Айнур: значення імені Айнур. Доля і характеристика імені

Імені Айнур співзвучні Айнура, Айнурія.

Відомо Айнур в мусульманському світі — в основному у татар, казахів.

Починається ім’я з частини «ай» — місяць і закінчується словом «нур» — промінь. Якщо з’єднати обидві частини, то їх переклад виходить «промінь місяця», але більше прийнято говорити про Айнур «луноликая». Якщо мова йде про жінку, можна застосовувати сенс «м’яка, жіночна», адже Айнур є ім’ям і для чоловіків. До жінок більш застосовні Айнура, Айнурия.

Тюркську мову дав багато імен, першою частиною яких стало «ай» — місяць: Айгуль, Айбике, Айгерим, Айжан, Айсун, Айсилу, Айару, Айзада і ще інші.

Доля і ім’я

Якщо сказати, що володарка імені Айнур сміла, це буде правдою. Вже в дитинстві у всіх вчинках Айнур видно характер, який збережеться надалі. Граючи з дітьми, маленька Айнур стає коноводом ігор, верховодом серед дівчаток і хлопчиків. Дівчинка Айнур занадто сильно входить в роль і заноситься. Якщо у неї є порадник або вірний друг, вони дуже знадобляться Айнур в житті. З допомогою таких помічників носителька імені Айнур може зробити все і досягти величезного успіху.

Дівчина по імені Айнур весела, з урахуванням природного сміливості часто виявляється замішаною в курйозні, комічні ситуації. Айнур володіє силою волі, пускає в хід свої сильні якості. Згідно імені Айнур, названа так відрізняється красою, але не помітною. Будучи сильно вразливою, Айнур не переносить зауваження у свою адресу, важко переживає критику.

Конфліктуючи з-за відстоювання своїх інтересів, господиня імені Айнур може озлобитись. Вважаючи, що це серйозний недолік, який призведе до негативних наслідків для неї, Айнур намагається перемогти цю рису характеру.

Айнур не показує, що потребує підтримки і допомоги, втративши віру в свої сили і ставши беззахисною з-за частої критики в свою адресу. Її не обманути видимістю, Айнур розбереться досконально, перш ніж повірити. Але самовпевненість не залишає Айнур, змушує діяти, а не бити байдики. Захопившись справою, Айнур забувається і даремно ризикує.

Представниця імені Айнур не відразу знаходить своє щастя. Створивши сім’ю, Айнур веде себе безвідповідально, шукає додаткових розваг, хоча і боїться, що про це дізнаються. Айнур живе спокійним життям, а на вулкані пристрастей. Багато хто вважають її занадто веселої і відчайдушною і відходять від Айнур, не підозрюючи, що це напускне, а за нею стоїть чутливе серце, яке шукає захисту і відпочинку. З жінок з ім’ям Айнур виходять чудові господині, що містять будинок в ідеальному порядку.

У більшості випадків Айнур гостинна. Любов до дітей виявляється тим, що їх багато в будинку Айнур. Вона талановита — Айнур проявляє себе у творчості, мистецтві, спорті. З Айнур вийде чудова поетеса, вона може стати художником або актрисою. Якщо захоче бути біологом або політиком, Айнур доведеться наполегливо працювати.

Езотерика
Додати коментар