Амалія: значення імені Амалія. Доля і характеристика імені

Поширення імені Амалія: у католиків, європейців, німців.

Схожі з Амалією імена: Амаль, Емелін, Амеліна, Еммелина, Амалье, Амеліо, Амэла, Амеліо, Амілія, Амела, Амали, Амелис.

Короткий похідне від імені Амалія: Лія, Амаля, Маля, Ама, Меля, Емі, Ліна, Еммі, Ліно, Емма, Амке, Міллі, Меллі, Аме, Амельхен, Амі, Мальхен, Малі, Амальхен, Маліка, Мале, Мілині.

Щоб зрозуміти поява імені Амалія, слід розглянути кілька варіантів його походження. Існує думка, що його прабатьком стало давнє німецьке слово amal, що перекладається як «робота», «праця». Не дивно, що Амалія (Amalia) означає «любляча працювати». Європейці ж це ім’я вимовляють декілька інакше, отримуючи в результаті Амилию, Амелію, Амелу, Амеліну, Амэлу, Еммелін. У Україні ім’я Амалія залишилося у своєму первозданному вигляді.

По 2-му припущенням Амалія — іменна форма Емілі, про походження якої теж ведуться суперечки. З латиниці ім’я означає «гідний ворог», «суперник». Воно є формою імені іншого — Емма.

По 3-йому варіанту Амалії приписують похідну форму від імені Амал. По 1-ой з версій — єврейське ім’я і воно трактується як «любляча праця», з іншого — означає прагнення, надії і очікування, якщо трактувати його з арабської в’язі. А у мусульман це жіноче ім’я перетворюється в Амаль.

В зменшувально-ласкавій формі Амалія часто вимовляється як Міа, Емма, Лія, Маліка, Ліна.

Іменини для Амалії вказані в календарі католиків, так як цього імені у православних немає. В католицьких країнах дуже благочестива свята Амальбурга, яку часто називають Амальбергой, Амельбергой і, звичайно ж, Амалією, Амелієй.

Вплив імені на життя Амалії

Амалія — особа скромна і терпляча, що має звичку іноді замикатися у власному маленькому світі. Вона непогано відчуває людей і вміє розташувати їх до себе, виявляючи позірну покірність. У кожній Амалії наявні почуття обов’язку і вольові якості, за рахунок яких вона досягає всіляких успіхів. Але її перемоги — не завжди підсумок цієї заслуги.

Із-за своєї незвичайної привабливості володарка імені Амалія має велику популярність у чоловіків, з якими вона прагне створити міцні сімейні узи. І хоч Амалія обожнює діточок, почуття материнства чомусь у неї проявляється дуже слабо. Всім носителька цього імені притаманне бути чудовою господинею, пригощають постійних гостей різною їжею власного приготування. Амалія завжди знає, чого хоче отримати в результаті. Особам з цим ім’ям як не можна краще підійдуть професії, пов’язані з педагогікою, радіоелектронікою, медициною і спортом.

Амалії властиво все встигати і по господарству, і на роботі, тому що вміє ретельно планувати розпорядок дня. Господиня імені не терпить, коли її примушують до чогось, тому, щоб заручитися згодою Амалії, краще спробувати його переконати. Амалія воліє більше часу бути з хлопцями, ніж з дівчатами. Це пов’язано швидше з тим, що володарка імені обожнює спорт і фантастику. А взагалі, люди тягнуться до Амалії, тому що вона буквально випромінює доброту і чуйність.

Схожа зовні на тата, Амалія всі приховані якості отримує від мами. Батьки душі не чують у доньці, і вона відповідає їм тим же, з дитинства показуючи свою господарність і прагнення до кулінарії.

Амалію відрізняє відкритість і чесність до оточуючим її людям. Господиня імені не стане займатися обговоренням когось за спиною, краще вона висловить все в очі. Володіючи довірливою натурою і вірою в доброту інших, Амалія нерідко виявляється обдуреній в своїх очікуваннях. Їй властиво бути вимогливим не тільки до себе, але і до інших. Але при цьому вона дуже практична і завжди допоможе слушною порадою.

Власниці імені Амалія завжди перебувають у хорошому настрої і намагаються наділити ним усіх, що знаходяться поруч. Вони оптимістично дивляться у майбутнє, а тому не пускають все на самоплив, до останнього борючись за власні переконання. Такі якості дають можливість особам, які мають ім’я Амалія, виживати в складних ситуаціях, домагаючись-таки задуманих цілей.

Особистість Амалії може мати відмінності з-за часу її появи на світ. Так, народжена восени особа має хорошу жилку підприємливості, а народжена навесні — відрізняється стрімкістю і енергійністю. А ось «річна» носителька імені Амалія являє собою незаперечний авторитет у будь-якому суспільстві. У неї бездоганні манери, їй легко створити нестандартну атмосферу навколо себе.

Амалія весь час перебуває в пошуках справжньої любові, так як не вміє виходити заміж за розрахунком. Тому у неї не зовсім гладко в особистих відносинах, з-за чого шлюбні узи вона містить досить пізно. І первістком у жінок із цим ім’ям найчастіше стає хлопчик. Практично кожній Амалії вдається знайти спільну мову зі свекрухою за рахунок своєї не конфліктності та вміння гарно готувати. Додатковий плюс імені — порядність та хазяйновитість. Ну і, звичайно, вміння створити атмосферу благополуччя і спокою.

Іменини Амалії: 10 червня, 21 листопада.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар