Алла: значення імені Алла. Доля і характеристика імені

Походження імені Алла: руське православне ім’я.

Короткий похідне від імені Алла: Аля, Алка, Аллочка, Алюня, Ала, Алюся.

Ім’я Алла володіє багатьма варіантами походження. Якщо вірити арабському, то Алла вийшла від Аллат — саме так звали доісламську богиню. На цьому ж діалекті Алла значить «богиня».

За трактуванням греків Алла — не означає ім’я, але слово, що трактується як «інша, інша» (з праці Созомена про 26-ти готських мучеників). І, до речі, мається на увазі не визначена дама, а «дама з невідомим ім’ям». Допускається, що це недолік товмача або переписувача стародавнього письма, що породив неточний переклад і став поштовхом до нового імені.

По редакції Готовий Алла перекладається як «все вміла», «майстриня» або просто «все» (порівнюючи з англ. all — все). Крім цього, Алла застосовується як пестливо-зменшене слово від інших ісландських і готських прислівників.

За легендою Стародавніх євреїв Алла — богиня (це повністю перегукується з тлумаченням арабів). Але нинішні євреї дещо змінили і вимова імені, і його переклад, зробивши наближеним до слова «фісташка». Саме тому на цій мові Алла часто означає і богиню, і фісташкове дерево.

Існує думка, що ім’я Алла наділене праіндоєвропейським корінням. Приміром, на Кавказі ще існує сказання про 2-х доленосних богинь, званих Белла і Алла. Їх часто прославляли більше, ніж самого Бога.

Яким характером наділяє ім’я Аллу

З народження Алла — надзвичайно рухлива дівчинка. Постійно вимагає підвищеної уваги оточуючих: за допомогою іграшок і одягу в більш молоді роки, вчинків і справ — в дорослі. Алла відрізняється сильною волею і усталеними життєвими установками. Іноді показує себе нестерпною особливою і різкою грубіянкою, примушуючи оточуючих вважати себе вискочкою з величезним самолюбством і обривати всілякі контакти.

Ім’я допомагає своїй власниці за рахунок працьовитості та наполегливості домагатися успіхів. Але це не означає, що Алла йде до цього легко — найчастіше її шлях пролягає по суцільним каменям. Вона пишається своїми досягненнями і, напевно, тому не приймає подачок, вважаючи за краще всього досягати з допомогою власних упертости та ділової хватки. Жінка на ім’я Алла завжди придумує реальні плани і прагне втілити їх у життя . Вона любить роздавати команди та вказівки — з-за чого співпрацювати з нею важко. Щоправда, Алла не тільки вимагає віддачі від підлеглих і співробітників, але і сама викладається по повній програмі.

Кредо кожної Алли — бути незалежною, але, як відомо, повністю віддалитися від соціуму не виходить. Приятелів особи з цим ім’ям вибирають ретельно та їх зазвичай небагато. І такі жінки ніколи не думають про вигідних для себе діях і подяки.

Алла притягує несхожістю з іншими жінками — вона наділена високою думкою про себе, навіть коли не може похвалитися гарною зовнішністю. Її сімейна гавань рідко коли безхмарне і легка, а 1 шлюбний союз часто виявляється провальним. До речі, в невміння ладити з чоловіком винна сама Алла, так як воліє робити кар’єру, а не займатися сімейним гніздечком. Дама з цим ім’ям обов’язково постарається «прогнути» чоловіка під себе, а коли він підкориться — швидко розчарується в чоловікові. Тому, щоб Алла була щаслива в якості дружини — їй потрібно свою владність зробити трохи м’якше. А всім людям дозволити бачити в собі особу, яка потребує участі, теплі і ласці.

Іменини Алли: 31 січня, 8 квітня, 23 жовтня.

Езотерика
Додати коментар