Аріана значення імені

Поширеність імені Аріана: ім’я користується популярністю у греків і європейців. Аріаною називають дівчаток у мусульман і католиків.

Короткі похідні імені Аріана: Арья, Арі, Аря, Ріана, Ріани.

Ім’я, подібне імені Аріана: Аріадна, Аріанна, Арьяна, Аріан, Арьян; ще Аріані, Аріяна, Аріани, Еріана, Еріан.

Відомо кілька думок зародження імені Аріана. Сьогодні Аріаною часто називають американських дівчаток, дещо рідше французьких, англійських, італійських і російських. З-за того, що в кожній країні свою вимову, ім’я Аріана може звучати по-різному: Еріан, Еріана, Аріани, Аріан, Аріані, Аріанна.

1-й варіант походження Аріани говорить, що ім’я — результат фонетичного перетворення грецького імені Аріадна, і переводить як «святість», «відданість», «священність», «непорочність». У італійців, поляків, португальців, іспанців і французів ім’я Аріана часто пишеться у вигляді Арианни і є сьогоднішнім різновидом Аріадни. До речі, іменини Аріадни святкуються і у католиків, і у християн, як і Аріани.

2-я варіація зародження імені Аріана — Алана, перекладена з перської в’язі, що означає «небесна», «благородність». Ці імена повністю ідентичні з Аріаною, крім вимови і написання. Існує версія, що Алана і Еліана (Алиана) відбулися у процесі фонетичного перетворення більш давньої Аріани. Крім зазначених імен Аріана утворилися Аріяна, Арьян, Арьяна.

3-й варіант, який розкриває секрет походження Аріани — власну назву найдавнішого народу аріїв. Їх сучасні нащадки населяють Середній Схід та Азію, утворюючи такі народності, як афганці, китайці, азербайджанці, пакистанці, індуси, узбеки, росіяни та інші. Переклад імені Аріана в цих місцях, як і їх етимологія, багатозначна і може позначати різні речі: пані, свобода, знати.

У православних є ім’я Аріан, яке дають хлопчикам, а пішло воно від бога війни Ареса, вельми шанованого стародавніми греками. У католиків це ім’я пишеться латиницею у вигляді Arianus і на нинішній лад вимовляється як Арій, Аріс. З цієї редакції ім’я Аріана є жіночим похідним імені чоловічого і означає «для Ареса» або «войовнича». Іменини святкують лише у імені Аріан.

Аріана дуже затребувана у югославського народу. А з’явилося ім’я Аріана у них з боку Балканського півострова від іллірійців, які мали на увазі під Аріаною«золоту» і «золото». Ім’я Аріана аналогічно у них з такими іменами як Злата, Зарину.

У трактуванні з єврейської мови ім’я Аріана означає «левицю», схоже з ім’ям Леона.

Вплив імені на характер Аріани

Особа, що носить ім’я Аріана, дуже комунікабельна, доброзичлива і любляча суспільство. Але натура Аріани кілька обмежена сором’язливістю і скромністю. Такі панянки прагнуть стати краще, проявляючи гострий розум і чудову пам’ять, не прагнучи, втім, до лідерства. Але у виконанні цієї місії Аріані часом заважають її примхливість і нетерплячість. Персон, наділених іменем Аріана, навряд чи можна вважати інтеллектуалками, хоча у них наявна велика здатність до мов інших країн. А ще кожній Аріані властиво домагатися позитивних результатів за рахунок переконань і особистої чарівності.

Аріана прихильно ставиться до всіляких життєвих змін — вона не боїться їх, бо вони не асоціюються з якимись занепокоєннями. Дамочка з іменем Аріана завжди з оптимізмом дивиться в майбутнє, а уява Аріани дозволяє впоратися з різними колотнечами. Аріани все одно, як проводити свій час, так як їй по душі і самотність, і галасливі компанії.

Про Аріану можна сказати, що ця панянка самостійна, прагне пізнати все нове, але не любляча монотонність. Аріани кілька байдужа фінансова сторона життя — Аріана вміє заробляти, але не вміє збирати і витрачати з користю. Тобто, практичність особи з іменем Аріана невластива.

Власні амбіції кожна Аріана направляє у професійне русло, намагаючись мрії перетворити в реальність. Господиня імені Аріана дуже любить, коли помічають її успіхи в будь-якій сфері діяльності, будь-то новий робочий контракт або абрикосовий пиріг спечений для домочадців. Аріани властиво бути розумною співробітницею і чудовою господинею, але не варто очікувати, що носителька імені Аріана стане розриватися на професійну сторону життя і на ведення домашнього господарства: особа з іменем Аріана віддасть перевагу повністю віддаватися чомусь одному або вибере професію, яка дасть можливість Аріані проводити на роботі певний час.

Для Аріани дуже підійдуть справи, що дозволяють їй працювати за особистим графіком з дому, часто здійснювати не тривалі відрядження. Жінки по імені Аріана можуть займатися журналістикою, телебаченням, юриспруденцією, польотами (бути стюардесою). Ще особу з цим ім’ям цілком влаштує творчість (театр, кіно, опера) і робота адміністратором в туристичній та рекламній сфері. Тобто там, де вітається нестандартний підхід Аріани та її живе мислення.

Іменини Аріани: відзначають 1 жовтня, 4 і 17 вересня.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар