Аміна: значення імені Аміна. Доля і характеристика імені

Поширеність імені Аміна: у казахів, осетин і в мусульманських країнах.

Короткий похідне від імені Аміна: Мінка, Аминочка, Міна, Аминка, Муся, Аминюсик, Амуна, Аминушка, Аміша, Амишка.

Імена, схожі з Аміною: Еминат, Амінат, Аминя, Омина, Еміне, Еміна.

Аміна вперше згадується у арабів (це ім’я матері пророка Мухаммеда). На даний момент є кілька варіантів перекладу: 1) чесність, вірність, надійність; 2) спокійний норов; 3) захована в таємному містечку.

У багатьох країнах Аміну звуть Амінат ( Еминат можна почути від дагестанців), хоч ім’я по своїй суті є самостійним. Найбільш часто зустрічаються форми імені Аміна — Еміне, Еміна. До речі, є і форма імені Аміна в чоловічому роді — Емін, Амін.

Особливість особистості по імені Аміна

Аміна з пелюшок відрізняється рухливістю і зібраністю. Часто проявляє наполегливість, зрідка йде на поступки. Володіючи аналітичним розумом, Аміна вміє прорахувати ситуацію до дрібниць, з-за чого мало помиляється. Хоч Аміна і справляє враження неприступної особи, насправді дуже товариська і вміє з кожним знайти спільну мову. Господині імені Аміна властиві часті перепади настрою за наявності ранимою і тонко відчуває натури.

Народжена взимку Аміна — особа з нестабільною поведінкою. Емоції Аміни постійно на гойдалках: вона прагне поступитися, то ні за що не визнає компромісів. Зимовій Аміні властиві чоловічі риси характеру, а ще — сталевий дух і непомірна егоїстичність. Але незважаючи на такий невтішний «набір» якостей, Аміна притягує до себе оточуючих ніби магнітом. Викликавши їх симпатію, Аміна вміє організувати будь-яку справу, так як відповідально підходить до вирішення всіх завдань. У всьому Аміна прагне проявляти самостійність, але іноді буває дуже запальною.

Аміна, яка з’явилася на світ восени, відрізняється від своїх тезок ощадливістю. Вона дуже цінує свій час і постійно знаходиться в стані зібраності. Особа «осіннього» імені знає, як себе вести в будь-якій ситуації, так як Аміна має загостреною інтуїцією і вміє швидко розпізнавати ставлення інших до себе. Аміна — незалежна особистість, орієнтована домагатися успіхів у всіх справах: вона гарна господиня будинку і відмінний співробітник на робочому місці. Аміна завжди на зв’язку з друзями і не здатна розлучитися з ними на довгий час навіть будучи заміжньою. Аміна обожнює вихованців з світу тварин, але не особливо прагне доглядати за ними.

Аміна віддана подруга, ніжна донька і незамінний співробітник. З-за цього на Аміну можна завжди покластися — не підведе і вчасно надасть сприяння. До речі, цією рисою Аміни безсоромно користуються деякі персони, намагаючись викликати її співчуття.

До вершин кар’єри

Маючи багатогранну особистість, кожна Аміна отримує гарну освіту. Господиня імені багато читає і володіє прекрасним почуттям гумору. Аміна дуже любить працювати і доводити будь-яку справу до логічного завершення, докладаючи до цього всі свої сили і знання. Завдяки своїй наполегливості і чудовим здібностям, Аміна легко просувається кар’єрними сходами, досить швидко досягаючи її вершини. Практично кожній Аміні властиво весь свій час присвятити робочим справам, забуваючи про все на світі.

Жінки по імені Аміна дуже потребують взаєморозуміння, тому їм не варто за роботою забувати про особисте життя. Аміна рідко виходить заміж не по любові і намагається всіх домочадців оточити турботою. Вона міцно прив’язується до оточуючих її людей, яких приваблює її простота спілкування і висока комунікабельність. Є і невеликий мінус у Аміни — деякі носійки імені Аміна іноді бувають надмірно вразливі і ранимі.

Іменини Аміни: не святкуються.

Езотерика
Додати коментар