Аріна значення імені

Поширеність імені Аріна: Греція та Росія; ім’я Аріна популярно у слов’ян і православних.

Короткі похідні від Аріна: Аришка, Аря, Аринка, Арюха, Ариша, Ариня, Арися, Рена, Іра, Іріша; ще Ринка, Ируня, Ріна, Арка, Ируша, Арюша, Іринка, Ируся.

Імена, схожі з Аріною: Іринея, Арина, Орина, Ірина; також Ірен, Єріна, Ірен, Ярина, Ірена, Иринья, Ірена.

У імені Аріна багато варіацій появи. Найбільш поширеною є та, що Аріна — старе вживання імені Ірина. У греків ім’я Аріна трактується як «спокій», «мир». Швидше за все, імена Аріна і Ірина з’явилися в Греції від міфологічної богині Ейрени, що означає «мирне життя». Від неї ж пішли і досить поширені похідні імені: Ейрене, Ірена, Іріні.

Ім’я Ірина в середньовічній Україні траплялося частенько, просто носительок імені більше воліли кликати Аринами. Особливо часто називали Аринами своїх дочок купці і простолюдини в 18 столітті. Навіть прислів’я тих часів збереглися: «3 Аріни є в році: Аріна — розмий берег, Аріна —розсадниця і Аріна — журавлиний рік», «Тітка Орися надвоє сказала». А ось дворянський люд Ірин кликав саме Іринами, а не Аринами.

2 варіант: ім’я Аріна походить від Ярина. Це ім’я, дуже схоже з Аріною, з’явилося у слов’ян і є «родичем» імен Яр, Яромил, Яронег. Їх прийнято вважати родоначальником Ярило — основного бога слов’ян. Допускається, правда, що з хрещення Русі ім’я Аріна порівнювали з Іриною, доводячи, що Ярина — пішло саме від нього.

3 варіант передбачає, що Аріна пішла від Аарон — популярного чоловічого імені у єврейських народностей яке тлумачать як «освічений», «найвищий», «світова гора», «наставник».

Є і 4 варіація: Аріна — ім’я богині Фракії, володарки сонячного світла, яку особливо шанували болгари.

Короткі похідні від Аріни: Іра, Ріна, Рена — стали нині іменами самобутніми.

Християнський народ зберігає пам’ять про багатьох персон по імені Аріна і святкує в честь них іменини: цариці Аріни, Каппадокійської Аріни, праведної Аріни (дружини Святого Георгія), кількох Арін великомучениць.

Вплив імені на характер і долю

З дитинства Аріні властиво бути самостійною дівчинкою, яка намагається сама вирішувати всі справи. Внутрішні якості господиня імені Аріна найчастіше запозичує від своєї мами, а зовнішні дані — від тата. Через невелику замкнутість Аріну приймають за просту й наївну особу, хоча на ділі так у Аріни проявляється риса «сама собі на умі». Аріна може здаватися тривалій, але це, швидше, маска, тому як Аріна відмінно схоплює будь-яку справу. Ще Аріні властиво володіти чудовою інтуїцією.

З чоловічою статтю панянка з ім’ям Аріна за великим рахунком нерішуча з-за остраху і скрутного вираження почуттів. Ці риси і ревнощі заважають Аріні налагоджувати з ними близькі стосунки. Уклавши шлюбний союз, особа на ім’я Аріна проявляє себе хорошою дружиною і чудовою господинею. В життєвих ситуаціях дамі з цим ім’ям вельми сприяють наполеглива, працьовита і розсудлива поведінка. Ще Аріна обожнює домашній комфорт, тому воліє кликати гостей до себе.

Особи по імені Аріна, що з’явилися на світ взимку, відрізняються від своїх тезок тим, що мають дивні взаємини з батьками. Такій дівчині Аріні властиво більше любити батька і намагатися весь свій час проводити з ним. Якщо батьки Аріни приймають у будинку гостей, то вона зазвичай займає себе справами, не потрапляючи зайвий раз на очі. В такі моменти володарка імені Аріна ніяковіє, коли її просять виступити перед гостями з пісенькою або віршиком.

Школа Арінам дається легко. Практично кожній Аріні найбільше подобається займатися малюванням, в’язанням та шиттям. У носійки імені дуже багато приятелів, серед яких рівна кількість хлопчиків та дівчаток. Господиня імені Аріна захоплюється детективними книгами, голлівудськими фільмами, спортивними секціями (особливо Аріні подобається плавання).

Носій імені володіє відмінним смаком і особистою думкою. Збираючись зробити якийсь вчинок, Аріна обов’язково зважить всі нюанси, проявивши при цьому хороше самовладання. Іноді, правда, Аріні властиві спалахи гніву, викликані певними ситуаціями.

Намітивши мета, панянка з ім’ям Аріна обов’язково буде прагнути її реалізувати, бо як завжди знає, чого бажає отримати в результаті, і відповідально підходить до будь-якої справи. Приміром, Аріна може в дуже молодому віці поставити мету вийти заміж і доб’ється цього. Особам з цим ім’ям часто до душі займатися фотографією і вивченням мов. Аринам під силу навчитися парі-трійці професій, а також стати непоганим керівником. Кожна Аріна обов’язково знайде спільну мову з підлеглими і керівництвом, тому що Аріні властива делікатність у висловлюваннях.

Панночок по імені Аріна можна зустріти в середовищі дизайнерів і модельєрів, як касирів, музичних педагогів, медичних працівників, перукарів. Кожна з Ардн відрізняється відмінним знанням психології, що дозволяє вловлювати настрої опонентів. До праці Аріна ставиться серйозно, завжди закінчуючи розпочату справу і нерідко одержуючи за це похвалу і заохочення.

Аріні властиво постійно закохуватися і вишукувати свій чоловічий ідеал, втім, не втрачаючи розуму і завжди тверезо дивлячись на ситуації. Є у Аріни схильність проявляти холодність і тверезо мислити в бесідах з чоловіками, але така її поведінка не применшує популярності в них. Аріні дуже подобається фліртувати і отримувати у відповідь оригінальні залицяння. Важко Аріні переносити самотність, і щоб не залишитися самотньою, особа на ім’я Аріна готова до компромісів і навіть деяким жертвам.

Ставши заміжньою пані, жінка з ім’ям Аріна показує себе вірною дружиною і люблячою матір’ю, повністю віддаючи лідерство дружину. Володарка імені Аріна ризикне піти на багато чого, тільки б діти були щасливі, але Аріні не властиво часто присвячувати себе побутових справах.

Звучання імені Аріна: коротке ім’я з дзвінкими приголосними. Головна особливість імені, помічена усіма привабливість. 76% людей говорять про жіночності імені, 79% — музикальності його, 85% — таємничості і 85% — силі. Якщо порівняти Аріну з іншими іменами по фоносемантиці, то ім’я буде ідентично Марині, Карині, Лері.

Іменини Аріна святкує 12 та 16 січня, 29 квітня, 18 і 26 травня, 10, 17, 22 та 26 серпня, 1 жовтня.

Езотерика
Додати коментар