Аїша: значення імені Аїша. Доля і характеристика імені

Ім’я Аїша не має коротких форм.

Видозмін у нього теж небагато — Айша, Ойша, Оиша.

Виникненням зобов’язана мусульманам, зокрема, казахам.

Що означає арабське ім’я

У представників ісламської віри це дуже відоме ім’я для жінок, його носила одна з дружин Мухаммеда, основоположника мусульманської віри. Аїшу любив не тільки пророк, а всі навколишні. Форма Айша теж від цього імені.

У арабських племен слово «Аїша» означало «життя, жива» в тому сенсі, що людина живе, діє, сповнений життя. Народи Середньої Азії кожен у своїй місцевості видозмінюють ім’я — Айша, Ойша, Оиша. Останнім часом воно придбало велику популярність в Америці.

Характер власниці імені

Зазвичай Аїші є надзвичайними жінками. Аїша логічно мислить і в розмові так підносить свої думки, що співрозмовнику здається, ніби це придумав він, а вона зовсім ні при чому. З цієї причини володарка імені завжди є бажаним співрозмовником, з яким кожному цікаво поговорити. Цьому сприяє й прагнення Аїші триматися скромно, не виставляючи напоказ свій розум. Аїша годиться на роль народної героїні не для показухи, а справжньої, визнаною в народі і улюбленої ним, про яку говорять з гордістю.

Аїша схильна до гуманітарних предметів, а точні науки їй не по зубах. Вона захоплюється літературою, живописом, мовами, взагалі творчістю і мистецтвом, дуже артистична. Господиня імені надзвичайно імпульсивна, піддається емоціям, обдарована прекрасною інтуїцією. Жвавість характеру і буйство уяви Аїші потрібно тримати в узді, підпорядковувати здоровому глузду і послідовності.

Аїша терпляча і цілеспрямована. Але часто носителька імені схильна до впертість і непоступливість у тих випадках, коли впевнена у своїй правоті і сприятливому поєднанні обставин. Таке напруження сил дається нелегко, Аїша витрачає багато нервів, що призводить до занепаду сил, а в подальшому стає манією переслідування, фанатичною ідеєю. Вона не вміє зупинятися на межах можливого, оцінювати свої сили, а продовжує сліпо йти за своїми бажаннями.

Носій імені вміє відмінно володіти собою, виявляти обережність, щоб зберегти свої амбіції при собі. Поставивши мету, Аїша не зупиняється ні перед чим, щоб досягти її. Дівчина з таким ім’ям не в силах жити без мотивації, прагнення до чогось — це вганяє її в тугу, заздрість, смуток, роздратування. Нехай у Аіші буде тільки один шанс для втілення її задумів, вона зуміє застосувати всі свої таланти, залучити інтуїцію, проявити творчість і сміливо піде напролом, не зупиняючись по дорозі.

Дитиною дівчинка з цим ім’ям дуже сильно внушаєма, піддається емоціям, а це відбивається на сприйнятливості, впливає на особисті якості. Будучи невпевненою в собі, Аїша шукає безпеки і любові з боку дорослих. Будь нервове потрясіння здатне завдати їй великої шкоди, призвести до апатії, так що Аїша не може зосередитися на шкільних заняттях. Аїша намагається панувати над своїми емоціями, докладає до цього всіх зусиль, особливо, щоб батьки були задоволені. У всякому разі, так здається. У Аїші є тяга до творчості, яку добре б розвивати для користі в подальшому житті.

Володарка імені романтична і ніжна. Аїша хороша подруга і колега. На особистому фронті вона не може відкритися в любові, будучи занадто тихою і скромною. Це заважає Аїші влаштувати особисте життя. Представниця імені чекає чоловіка, здатного зрозуміти її, проявити терпіння і увагу. Зустрівши свого обранця, Аїша навіть не подумає йому змінити.

Езотерика
Додати коментар