ева, Альона, Віра, Ольга, Камілла, Еліна.

Анатолій, дати іменин: 6 травня, 16 липня, 19 липня, 6 серпня, 10 вересня, 11 жовтня, 3 грудня.

Характеристика імені Анатолій

Ваша основа – це дім і сім’я, ви завжди вірні і великодушні до тих, кого любите. Але ваша схильність до радощів життя і розкоші, нерідко робить вас надто поблажливою до рідним і друзям. Деколи, ви в упор не помічають недоліків людей, які користуються вашим розташуванням.

Дивно, але, незважаючи на вроджену доброту і вміння співчувати, ви можете бути дуже впертою, безжальної і владної. Будучи главою сім’ї (або відчуваючи себе такою) вам не подобається, коли вам суперечать або чинять по-своєму. У таких випадках ви можете бути досить суворі вимоги, які стосуються дисципліни.

Іноді справжня любов може прийти до вас на схилі років, в якості нагороди за самовідданість і відданість.

Дивно, але вам нерідко загрожує самотність – з-за ваших надмірно завищених ідеалів любові і шлюбу. Не допускайте такої помилки, адже ваше повноцінний розвиток можливо саме в сімейному житті.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Додати коментар