Белла значення імені

Коротких форм ім’я Белла не отримало, але близьких за вимовою у нього досить — Ізабелла, Арабелла, Альбіна, Белла, Кларибелла, Сибілла, Аннабелла, Кларабелла, Габріелла.

Як сталося ім’я Белла або Белла? Воно з’явилося у сповідуючих католицтво і англійців.

Якщо говорити про написання Белла, воно сягає корінням у латину і дає в перекладі поняття «красуня» або «прекрасна». Іноді під час запису відбувається чергування голосних і виходить Белла. Ми знайомі з ім’ям Белла як окремим власним. Але воно ж є короткою формою для деяких жіночих імен. Співвідносити ім’я Белла (Белла) з Білою неправильно — воно слов’янського походження.

Беллу вважають отриманим усіканням імен Аннабелла, Арабелла, Габріелла, Кларибелла, Ізабелла, Сибілла і навіть Альбіна. Синонімічним до імені вважається популярне англійське ім’я Белінда.

Окремого дня іменин в ім’я Белла не вказано — власниці імені святкують за католицьким календарем у день Ізабелли.

Відмінні риси характеру Белли

Названі цим ім’ям не мають проблем із спілкуванням і труднощами при знайомстві з людьми. У Белли присутні хороші якості — логічність і наполегливість. Буває, що Белла проявляє поривчастість. Зовнішністю і характером Белла нагадує матір.

Белла пізно встає вранці, вона відноситься до «совам». Займатися домашніми справами Белла не дуже любить. Стояти біля плити Белла буде, якщо немає іншого виходу. Жінка з таким ім’ям дуже чутлива, свої емоції виражає досить бурхливо.

Представниці імені притягують погляд красою. Беллі неважко зробити з чоловіка раба. Але життя Белли затьмарена зрадою і зрадою. Белла буде щаслива, якщо в її житті з’явиться вольовий і жорсткий чоловік.

Сама носителька імені відрізняється вірністю і простодушністю. Беллу можна назвати щирою подругою. Зустрівши свого обранця, Белла цілком буде захоплена їх відносинами. Але до вибору чоловіка Белла належить ретельно. Зазвичай Белли стають матерями синів. На жаль, перший шлюб призводить до розлучення. Белла гаряча і темпераментна жінка. Завзятістю характеру Белла притягує слабовольних чоловіків. Їй самій подобається в таких чоловіків можливість турботи, опіки.

Від природи Белли наділені практичністю і діловою хваткою. Беллі варто вибирати професію у сфері торгівлі, економіки. Їй притаманне самостійне вирішення всіх проблем, хоча стати успішною Беллі не дано.

Це жіночна особу, яку люблять оточуючі за доброту і позитивність. Беллі іноді трапляється зриватися — розлютитися по дрібязковому приводу. Але зазвичай Белла відрізняється врівноваженістю і логічним мисленням. У ній є самолюбство, яке не заважає Беллі легко звикати до людей і надавати їм допомогу.

У Беллі є наполегливість і самостійність, серйозність. Але ці риси гальмують її самовираження.

Бели є іменинницею 23 лютого та 4 липня.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар