Даміра значення імені

Народження імені Даміра: зародилося в мусульманських країнах, в Татарстані.

Короткий похідне від імені Даміра: Мірка, Дала Світу і Далка, Даленка.

Імена, схожі з ім’ям Даміра: Далимира і Дальмира.

Даміра частенько використовується у мусульманських народностей, зокрема, популярне ім’я в Башкирії і Татарстані. У перекладі з татарської Даміра означає «залізна» або «міцна» і є похідною формою від чоловічого імені Дамір, який має кілька варіацій виникнення.

Існує вислів, що Даміра являє собою варіацію імені Далимира, батьківщина якого слов’янські східно-європейські народності. Припускають, що назва пішла від складання «світу» і «дали», що в підсумку дає Дальмиру. Якщо вірити такому припущенню, то Даміра доречно трактуватися як «миротворець», «стійкості світу», «підтримуючої світ».

У Даміри є зменшена ласкава форма імені, яка звучить як Світу, яке також може вважатися самостійним ім’ям.

Вплив імені на характер і долю

У дитинстві Даміра рухливе і зібране малятко. Правда, народжена навесні Даміра кілька нерішуча, про що прекрасно знає. До гідностей такої Даміри можна віднести дисциплінованість, яка дуже допомагає хазяйці імені в роки навчання. А взагалі весняна Даміра тяжіє до класичного прояву у всьому.

Вдача Даміри відмінно передає її честолюбство і гордість, прагнення до успіху. Домагаючись особистої мети, дама на ім’я Даміра виявляє наполегливість і впертість, які необхідні їй, щоб досягти логічного кінця. Господиня імені дуже серйозно ставиться до всіх доручених їй справах.

Народжена взимку Даміра наділена твердим характером, з-за чого завжди виглядає наполегливою і кілька нетерплячою з опонентами. На роботі володарка імені визнається кращим співробітником, бо відрізняється акуратністю і відповідальністю.

Даміра вважається ідеальною господинею, яка вміє створити затишок. У відносинах з чоловічою статтю Даміра часто відчуває швидко розпалювану і також швидко гаснучу закоханість. Ставши дружиною, володарка імені може перетворитися на страшну ревнивицю, яка насилу контролює себе.

По натурі дівчата, які носять ім’я Даміра — інтроверти. Їм притаманне ретельно зважувати всі «за» і «проти», перш ніж зробити якісь дії. Даміра не любить суперечки і сварки, тому вважатиме за краще відступити, лише б не порушити мирне існування. Друзів господиня імені вибирає з пристрастю і надалі незалежна від них. Прагне допомагати рідним і близьким, в ніж б вони не потребували.

З’явилася восени Даміра прямолінійна і любить говорити правду в обличчя. Ця особа не терпить інтриг і намагається їх уникати. Ще носителька імені відрізняється обов’язковістю і обожнює знаходитися на увазі.

Іменини Даміри: не відзначаються.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар