Альбіна: значення ім’я Альбіна. Доля і характеристика імені

Зародження ім’я Альбіна: німецький, католицьке.

Короткий похідне ім’я Альбіна: Альбинка, Албининья, Алба, Албушка, Аля, Альба, Ала, Аліна, Альвинка, Біна, Бинка, Біне, Бининья, Белла, Ляля.

Схожі з Альбіною імена: Альбіні, Альбін, Альбелла, Альвіна, Альбиннен.

Виникнення Альбіни як імені доводить пара варіацій. За I-ою з них — Альбіна (Albinus) є родовим, або власним ім’ям-прізвиськом латинського народу і тлумачиться «альбінос». Від того ж прізвиська пішло і інше ім’я, тільки римського походження — Albinius.

II-а варіація: Альбіна вважається родичем імені Альба. Останнім похідне частіше йде як пестливо-зменшувального.

Альбіна може звучати як завгодно, дивлячись ким ім’я вимовляється: жителями Чехії, Америки чи Польщі. У росіян Альбіна — ім’я-прототип старослов’янських нарікань, з них виділяються Білого, Бєлана, Беляна, Беляница. Деколи Альбіну перетворюють ще в Беллу і Альбеллу. В РФ і в країнах колишнього СРСР Альбіна затребувана як ім’я тюрків і татар.

Укорочені імена Альбіни, такі як Аліна, Аля, Ляля, Белла — можуть використовуватися цілком самостійно, утворюючи власне ім’я.

Іменини Альбіна вказані в календарі католиків, бо ім’я у християн не застосовується.

Які вони, носійки імені Альбіна?

Особистість кожної Альбіни вступає в суперечність сама з собою з-за внутрішніх якостей. Деколи Альбіна здається м’якою і чарівною, а часом — холодної і з твердим характером. В принципі, сказане вище вірно: Альбіна мила і спокійна, якщо не порушено її самолюбство. А інакше на перше місце цієї жінки вийдуть зарозумілість, і гордовитість, закладені її ім’ям.

Альбіна часто гордовита і егоїстична особа, що обожнює своє ім’я. У носійки імені спостерігається сильно виражається особиста неповторність, яка часто стає причиною пробудження гордовитих і чудових рис характеру Альбіни над оточуючими.

Жінки Альбіни особливо не вітають скандали, але іноді самі стають їх провокаторами. При цьому опонент Альбіни проявляє бурхливу реакцію, виявляючи особисті негативні емоції, чим викликає у володаря імені відповідь байдужість і презирство. У результаті сварка отримує не дуже гарне продовження, під час якого Альбіна відчуває свою перевагу над «ворогом». Особи з цим ім’ям іноді не вміють зрозуміти інших людей з-за величезної зарозумілості, що веде до хамства з їх боку. Щоб уникнути або мінімізувати прояв такої риси імені, Альбіні з пелюшок слід прищеплювати повагу до всіх.

З іншого боку — спокій, врівноваженість і зарозумілість під час конфліктів, які допомагають Альбіні швидко просуватися в кар’єрі. Якості носійки імені повністю відповідають лідеру, що явно проявляється не тільки на виробництві, але і вдома. У Альбіни відмінно виходить керувати без витрат зайвих емоцій — для цього вона намагається виявити слабке місце опонента і натиснути на нього.

Власниці імені Альбіна приречені домагатися перемоги у всіх справах. Але їм не можна забувати, що співчуття людям і бачення їх такими, які є, — це вірний шлях до будь-якої мети, досягнувши якої, не відчувати страху залишитися без душевної участі з боку оточуючих.

Щоб побудувати відносини з Альбіною — не треба нав’язуватися їй, щось доводити і тим більше ображати. Треба пам’ятати, що вивести з себе особу з цим ім’ям здатне будь-яке необережне слово або насмішка — Альбіна моментально одягає маску зверхності, холодності і мстивості. Бо таких ситуацій краще не провокувати, знаючи цю особливість імені.

Наречені ім’ям Альбіна обожнюють людей, бо прагнуть вибрати професію, яка передбачає спілкування. Так, жінки з цим ім’ям вийде чудовий адміністратор, торговий представник, працівник освіти або громадського харчування. При цьому професійна престижність не грає для носійки імені Альбіна ніякої ролі — вибір її Альбіна робить, спираючись лише на свої побажання.

Іменини Альбіни: 16 грудня.

Езотерика
Додати коментар