Аміра: значення імені Аміра. Доля і характеристика імені

Поширення імені Аміра: європейські, мусульманські народності.

Короткий похідне від імені Аміра: МІра.

Схожі з ім’ям Аміра: Еміра.

Аміра — форма чоловічого імені Амір, яке має арабське коріння. В цій мові слово «амирах» трактується як «княжна», «емірськая дружина», «провідник». Часто можна чути, як Аміра замінюється на Еміру переважно у жителів Північного Кавказу.

Імена Еміра і Аміра дають своїм дітям не лише мусульманські народності, але також і єврейські. До речі, з івриту Аміра перекладається як «крона дерева» або «сніп». Це гарне ім’я поширене не тільки в Ізраїлі, їм називають дівчаток в Азії (Південній і Середньій), в Африці (Північній), на Близькому Сході.

Вкорочене і лагідно звучить похідне від Амір ім’я Миру також може виступати як самостійне прізвисько.

Особистість жінки по імені Аміра

Кожна Аміра — дотепна, з творчою жилкою особистість. Вона настільки цілеспрямована, що викликає мимовільну заздрість оточуючих. Аміра здатна приділяти багато уваги деталям, навіть незначних, завжди пам’ятає про рідних і друзях.

Аміра по натурі лідер і чудово вміє переконувати інших. Власниці цього імені часто стають педагогами в середніх і вищих навчальних закладах. Успіх трудової діяльності Світи безпосередньо залежимо від її «занурення» у професію.

З самого раннього дитинства дівчинка Аміра відрізняється непосидючістю — вічно поспішає надати допомогу мамі і подружкам. У школі Аміра вчиться добре і навіть бере участь у всіляких олімпіадах, але через свою сором’язливість ніколи не стане проявляти ініціативу. Господиня імені Аміра вічно оточена натовпом друзів, але справжніх товаришів у Світи мало, хоча досить швидко заводить нові знайомства.

Особа по імені Аміра володіє чарівністю і яскравістю, вельми успішна в співі, танцях і малюванні. Правда, в душі Аміра — творець-одиначка і любить втілювати свої мрії самостійно, не чекаючи втручання ззовні. Іноді з-за цієї особливості характеру Аміра може проявляти егоїзм і неприйняття критики в свою адресу, зокрема, коли вона стосується її творчості.

Амірі з-за її самовпевненості властиво діяти, а не уникати проблем, що виникають. При цьому Аміра повністю вникає в суть справи, ретельно зважуючи всі, хоча зі сторони часто здається, що вона свідомо йде на непотрібний ризик. Кожна Аміра — натура тонка і чутлива. Щоб приховати свої м’якість і доброту, володарка імені намагається прикритися практичністю.

Вибір професії

Дівчина по імені Аміра з початкових класів починає замислюватися про свою майбутню спеціальність і вперто йде до її втілення. Але Світові важко віднести до людей, повністю поглинутим трудовою діяльністю: багато працюючи, Аміра ніколи не пропустить шкільні заходи своїх дітей, завжди приготує для домочадців смачну вечерю, а у вихідні разом з ними відвідає цікаві місця.

У кожній Амірі жевріє якийсь талант, який, якщо дати йому поштовх, здатний перетворитися у справжнє захоплення і навіть професію. Так, Амірі по плечу бути музейним або науковим працівником, знайти себе у філософії або релігії. Але все ж персона з ім’ям Аміра більше цінує фінансове підґрунтя і практичність справи, саме тому перевагу Аміра більше віддає спеціальностям, пов’язаних з бізнесом.

Іменини Світи: не відзначаються.

Езотерика
Додати коментар