Армен: значення імені Армен. Доля і характеристика імені

Ім’я Армен багато разів піддавалося скорочень і створила не одну зменшувальну форму: Арменчик, Амо, Ама, Арменчо, Армін, Арменак, Арм, Армэн, Армчо, Армениус, Армонія, Менч, Менчо.

Близькі до нього за вимовою Армений, Арминий, Армін, Армонія, Герман.

Історія приписує утворення імені вірменському народу.

Появі даються три пояснення. Раз ім’я з’явилося на вірменській мові і затребуване на території країни, йому підходить версія «вірменський чоловік» або просто «вірменин». Початковим є ім’я Армений.

Ще одне пояснення імені передбачає його производность від імені Герман, тобто «воїн». Можна припустити освіта імені Арминий (на латині), а воно, швидше за все, має спільні корені з німецьким словом Irmin — «велич».

Деякі народи Сходу замість Армен вимовляють співзвучне ім’я Арман — «заповітне бажання», «мрія».

Арман, Армін можна віднести до незалежних від Армена іменам.

Характеристика імені Армен

Чоловікам з подібним ім’ям властиві цілеспрямованість і талановитість. Серед співробітників він користується незмінною повагою. Взагалі всі Армены мають схильність до першості — це закладено в їх природі. Вони ведуть справи по справедливості, на чому тримається їх авторитет. Якщо Армен буде вести себе так і далі, то залишиться таким, що заслуговує на визнання. Але в деякі моменти носій імені раптом стає гордим і примхливим, пред’являючи рідним і друзям підвищені вимоги, як ніби сам не має слабкостей. Йому необхідно стежити за собою в такі моменти і ставитися до інших тактовно.

Армен завжди хоче дотримуватися моралі і прагне влаштувати свій добробут. Він не кидає справу на півдорозі, доводить його до завершення. Він не висловить своєї думки про оточуючих необдумано, не дізнавшись всі подробиці. Армен смів і вірить у себе. Він прийде на допомогу близьким людям, які потрапили у скрутні обставини. Зрідка Армену заважає сором’язливість.

Чоловікові, який носить дане ім’я, необхідно показувати себе. Іноді він діє необачно і небезпечно. Армен любить спілкуватися, навіть буває надто балакучий. Господарю імені чудово підходить посередництво в спірних питаннях.

У деяких випадках Армен може висловити незгоду. Маючи розсудливий розум, володар імені вникає в проблему. На робочому місці він старанний та відповідальний. Йому доставляє задоволення отриманий в кінці роботи результат. Він не любить даремно витрачати час.

Володіючи природним шармом, носій імені привабливий для навколишніх. Армен вміє спілкуватися, добродушний, самовпевнений. Доля прихильна до нього. Він легко звикає до нової обстановки, знаходить спільну мову з колегами, обзаводиться друзями. Гострий розум, добре підвішений язик і дар переконання вживаються в ньому з умінням бачити і розуміти. Він у міру цікавий, розраховує виключно на самого себе. Чоловік з цим ім’ям не любить витрачати сили на щось одноманітне, займатися одним і тим же.

Армен любить веселощі, на його обличчі часто грає усмішка. Усвідомлюючи свою перевагу над кимось, Армен відчуває справжнє задоволення. Він вміло розподіляє години дня, цінує час. Володаря імені не лякають помилки.

Армен – хлопчик любить похвалитись і повеселитися. Проводить час в іграх з однолітками. Його звуть мрії. Школа його обтяжує, тому часто забуває про виконання домашніх завдань. Хлопчик з цим ім’ям вірний товариству. У цьому віці Арменчик — справжній фантазер. Він не дотримується режиму дня, тому йому не вистачає часу.

Володар імені обожнює проводити час у веселому товаристві. Він реалізує себе в бесідах з оточуючими. Армен дослухається до думки суспільства, радіє, беручи участь в громадських справах.

У Армена закладені природна ніжність і сентиментальність. Носій імені може не стримати прояв своїх емоцій. Він завжди щедрий, готовий прийти на допомогу. Основною негативною рисою є те, що Армен ревнує без всяких доказів.

При виборі професії йому потрібно звернути увагу на галузі комерції та роботи з населенням. Володар імені зможе успішно застосовувати свої знання, ставши юристом чи лікарем.

Езотерика
Додати коментар