Еміль: значення імені. Доля і характеристика імені Еміль

Його ласкаво називають багатьма іменами — Ем, Емі, Еміля, Міо, Миль, Миля, Еммі, Еля, Емильхен, Мілу, Амелиус, Амел, Міллі.

Майже однакові з ним імена — Еміл, Еміліо, Емілій, Емільєн, Еміліано, Емилиану, Еміліан, Емилиян, Омелян.

З’явилося в країнах з католицьким віросповіданням.

На латині існує «aemulus», що перекладається як «суперник», «не поступиться», «відданий». Від нього утворилася назва роду у Римі Aemilius, від нього і виникло дане ім’я. Існує і форма Емілій. Перси переводять ім’я як «ворог».

У чоловічого імені є жіночі пари – Емілія і Емілі.

У Україні замість Еміля було Омелян або Емилиан, а для жінок ім’я Емилья. У багатьох європейських країнах ім’я існує в різних варіаціях. У англійців – Еміл, французам звично Емільєн, іспанці подовжили в Еміліано, італійці на свій лад – Еміліо, португальці теж за правилами своєї мови перетворили в Емилиану, румуни, угорці, поляки, чехи користуються спільним варіантом – Еміліан, болгари мають Еміліана. У первісному вигляді теж зберігається у всіх цих країнах.

Для нього є іменини в католицьких календарях, а для православних іменини будуть як для російського імені Омелян.

Талановитий і здібний

У дитинстві володар імені радує дорослих своїм характером. Незважаючи на повільність і не особливе піклування до навчання, Еміль наділений здібностями. При цьому Еміль виділяється спокійним, поступливим характером у поєднанні з акуратністю. Еміль обдарований здатністю до музики. При умові раннього розвитку в цьому напрямку він обере в майбутньому таку професію.

«Зимовий» представник імені надзвичайно складний по натурі людина. Цей Еміль сприйнятливий, в сенсі, агресивний. Свої емоції Еміль намагається приборкувати, проте в момент його роздратування під руку йому не варто попадатися, тим більше при яскраво виражених силових можливостях деяких володарів імені. Емоції Еміль вихлюпує в сварках зі своєю другою половиною, доводячи її до істерики з-за нісенітниці. А адже народжений взимку Еміль обдарований талантом, аналітичним складом розуму, великими можливостями в області точних предметів. Еміль пунктуальний, стримує дані обіцянки, і йому важко зрозуміти людей, надходять не так. Людині, раз обдурив його, Еміль більше не довіряє.

З’явився на світ влітку носій імені приваблює чарівністю. Цей Еміль теж не позбавлений емоцій, які, на щастя, не схожі на запальність його побратимів. Представник імені світлий і приємний. «Літній» Еміль прагне до спілкування, має купу друзів, любить велике оточення. Еміль тягнеться до жіночої статі, але намагається зберігати вірність дружині. Еміль стане хорошим батьком сімейства, однак його дружині не можна випускати його з поля зору.

Всі представники цього імені прагнуть бути вільними і самостійними, не сприймають рад сторонніх. Народжений восени носій імені сподівається на себе. Емілю властиво спочатку робити, а потім думати. Власнику імені подобаються поїздки і події, вони азартні і люблять ризик, авантюри. Якщо їм трапляється торгувати, в цій сфері вони як риба у воді. Тільки відповідати за свої діяння володарі імені не хочуть ніколи.

Іменинниками Емілі стають навесні – 22 і 28 травня, і взимку – 6 грудня.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар