Евіта значення імені

Звідки взялося і що означає ім’я Евіта

Від імені Евіта утворилися скорочення, якими користуються для ласкавого звернення: Ев, Ева, Віта.

Імена Єва, Єва, Евеліна, Євангеліна відносяться до близьких і споріднених з Евітою.

Це поширене, популярний у євреїв та жидів ім’я.

Даною зменшувальною формою називають власниць імен Єва (Ева), Евеліна. Пов’язують імена єдині корені, які тягнуться в давньоєврейську мову, де існувало ім’я Хава, в перекладі означає «дихати», «жити». Ім’я Єва, відоме всім від праматері, вважається відповідним Евіті.

Евіта ідентично значенням і походженням давньогрецького імені Євангеліна, що дає в перекладі «Євангеліє» або «добра звістка, хоча Евіта давно здобула самостійність і незалежність по відношенню до споріднених іменами.

Два скорочення цього імені – Ева, Віта теж входять в число самостійних імен.

Проте в церковних календарях Евіта сама по собі не вказана, власниці імені відзначають іменини у дні, зазначені для Єви або Евеліни.

Характер володаря імені Евіта

Представниці імені яскраво виглядають, на перший погляд, вони безтурботні, надзвичайно товариські і комунікабельні. Евіта приваблює красою, елегантністю, приємним ставленням, бажанням порадувати людей. Господиня імені потребує компанії, яка дає їй відчути свою реальність. Евіта вміє добре говорити, красномовство – її дар, ораторське мистецтво їй підкоряється, плюс – прагнення дівчини перебувати на увазі, вступати в розмови, міркувати про задуми.

Представницям імені не відмовиш в умінні розважити товариство, артистизм у неї в крові, перевагою стає і швидка адаптація в усіх обставин, здатність до імітації чужих недоліків. Відрізняючись критичним розумом і гострою спостережливістю, Евіта швидко бачить тонкощі, приховані від інших, застосовуючи особисті дані, користується обставинами. Вона прийде на допомогу в будь-якому випадку, так як цікавість штовхає до з’ясування всього, що внесе в її існування новизну, свіжість. З цієї причини Евіта завжди шукає незвідане, не відкрите, прагне подорожувати. Евіта точно не меланхолік, задоволення і розваги їй до смаку.

Носій імені егоїсткою стає, коли хоче бути в центрі уваги. Евіта вміє командувати людьми, не даючи їм зрозуміти, легко і просто, у вигляді гри, не зі зла, тільки для залучення уваги до своєї персони, для доказу своєї незамінності, потрібності.

Які професії вибирає

При виборі професії дівчина звертається до збігаючоїсь з її світоглядом. Жінка наділена природним даром прекрасного, великими знаннями в мистецтві. Прекрасно володіючи мовою, Евіта може працювати у викладанні, на телебаченні, виконавицею пісень, письмова грамотність допоможе в журналістиці, літературної діяльності. Вирішивши присвятити себе допомозі людям, їй потрібно вибрати медицину, соціальну роботу, юриспруденцію. Творчі професії їй також підійдуть.

Шлюб і сім’я

Евіта направляє всі зусилля на те, щоб її любили і прославляли, і хвалили. Евіта понад усе ставить справедливість. Їй хочеться жити для сім’ї. Евіті нелегко знайде супутника життя, так як висуває багато вимог до майбутнього обранця. Евіта шукає ідеального чоловіка, в крайньому випадку, відповідного її поданням.

Саме для цього імені дня ангела не передбачено.

Відомі носії імені:

Аргентинка Марія Ева Дуарте де Перон, знайома в країні як леді Евіта – дружина двічі президента держави в різні терміни Хуана Перона;

Мальтийка Евіта Магр – виконавиця пісень;

Латишка Евіта Рэгза, спортсменка, вид спорту – керлінг;

Мексиканка Евіта Муньос, більш відоме ім’я «Чачита», кіноактриса.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар