Гороскоп сумісності: Телець з іншими знаками зодіаку

Сумісність Тельця з усіма знаками Зодіаку.

ТЕЛЕЦЬ – ОВЕН

Досить складний союз. У цієї пари мало спільного. Овен поспішає, поспішає, хоче постійно бути в дії. Тельцю же спокійніше на насидженому місці, він всіма своїми силами тримається на стабільність. До того ж у Овна велика схильність до емоцій, а ось Телець їх висловлювати не любить, а потім здається Овна занадто холодним. В принципі, вони можуть притертися один до одного і навчитися ладити.

ТЕЛЕЦЬ – ТЕЛЕЦЬ

Хоча обидва люблять тілесність, в ліжку можуть виникнути розбіжності. Та й взагалі чоловік частіше міркує більш приземлено, ніж жінка. Йому не до вищих матерій, коли холоне ліжко. У підсумку виходить досить хиткий союз, який, втім, має шанси.

ТЕЛЕЦЬ – БЛИЗНЮКИ

Телець – це незламний камінь. Йому добре триматися за щось надійне, якусь частку стабільності. А ось Близнюкам хочеться розхитати весь світ, не залишити каменя на камені. Дії Близнюків не тільки дратують Тельця, але ще і не провокують на реакцію. Виходить, що обидва топчуться на одному місці і говорять нібито на різних мовах.

ТЕЛЕЦЬ – РАК

Вони живуть душа в душу. Ранимий Рак не намагається зазіхнути на цінності Тельця, а Телець, в свою чергу, дарує Раку душевну теплоту і турботу, в якій той так гостро потребує. Але їх союз – це не тільки романтика, але ще і гаряча пристрасть в ліжку. Так що залишається за них тільки порадіти. Ці відносини будуть розвиватися неспішно і невідворотно.

ТЕЛЕЦЬ – ЛЕВ

Хижакові і травоїдній складно ужитися під одним дахом. Можна сказати, що Лев постійно тероризує Тельця, вимагаючи до себе уваги. Сам Телець віддає перевагу замкнутися в собі і як можна менше робити для примхливого партнера. Втім, спільну мову вони легко знаходять в ліжку. Але однієї інтимного життя явно недостатньо, щоб побудувати міцний союз.

ТЕЛЕЦЬ – ДІВА

Два земних знака дуже добре розуміють один одного. Їх не тільки радують, а й дратують одні і ті ж речі. Про таку пару скажуть, що вони заспівали, або налаштувалися на загальну хвилю. Звичайно, все не ідеально. Телець – прагматик, а іноді навіть ханжа. Діву тягне до піднесеного, що здатне викликати у Тельця позіхання. Та й в ліжку одне до одного причіпки. Але це можна перебороти.

ТЕЛЕЦЬ – ТЕРЕЗИ

Телець упертий, непохитний, напористий. Але і напирати йому особливо нікуди, адже поступливі і дипломатичні Ваги охоче поступаються, коли це потрібно. Телець буде вдячний і згорне гори для Терезів, якщо буде потрібно. Так що обидва потроху будуть вкладати в відносини, досягаючи гармонії. По суті, досить хороший союз, довговічні відносини.

ТЕЛЕЦЬ – СКОРПІОН

Що їх точно об’єднує – це ліжко. Звичайно, це не єдине, але на арені сексу вони легко досягають взаєморозуміння. У емоційні моменти можливі великі сварки, буде гриміти грім і блискати блискавки. Але все це терпимо і можна перебороти. Питання досвіду.

ТЕЛЕЦЬ – СТРІЛЕЦЬ

Телець і Стрілець – дуже погане сполучення для створення сім’ї. Телець Стрільця відверто дратує. Та й взагалі у них дуже сильно розрізняються погляди на відносини. Стрільця хочеться ні перед ким не звітувати, а Тельцю буде добре, якщо його партнер буде “ходити по струнці”. У підсумку виходить ситуація, яка в народі називається “найшла коса на камінь”.

ТЕЛЕЦЬ – КОЗЕРІГ

Вони дуже добре відчувають один одного. З деякою натяжкою можна сказати, що між ними сильна “хімія”. Але при цьому, це якийсь особливо палкий союз. Тут не вирують пожежі, що не киплять пристрасті, але є завидне взаєморозуміння. Про таких відносинах не пишуть вірші, не знімають фільми, але багато щасливі сім’ї виглядають саме так.

ТЕЛЕЦЬ – ВОДОЛІЙ

Водолію завжди хочеться чогось більшого, а Телець, в свою чергу, може запропонувати лише те, що є. Амбіції Водолія тягнуть в небо, в його рідну стихію, а Телець міркує приземленими, прагматичними категоріями. У підсумку виходить, що він занадто “ускладнює” відносини, від яких Водолій чекає в першу чергу легкість і піднесеність. Невдалий союз.

ТЕЛЕЦЬ – РИБИ

Телець любить і цінує однозначність. На жаль, саме цього Риби не можуть йому гарантувати. Але в той же час пробивний характер Тельця – це надійна опора для Риб. Разом вони зможуть багато чого досягти не тільки в побуті, але і в професійному співробітництві. Шлюб їх не можна буде назвати зразковим, але в той же час вийде зовсім не жахлива картина, як можна було собі уявити. В цілому, терпимо.

Езотерика
Додати коментар