Діана — що означає ім'я, життя, характер

Діана — що означає ім’я, життя, характер

Значення імені Діана

Ви знайдете для себе корисну інформацію про значення ім’я Діана, тлумачення, історичні факти, звідки походить ім’я Діана.

Значення імені Діана

Ді – загадкова і в якійсь мірі чарівна дівчина. В світі магії така дама точно була б феєю! Такі особливості зумовлені тим, що означає ім’я Діана, а також її характером. Вивчаючи історію імені, можна дізнатися багато цікавого про жінку, яку так назвали.

Скорочена форма

Ана, Ді, Діна, Діаночка, Діанесса, Діанка, Дінуся, Діночка, Ганна, Дінка, Аня, Дія.

Історія появи і що означає ім’я Діана

Коріння цього імені йдуть глибоко в культуру римлян. Воно нерозривно пов’язане з образом божественної покровительки родючості та місячної сили. В інших мовах можна зустріти такі форми, як Дайен, Дианне, Дияна.

Іменини і покровителі Діани

На жаль, ім’я Ді не внесено в православний календар. Іменини вибираються по самому близькому до нього варіанти. З одного боку, це може викликати труднощі. Однак з іншого – «нові» імена дають можливість ще краще зрозуміти. що означає ім’я Діана, а також яким чином складеться її доля. Найчастіше в православ’ї Ді звуть Ганною або Дашею.

3.02 – А., мучениця.

1.04 – Д., свята, страдниця.

Позитивні сторони Діани

Така дама, здається, створена для того, щоб творити. Наприклад, Дианессе легко дається освоєння музичних інструментів або художньої кисті. А тому дівчина цілком може реалізувати значення імені Діана саме в мистецтві. Своєю творчістю вона радує і надихає інших.

Негативні сторони Діани

Підступна пліткарка! Ось якими словами можна описати дівчину. Ді, то від внутрішньої порожнечі, то від нудьги, пускає плітки і вступає в конфлікти. На жаль, ця частина того, що означає ім’я Діана, часто залишається з нею до кінця життя. А тому дівчата рідко коли бувають справжні подружки.

Особливості характеру Діани

Ніжна, ласкава і… деколи примхлива. Саме так поводиться Ді в дитинстві. А з віком, до речі, ці риси все більше розвиваються і зміцнюються. На долю дівчинки і значення імені Діана сильно впливає чоловік. Папа формує в неї ставлення до протилежної статі, а чоловік є головною опорою. Саме тому важливо, щоб батько і дідусь були присутні у вихованні дівчини.

Скандали – пристрасть Діанесси. Дама може не тільки кричати, але і бути призвідницею бійки. Биття посуду, з’ясування відносин в громадському місці… Її хлібом не годуй – дай влаштувати скандал. Якщо ж те, що означає ім’я Діана, розкривається в ній з меншою силою, вона стає тихою пліткаркою.

На щастя, Ді вміє не тільки скандалити, але і щиро любити. Для неї дуже важливі дружні і сімейні відносини. Завжди вона готова буквально рвати за рідну людину! Найбільш близькі відчувають від неї найпотужнішу віддачу і любов. Саме вони розуміють значення імені Діана найкраще.

Ді – авантюристка. Жоден її «вихід у світ» не обходиться без епічно завершення. По-перше, екстрим і позамежне веселощі дозволяють Ді відчути себе, як кажуть, живий. А по-друге, дівчина з таким ім’ям дуже гостро відчуває швидкоплинність життя. З її вуст часто можна почути фразу «один раз живемо». Знаючи, що означає ім’я Діана, можна зробити висновок про те, як вона веде себе в житті. Ді — красива, талановита, відкрита, ризикова дама! Взаємодія з такою — ризик та “американські гірки”. Проте воно того варто.

Поєднання ім’я Діана з чоловічими іменами

Ідеального хлопця для дівчини звуть Федір чи Ілля. Також відносини будуть успішними з Кирилом, Максимом, Сергієм, Єгором. На жаль, значення ім’я Діана не підходить Валерію, Костянтину, Івану. Найгірша пара – Юлій.

Сім’я і Кохання Діани

Молоденька Ді не може жити поза відносин. Розлучившись з однією людиною, вона швидко впадає в нову пару. Дівчині необхідно увагу і подарунки. Наприклад, все те, що означає ім’я Діана, змушує її любити квіти і плюшеві іграшки. У побуті дівчина любить поскандалити.

Професія Діани

Як вже говорилося, Дианесса дуже близька до світу мистецтва. Вона може реалізувати себе в кількох середовищах. По-перше, у музиці, театрі або художньому ремеслі. А по-друге, значення ім’я Діана підходить для роботи моделлю або блогером.

Здоров’я

У дівчини не буває сильних і неприємних недуг. Ді позбавлена хронічних захворювань і навіть обходить стороною сезонні застуди. Однак її може турбувати зайва вага, проблеми з зубами або волоссям. Загалом, усе, що відбивається на зовнішності.

Кар’єра Діани

Чарівність – головний ключик Ді, яким вона відкриває всі двері. За допомогою нього дівчина знаходить роботу, воно ж і допомагає їй просунутися по кар’єрних сходах. Чим краще її стосунки з начальством, тим більше вона заробляє. У цьому плані значення імені Діана тільки допомагає дівчині.

Великі Діани в історії

Де Пуатьє (герцогиня). Принцеса Д. Баумринд (професор). Петриненко (співачка). Ковальчук (модель). Корзун (актриса). Гаркуша (модель, активістка). Крюгер (актриса). Варинська (спортсменка). Гурцька (співачка). Мелисон (модель).

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь