Аполлінарія значення імені

Зародження імені Аполлінарія: Росія, Греція; Аполлінарією часто називають дівчаток у католиків і християн.

Короткий похідне від Аполлінарія: Апу, Поліна, Ліна, Поля, Поляна; а ще Аполлинарка, Полюша, Аполя, Полюня.

Подібне з Аполлінарією ім’я: Поліна, Полінария.

Ім’я Аполлінарія давньогрецького походження і говорить про «посвяті Аполлону», який, як відомо, є богом Сонця і протегує людям мистецтва. Тобто, Аполлінарія — жіноче звернення від чоловічого імені Аполлінарій. Взявши за основу слово apolyusis, можна трактувати Аполлінарію як «визволення», а розглядаючи ім’я в сучасному світі — «належить місту».

У Україні розмовна форма імені Аполлінарія відома більше як Поліна, яка існує незалежно. У просторіччі Аполлінарію часто звуть Полінарієй. Що ж до ласкавого звернення до Аполлінарії, то тут панує ім’я Ліна, теж є самостійним.

Аполлінарія: вплив імені на долю

З народження Аполлінарія не доставляє особливих проблем батькам, тому що зростає чуйною і доброю дитиною. Дуже любить Аполлінарія возитися з малечею, серед якої часто і пропадає. Ще Аполлінарії дуже подобається допомагати по господарству матері — дівчина все і завжди прагне робити грунтовно і бездоганно. Але якщо все ж Аполлінарія викликає у когось негативну критику, дуже близько приймає її до серця, з-за чого здається суворою і жорстокою людиною.

Господиня імені любить і вміє дарувати теплоту і ласку, втім, і сама потребує в них не менше. Аполлінарія дуже відповідальна людина і обов’язково виконає цю обіцянку. Аполлінарії властиво відрізнятися розвиненою самодисципліною. Деякі люди вважають Аполлінарію занудною і дріб’язкової, незважаючи на її педантичність і пунктуальність — настільки велике прагнення Аполлінарії в’їдатися в справи і розкладати їх на дрібні складові.

Але на ділі володарка імені дуже чуйний і з доброю душею людина, що сприймає чужу біду як особисту, а іноді навіть більш загострено. У зв’язку з цим Аполлінарія завжди пропонує свою допомогу, знаходячи і сили, і час.

З жінок, що носять ім’я Аполлінарія, завжди виходять турботливі та люблячі матері, вірні та надійні подруги своїм дружинам. Практично кожній Аполлінарії властиво дуже сильно переживати за власного сина, з-за чого вона частенько стає причиною «розлади» його життєвих планів. Але що цікаво, у матерів з ім’ям Аполлінарія набагато частіше народжуються дівчатка, ніж хлопчики.

Іменини Аполлінарії: день пам’яті святої Аполлінарії випадає на 18 січня.

Езотерика
Додати коментар