Анфіса значення імені

Поширення імені Анфіса: у греків і росіян, у православних і католиків.

Короткий похідне від Анфіси: Фіза, Анфіска, Фіса.

Імена, схожі з Анфісою: Антуза, Анфуса.

Анфіса — зародився в Греції ім’я, яке в перекладі означає «квітка» (від слова анфос). В інших країнах, скажімо, в Молдові і Румунії ім’я Анфіса часто звучить як Антуза або Анфуса. Є і чоловіча форма імені, однокорінне з Анфісою — Анфім (або Антім).

У православному календарі є згадки про деяких мучениця і преподобних з ім’ям Анфіса. У католиків іменини Анфіси припадають на 27 липня, 22 і 27 серпня, а от інші дати показують православні іменини Анфіси.

Вплив імені на характер і долю

Практично всім дамам з ім’ям Анфіса притаманне виділятися манірністю і примхливістю. Правда на початку ці риси не завжди вдається побачити, так як зазвичай Анфіса постає самостійною, тихою і спокійною особливою. І тільки дізнавшись її ближче, оточуючі помічають схильність до конфліктів, самовпевненість, упертість Анфіси. А ще ім’я Анфіса наділяє володарку неймовірною гордістю.

Власних цілей Анфіса звикла домагатися будь-якими шляхами, частенько переступаючи через інших людей, тому невдачі господиня імені переносить дуже болісно. Кожна особа з ім’ям Анфіса відрізняється працездатністю і практичністю, ще Анфіса здатна вразити холодною енергійністю і здоровим скептицизмом. По мірі дорослішання Анфісі властиво заспокоюватися і ставати м’якше.

Анфіса воліє вибирати собі професії, які не потребують особливих зусиль. З-за чого представниць імені Анфіса часто можна побачити серед продавців, бібліотекарів, музейних працівників та секретарів. Зустрічається дама на ім’я Анфіса іноді і серед косметологів.

Особи з ім’ям Анфіса зазвичай красиві і дуже обожнюють чоловіче товариство. Що цікаво, Анфісам дуже важко вибрати кохану людину. Адже нерозділене кохання представляє велику небезпеку для будь-якої Анфіси, так як вона важко переносить це. Коли Анфісі вдається зареєструвати шлюб по любові, то в сімейному житті стає чудовою дружиною та відповідальною матір’ю. Але є у Анфіси особливість — через час остигати до чоловіка і починати у зв’язку з цим приставати до нього з неможливими вимогами. З-за чого шлюб частенько розпадається.

Невидимі якості характеру Анфіси зазвичай негативно позначаються на її житті. З самих дитячих років Анфіса прагне до заможного життя, а досягнувши цієї мети — починає безмірно хизуватися, показуючи свою викликає натуру. Втім, Анфіса при нагоді завжди зуміє захистити себе.

Анфісі властиві прояви у вигляді емоційності і чуттєвості, хитрості і злопам’ятності. Володарка імені Анфіса прагне завжди стояти на своєму, насилу виносить багатолюдність і шум. Практично кожна Анфіса відрізняється безглуздим марнотратством, але завжди рада гостям і знає, чим їх розважити.

Іменини Анфіси: 8 січня, 7 березня, 25 квітня, 27 липня, 9, 22 та 27 серпня, 4 і 9 вересня, 4 листопада, 21 грудня.

Езотерика
Додати коментар