Аніта значення імені

Походження і значення імені Аніта

У сучасних лінгвістів немає єдиної теорії на цей рахунок. Більшість фахівців вважають, що ім’я виникло в Іспанії і на сучасну українську перекладається як «витончена». Однак деякі філологи стверджують, що це один з варіантів звучання імені Ганна, яка має аналогічне значення – «дар», «милість». Також існує версія про німецьке походження і перекладається як «мила».

Астрологічна довідка для імені Аніта

  • Цій жінці протегує сузір’я Рака;
  • життя Аніти проходить під заступництвом Місяця;
  • улюблені камені – білий корал, селеніт, берил;
  • улюблені кольори – білий, світло-жовтий, світло-зелений;
  • Аня відчуває зв’язок з лататтям, лілією, динею, капустою;
  • тотем – краб, лань, сова;
  • найкращий день тижня – понеділок.

Характер власниці імені Аніта

Таємниця імені приховує особу, яка відрізняється своєю впертістю, дратівливістю, норовистістю і прагненням диктувати оточуючим людям свої умови. Аня легко вступає в спір на будь-яку тему і ніколи не здає своїх позицій. Часто дівчину, що носить це ім’я, називають «пацанкою» за чоловічий нонконформізм. Єдиний авторитет, який вона визнає – її батько. До нього вона прислухається завжди і у всьому.

Як правило, ця жінка є природженим лідером, правда, іноді схильна до деспотизму. Вона вимагає, щоб оточуючі підкорялися їй беззастережно, проте Аня завжди тверезо оцінює ситуацію, застосовуючи аналітичний підхід. Але якщо хтось перечить їй – швидко втрачає терпіння і може вибухнути. Тих, хто її образив, дівчина пам’ятає багато років і не упустить можливості помститися. Позитивною стороною є те, що вона ніколи не дасть себе в образу, не злякається і не відступить. Негативна сторона полягає в тому, що проблеми – її вірні супутники.

Зазвичай у цієї жінки добре розвинене внутрішнє чуття. Вона сподівається тільки на себе і здатна справити на оточуючих людей позитивне враження. В цьому їй допомагає не тільки чудова зовнішність, але і вміння грамотно переконувати, використовуючи сильні аргументи, а не обливання брудом. Дівчина, яка носить це ім’я, досить незалежна. Вона примхлива егоїстка, яка ніколи не піде на компроміс. Друзів у Аніти, як правило, небагато. У своїй бунтарській манері вона часто привертає до себе увагу ексцентричною поведінкою, сарказмом і різкою критикою чужих вад.

Чим захоплюється володарка імені Аніта

Найчастіше ця дама захоплюється спортом. Вихідний день Аніти не обходиться без відвідування спортивного залу чи басейну. Також вона може займатися чимось творчим, наприклад, співати, грати на музичному інструменті або малювати скетчі.

Де працює володарка імені Аніта

Зазвичай ця жінка стає педагогом або журналістом. Добре себе почуває Аня і в кріслі начальника. Так як вона вміє змусити людей себе слухати, може стати гідом або чиновником. Також дівчина, яка носить це ім’я, що може стати художником, архітектором або артисткою. Часто вона робить спортивну кар’єру.

Роботі Аня віддається без залишку, також примушуючи працювати своїх колег. Вона дбає за загальний результат і не може змиритися з чужою неефективністю.

Самопочуття та імунітет власниці імені Аніта

Аня страждає інфекційними патологіями та розладами нервової системи. Найбільш уразливі для хвороб зорова і травна системи дівчата, що носить це ім’я.

Інтимне життя власниці імені Аніта

Вона обожнює чоловічу увагу. Однак у близьке коло Аня допускає тільки дійсно гідних.

Лідер у повсякденному житті, в сексі Анна віддає перевагу пасивну роль. Ласки вона любить, але бажання задоволення – не єдине, що рухає дівчиною, яка носить це ім’я.

Сімейні відносини власниці імені Аніта

Ця жінка не з тих, хто вискакує заміж за першого зустрічного. Чоловіком стає чоловік з м’яким характером, який буде врівноважувати гарячий норов Аніти. З ним вона буде хорошою дружиною і господинею. Дітей любить і намагається поводитися з ними як з рівними.

Від чоловіка жінка, що носить це ім’я, вимагає бути фінансово самостійним. Однак сама завжди йде на роботу.

Володарка цього імені легко вибудовує відносини з чоловіками на ім’я Олександр, Ашот, Марат, Марк, Ратмир, Ролан, Рушан, Тимофій, Едуард.

Що означають букви в імені Аніта

Буква «А» зазвичай свідчить про прагнення до комфортного життя, частих змін і безліч захоплень. Аня здатна успішно очолювати компанію однодумців і самостійно приймати рішення. Відрізняється тим, що не визнає авторитетів і ніколи не довіряє стороннім думкам.

Якщо буква стоїть на початку, то людина вміє добиватися своїх цілей.

Якщо буква повторюється, значить, ця людина надмірно щирий.

Літера «Н» – символ внутрішнього стрижня. Ким-ким, а безхребетною носительку цього імені точно не назвеш. Якщо їй щось довіряють, то вона точно доведе це до переможного кінця. Однак жінка не переносить нудну роботу.

Ім’я з буквою «І» часто у людей з гарною уявою. Завдяки їй Аня добре розбирається в людях, підходить до всього з практичної точки зору і дуже педантична. Ця жінка завжди намагається домогтися взаєморозуміння з іншими людьми. В її компанії ніколи не знайдеться людей, схильних до конфліктів. Це добра людина, яка адекватно реагує на жарти. При цьому вона завжди чесна і відкрита. Природжений романтик, яка довго вибирає чоловіка.

Літера «Т» найчастіше характеризує його власницю як творчої людини, витає в хмарах і не реально оцінює свої сили. При цьому вона володіє тонкою інтуїцією, яка часто допомагає Аніті уникати труднощів і легко долати перешкоди. З сторонніми веде себе владно і вимогливо, однак вдома перетворюється і стає дбайливою та люблячою дружиною.

Нумерологічна довідка для цього імені

8 – така людина зробить все, щоб домогтися поставленої мети. Не терпить одноманітності та постійно перебуває в пошуку нового. Людям з такими іменами супроводжує удача, завдяки чому вони з легкістю отримують бажане. Головні прагнення – фінансова незалежність та визнання оточуючими. Як правило, жінка з такою характеристикою імені не потребує чиєїсь допомоги і діє, розраховуючи тільки на свої сили. Володіє яскраво вираженими лідерськими якостями, тому здатна швидко знаходити однодумців, стаючи хорошою начальницею. На першому місці для неї кар’єра – тільки дійшовши до вершини, людина почне замислюватися про сімейне життя. Зазвичай стає люблячою, вірною і турботливою дружиною, а також прекрасною матір’ю.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар