Аркадій: значення імені Аркадій. Доля і характеристика імені

Крім загальновідомого Аркаша, Аркадюшка, виявляються і зовсім несподівані Адік, Аря, Арік, Кадя, Адя, Кайо, Арка.

Близькі за значенням імена Аркадіо, Аркад, Аркадиос, Аркаді.

Ім’я існувало у православних і католиків.

Ім’я Аркадій з’явилося в Греції і має кілька різних версій. Один з варіантів відносить його походження до слова «пастух» — по-грецьки «аркадос». За іншим варіантом ім’я має саме пряме відношення до місцевості Аркадія і означає «живе в Аркадії». Є ще й думка, оскільки в Аркадії жилося весело і безтурботно, її жителів називали щасливчиками, і ім’я може перекладатися по асоціації зі словом щастя — щасливий або блаженний. А у слов’янській мові Древньої Русі Аркадій — значить, «сміливий».

Характеристика імені Аркадій

Власникам імені в молодості властиві чарівність і дружелюбність, вони проникливі і розумні. Аркадії схильні до творчості, відрізняються сприйнятливістю і вразливістю, хорошою сугестивністю, і ці риси призводять до незахищеності та вразливості. У Аркадія в душі вирують пристрасті, він нехтує одноманітністю, активність і жага діяльності змушують його шукати будь-який привід для руху.

Аркадій вміє добре уявляти, смуток не в його характері, хоча зайва енергійність призводить до несподіваних результатів. Він здатний легко переносити смішні ситуації, відрізняється винахідливістю і не відступає перед крайнощами. Злість опановує Аркадієм швидко, що вражає оточуючих, і вони вважають його запальною людиною. Однак носій імені Аркадій вміє вести себе так, що його негативні якості виглядають як переваги.

Хлопчиків з цим ім’ям бажано привчити жити по зводу правил, щоб обмежити бачення життя з точки зору уяви і примх. Добре б пробудити Аркашині здатності до творчих видів діяльності.

Аркадії хочуть визнання своєї корисності, із-за цього вони прагнуть бути незамінними в будь-якій справі, чи то розважальний або діловий захід. Володарі імені Аркадій наділені вокальними даними, здатністю до розваги інших, винахідництва, аналізу. Цим пояснюється повагу до Аркадію в середовищі і безтурботних молодих людей, і серйозних представників науки.

Влаштувати особисті справи Аркадію нелегко: він має слабкість піддаватися спокусі, коли опиняється в центрі уваги, не вміє розмежовувати стадію компліменту і серйозні захоплення. Чоловік з таким ім’ям шукає в обраниці чарівність, щоб воно змінило життя в сторону, зручну для нього, а саме, щоб Аркадій постійно відчував себе потрібним і корисним. Він обожнює радості життя навіть при тому, що багато страждає від ревнощів.

Аркадію більше підходять творчі професії з розвиненою усною і письмовою промовою, наприклад, журналістика та акторська майстерність. У той же час він добре знає людей, здатний до спілкування, покладається на інтуїцію, знає психологію — все це допоможе носить ім’я Аркадій успішно вступити на дипломатичну стезю.

Езотерика
Додати коментар