Іскандер: значення імені Іскандер. Доля і характеристика імені

Іменем Іскандер батьки називають хлопчиків в мусульманських сім’ях.

Ім’я Іскандер — близькосхідний аналог імені Олександр. Спочатку це ім’я в арабській мові звучало як аль-Іскандер. В арабський світ вперше це ім’я прийшло під час завоювань Олександра Македонського, якого перси називали Іскандер Зулькарнай. В честь цього грецького царя було назване місто Ель-Искандрия, який знаходиться на території сучасного Іраку.

Існують різні форми прочитання імені Іскандер в різних мовах. Наприклад, Іскандар або Іскендер.

Характер чоловіка по імені Іскандер

Хлопчик, якого батьки назвали Іскандером, буде цікавим, але менш активним, ніж однолітки. При цьому він з радістю буде спілкуватися з новими знайомими. Але Іскандер не з тих людей, з якими просто знайти спільну мову.

Іскандер, який святкує день народження в один із зимових місяців, буде дуже непосидючим. Йому буде важко надовго зосереджуватись на чомусь одному. Володар цього імені намагається зайняти домінуючу роль у суспільстві. Для Іскандера важливо демонструвати, що він ні від кого не залежить. Саша володіє аналітичним мисленням. Йому легко даються дисципліни, побудовані на принципі верифікації. Але він погано контролює емоції. Іскандер завжди дотримується якихось установок. Любить сперечатися і багато чого вимагає від інших людей.

Іскандер, народжений навесні, страждає від зайвої боязкості. У такого чоловіка не буває багато друзів. Він всіляко намагається уникати уваги і воліє роль спостерігача. Олександр найбільше любить спілкуватися по телефону, ніж вживу. Коли мова заходить про роботу, то він здатний довго вирішувати складну задачу. Іскандер — дуже відповідальна людина.

Іскандер, народжений влітку, наївний. У нього м’який характер і їм легко управляти. Носій цього імені ніяковіє перед жінками. Часто одружується на активній і волелюбній жінці, яка буде антиподом Іскандера.

Іскандер, народжений восени — закінчений прагматик. З ним можна про що цікаво поговорити. Олександр постійно займається самоосвітою. Дружині він довіряє як самому собі.

У чоловіка, що носить ім’я Іскандер, іменин немає.

Езотерика
Додати коментар