Азіза: значення імені Азіза. Доля і характеристика імені

Коротко звати Аза.

Синонімічних імен не має.

З’явилося воно з розвитком ісламської віри.

Має лексичне значення слів «рідкість», «цінність». Іноді араби вживали його в значенні «мила, дорога», інколи навіть «горда». У місцях проживання мусульманського населення ім’я користується великою популярністю.

Що принесе ім’я господині

Жінка з таким ім’ям понад усе ставить свободу. Азіза абсолютно самостійна, індивідуальна особистість, не визнає жодних рамок. Цим пояснюється відсутність у ній дисциплінованості, погана звичка обов’язково показати себе, мовляв, я краще всіх. Планувати свої дії Азіза не вміє, що змушує її ризикувати без користі. Вона поривчаста, енергійна. Азіза постійно в дії, боротьбі, прикладає всі сили, не шкодує себе на шляху до мети, а якщо переслідує свої інтереси, тим більше.

Носій імені володіє прекрасними рисами характеру — динамічність, хоробрість, життєдіяльність, розсудливість. З іншого боку, невміння користуватися порадами навколишніх тоді, коли вони йдуть врозріз з думками Азізи.

З власниць імені виходять хороші організатори, нездатні самі підкорятися іншим і прагнуть все робити за своїми мірками. Азіза має чарівність, хоча воно виходить з її особистих якостей і енергійності. Вона вірить, що нею щиро захоплюються, не підозрюючи за цим двозначності і нещирості. Азізі потрібно постійний рух, вона завантажує себе спортивними заняттями, танцями, громадською роботою.

У господині імені поєднуються егоїзм і гординя, так що при виборі супутника життя Азізі доводиться важко. Їй підійде чоловік, який визнає її перевагу, терпить імпульсивність, спалахи ревнощів. Щоб її обранець зважився стати вірним супутником Азізи на все життя, він повинен бути сильно закоханий. Тим більше, що Азіза не захоплюється господарством, прагне до кар’єрного росту, при цьому встигаючи створити комфорт в будинку. Вона вибирає професію кіноактриси або театральної артистки.

Азіза зможе працювати в ЗМІ, туристичному бізнесі, вкладати багато сил у громадські справи.

Езотерика
Додати коментар