Значення імені Алевтина | Що означає ім'я Алевтина, характер і доля

Алевтина: значення імені Алевтина. Доля і характеристика імені

Ім’я Алевтина успішно скоротили не один раз — Алевтинка, Тіна, Аля, Ала, Тинка, Тіночка, Тининьчик, Тинонька.

Синонімічних імен не зазначено.

Алевтинами називають дівчаток росіяни, українці, православні греки.

Складність особистості

Це одне з імен греко-латинського походження, яке з понять «натираєма пахощами», «цурається поганого». Має місце припущення про появу Алевтини з імені Валентина, більше поширеного на території України.

Зростає Аля дивною дитиною. Зовнішністю і характером копія батька, він є кумиром дівчинки до матері у неї більш стримане ставлення. Алевтина має природні здібності до музики і малювання. Багато власниці імені навчалися в музичній школі.

В житті представниця імені заперечує думки оточуючих, орієнтується тільки на свої враження. Алевтина постійно роздратована, їй не подобається все. Керівна посада, на якій потрібні незалежність, внутрішня впевненість, врівноваженість, не для неї. Вона занадто горда і зарозуміла, тому на посаді керівника не уживеться з підлеглими.

Тіна занадто високої думки про себе. Майбутнього чоловіка вона не може знайти довго через ретельності вибору. Вона знаходить задоволення в господарстві та вихованні дітей, не любить відлучатися з дому, але сімейне життя з нею не солодка. Хоча Алевтина відмінно виглядає, не дозволяє собі бути прибрана, чоловікові доводиться важко. Вся справа в командному стилі звернення дружини, який тисне на чоловіка. Добре, якщо її суворо виховували, тоді вона більш покладиста. Але все Алевтини в сімейному житті хороші господині, дружини і матері.

Дружити з нею геть не багато, проте Алевтина мало кого вибирає. Вона пред’являє оточуючим суворі вимоги. Не любить пліткувати з подругами, хоча завжди зберігає довірені їй секрети. Мова Алевтини відрізняється уїдливістю, вколоти словами їй властиво.

День її ангела 29 липня.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь