Арсен: значення імені Арсен. Доля і характеристика імені

На відміну від багатьох імен має зовсім мало зменшування форм — Арсу, Арс, Арзик.

Ще менше імені близьких за значенням — Арзен, Арсеній.

Є ім’я Арсен у православних і вірменських католиків.

Вийшло воно в результаті скорочення імені Арсеній і з часом перетворився в самостійний ім’я Арсен. Досить поширене у Вірменії, Башкирії, Татарстані. Арсенами називають хлопчиків у Франції і Чехії.

Якщо коротких форм у імені мало, то смислових значень вистачає. Арсен — це означає «мужній», «чоловік», «чоловік», «безстрашний», «сильний». Воно означає майже те ж, що імена Андрій та Олександр. Всупереч очікуванням існує і ім’я для жінок — Арсена.

Арсени і Арсенії відзначають день ангела в один день. Арсени католики — іменинники влітку — 19 липня, взимку — 14 грудня. Інші перераховані дати — іменини православних Арсенов.

Характеристика імені Арсен

Чоловіки, названі ім’ям Арсен, у молодості справляють враження скромної, сором’язливого, мовчазної людини, чудово контролює себе. Насправді у Арсена є сила, рішучість, надійність, ніби він, відповідно до свого імені, несе відповідальність за всіх. Арсен відрізняється простотою і природністю, але йому хочеться викликати загальне захоплення.

Носій імені любить трудитися, Арсена можна назвати трудоголіком, надмірно ревним до всього, чим він зайнятий в цей час — особистими справами або роботою. Арсен, будучи чудовим організатором і використовуючи свої здібності, може захопити за собою інших. Він енергійний, винахідливий, амбітний. В життєвих ситуаціях Арсен довго розгойдується з-за надмірної сумлінності, дисциплінованості, наполегливості, нехтуючи природними вміннями і везінням.

Володар імені схожий на спортсмена, який бігає на великі відстані. Йому відомо, що успіх далеких забігів залежить вже від старту. Арсену є чим пишатися — він чесний, благородний, добросовісний. Правда, у нього є дивне протиріччя в характері: Арсен терпляче переносить великі події на життєвому шляху і в кар’єрному зростанні, але дуже гарячий, різкий у дрібницях або повсякденних справах.

Носячі це ім’я беруться за обрану справу грунтовно. Арсен не експериментує, навпаки, він консервативний у виборі і лінії життя.

У дитячі роки хлопчик Арсен не приносить батьку і матері зайвих клопотів, постійно допомагає їм і відповідає за свої справи. Він зразково веде себе в школі, не затіває бійок, не махає кулаками для доказу своєї правоти. Арсен завжди готовий поступитися, відкритий для примирення, щоб відносини між ним і залишилися хорошими друзями, навіть коли він не згоден з ними.

Названі ім’ям Арсен висувають обраницям особливі вимоги, навіть якщо вона викликає у них захоплення. У свою чергу дівчина повинна захоплюватися його достоїнствами і заслугами, незважаючи на те, що часом вони невеликі. Всі ці перипетії призводять до того, що чоловікам з таким ім’ям нелегко знайти другу половинку, адже вона повинна підходити до його ідеалу і бути досконалістю у всіх відносинах. І все-таки Арсену вдається вибрати супутницю життя, яка має схожі погляди і здатну створити з ним щасливу сім’ю. Йому неодмінно потрібно втілити свою мрію про дітей, це найбільша мета, яку Арсен поставив собі на життя. З володарів імені виходять прекрасні батьки і дбайливі чоловіки.

При виборі професії Арсен враховує думку оточуючих його людей. Він зможе стати медиком, юристом, працювати в області культури, мистецтвознавцем, дизайнером, художнім оформлювачем. Володар такого імені впорається з посадою керівника, що несе особисту відповідальність в роботі з нерухомістю, спортивної або кулінарної областях.

Езотерика
Додати коментар