Значення імені Інна | Що означає ім'я Інна, характер і доля

Інна значення імені

Ім’я Інна поширене у росіян, християн.

Короткі похідні імені Інна: Інча, Іннушка, Інюша, Іна, Інюта, інуля і Інуся.

З латиниці ім’я Інни перекладається як «пливе», «бурхливий потік», «протікати/текти» і «плавати». У Росії Інною частенько звали хлопчиків — була така традиція, тепер же це ім’я стало суто жіночим (прекрасним прикладом служить Інна Новодунський — один з учнів апостола й мученика Андрія з Малої Скіфії, убитого разом з Риммою і Пинной.

Короткий, ласкаве звернення Іна (від Інни) застосовно до інших імен. Ось деякі з них: Зарину, Агрипина, Фаїна, Антоніна, Сабіна, Каріна, Пінна, Елліна, Мартіна, Жоржина, Марина, Діна, Ірина, Інеса, Зінаїда. Що цікаво, але самостійне ім’я Інна не застосовно до Інеси.

Аура імені Інна

Кожній Інні притаманні такі риси характеру як: надійність, простота і легкість. Інший раз здається, ніби Інна випромінює зсередини особливий світ. За темпераментом Інна відноситься до сангвініків, тільки у неї не виходить проявляти наполегливість — вона, скоріше, веселушка з нальотом легковажності. Інуля виявляє себе панянкою незалежною, що має власну думку на все.

Інні не так вже важко пристосуватися до мінливих обставин. У неї немає звички збирати образи, що допомагає Україні уникнути всіляких проблем і труднощів. Інна часом виглядає впертою і принципової особливою, яка прагне до пунктуальності і досягнення своєї мети. Цій панночці не властиво даремно витрачати особистий час, тому як Инча не хоче упустити з життя нічого цікавого і важливого.

Інна відрізняється аналітичним складом розуму, тому віддає перевагу професії по душі. Якщо господиня імені Інна помітила у себе якісь таланти і здібності, то постарається їх розвинути і цілком можливо, що в майбутньому вони стануть її життєвим кредо. Якщо таке станеться, то Інна може відмовитися навіть від створення сім’ї або блискучої кар’єри! Правда, Інна може спробувати в якийсь момент об’єднати талант з сім’єю, але потім зрозуміє, що сім’я все ж не так важлива. Чоловікові, котрий погодився стати чоловіком Інни, доведеться звалити на себе всю домашню роботу і при цьому не забувати захоплюватися своєю розумною жінкою. Інна може успішно виразити себе в медицині, інженерії, журналістиці, торгівлі. Непоганим з власниці імені вийде і фоторепортер. До речі, Інна не боїться міняти свою професію, особливо, якщо захопиться інший по-справжньому!

Інна завжди виглядає привабливо; дуже ласкаво і ніжно ставиться до представників чоловічої статі. Поважає чоловіків, які володіють великим життєвим досвідом. Слід пам’ятати, що Інна — дуже ревнива дамочка, завжди прагне домінувати у стосунках. Уклавши шлюб, Інні властиво не знаходитися в ньому довго, а після розлучення більше ніколи не виходити заміж. А все тому, що щасливою може бути лише поруч з чесним партнером, здатним на відвертість. Якщо такий кавалер знаходиться, то володарка імені стає для нього відданою і турботливою дружиною. Не забуває Інна проявляти турботу і про дітей, але коли вони виростають, не завжди може знайти з ними спільні теми для бесід. І так, ніколи Інна не захоче жити зі свекрухою під одним дахом!

У господині імені абсолютно немає схильності до депресій. Вона цілком самостійна дамочка, не потребує зовнішнього контролю. І Інна ні за що не буде нав’язувати комусь особисту думку. Їй по душі прояв поблажливості і терпіння до слабкостей оточуючих.

Іменини Інни відзначаються 2 лютого й 3 липня.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь