Едуард: значення імені. Доля і характеристика ім’я Едуард

Крім офіційного імені Едуард вживаються скорочення — Ед, Едзьо, Едік, Едді, Эдуардик, Эдюня, Еду, Ду, Дадо, Діно, Тед.

З них збігаються за складом — Едуар, Едвард, Еде, Еету, Ейджард, Едард.

З початку появи широко використовується у німців, англійців, вірмен, католиків.

Оскільки ім’я з’явилося в Стародавній Німеччині, воно перекладається з німецької словосполученнями – «піклується про майно», «охороняє власність», «стражник святості». Їм вторять переклади з англійської мови – перший склад «Ead» – «багатий, щасливий», другий склад «ward» – «рать».

Цілеспрямований

Володар імені має сильний характер і впевнений в ньому, ставить собі цілі і прагне досягти їх. Едуард не розгубиться у важкій життєвій ситуації, миттєво зреагує, орієнтується в обстановці, прийме правильне рішення щодо врегулювання ситуації. Свій гострий розум Едуард націлює на прийняття відповідних і швидких рішень. Порожні цілі господаря імені не цікавлять.

Він має завзятістю, наполегливістю, терпінням. Добре б батькам у свій час залучити Едуарда до якого-небудь заняття, тоді є ймовірність його оволодіння цією справою в повній мірі. Едуард завжди хоче досягати цілі ціною малих жертв. Коли власник імені вирішує зробити кар’єру, немає жодного сумніву в цьому. Для досягнення повного успіху Едуарду підійде будь-яка професія – медичний працівник, адміністратор, заняття науковою роботою.

Представник імені абсолютно прагматичний. Це можна вважати і плюсом, і мінусом Едуарда. Оскільки Едуард не виражає своїх почуттів, що збоку здається відстороненим і байдужим до людей. Господар імені навіть змушений доводити друзям свою дружбу, щоб вони не вважали себе використовуваними їм. Йому доводиться представляти себе на місці інших, щоб зрозуміти їх і ставитися до людей тепліше, проявляти більше людяності.

Серед представників імені є «зимовий» Едуард, відзначає іменини 5 січня. Осінні іменинники – 13 жовтня. «Весняний» Едуард відзначає день ангела 15 березня.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Додати коментар