Айлін: значення імені Айлін. Доля і характеристика імені

Айлін близько до багатьох іменах: Ейлін, Олена, Ольга, Евеліна, Еліна, Алана, Аліна, Альона.

Є в різних країнах та мови: у татар, англійців, послідовників ісламської віри.

Таємниця імені та характеру

Судження про походження Айлін неоднакові. Є думка, що назва походить від тюркських слів місяць або натхнення — «ай» і світ — «лін». Тому тлумачення імені в перекладі різні — «місячне світло», «світло місяця», «натхненне сяйво», «сяйво місяця», «світла місяць». Ім’я поширене в місцях проживання татар, турків і взагалі тюркомовних народів.

Не нехтують ім’ям і англомовні народи, особливо упереджені до імені Айлін ірландці і шотландці. Вони мають свої пояснення його появи. Одне з них — Айлін вважається видозміною Евелін, тому при вимові початкова буква відповідно замінюється, і ім’я перетворюється в Ейлін. Інше тлумачення теж не визнає Айлін самостійним ім’ям, вважаючи, що так по-ірландськи вимовляється ім’я Елен або Хелен, а по-українськи ім’я Олена.

У бретонців своя форма вимови поряд з Айлін — Ейлін, відбулася від імені Авель — «дихання».

На цьому суперечки про походження імені Айлін не закінчуються. Його співвідносять з ім’ям чоловіка Алан або іменем жінки Алана.

З-за різниці в буквах при написанні і вимові в українській та англійській мовах життєздатна версія про ппохідності імені Айлін від багатьох імен, зокрема, від імені Еліна. Або ж Айлін виникла в результаті вимови іноземцями імен Альона і Аліна по-своєму.

Представниця імені наділена інтуїцією. Айлін зовні виглядає справжньою аристократкою — витончена і зніжена. Дівчина з ім’ям Айлін жадає захоплення собою, але в неї говорить не самозамилування, а бажання бути гарним прикладом для оточуючих. Названі ім’ям Айлін можуть похвалитися сильною волею, самодисципліною. Поряд з цими якостями Айлін страждає також амбітністю, схильністю до авторитаризму.

Носительці імені легко дається спілкування. Завдяки здатності бути щедрою Айлін звалює на себе турботу про людей, що призводить до негативних наслідків — дівчина стає жертвою своєї любові до оточуючих. Від зайвої довірливості і самовпевненості Айлін повинні утримувати близькі друзі.

Володарка імені проявляє інтерес до різних галузей знань, вона здатна до вивчення мов та галузей мистецтва. Тому Айлін неважко проявити себе у багатьох видах творчості або близьких до нього сферах. У спорті Айлін підійдуть види творчого напряму — художня гімнастика, синхронне плавання, танці. Господиня імені впорається з роботою у соціальній сфері — Айлін любить спілкуватися з людьми. Айлін знайде себе у заняттях, які вимагають відповідального і чесного ставлення, наприклад, політика або адвокатура. Захоплюючись поїздками, представниця імені зможе стати мандрівницею. Освоїти професії на телебаченні Айлін теж здатна.

Створивши сім’ю, господиня імені пред’явить чоловікові багато вимог. Айлін дуже шанобливо ставиться до чужих почуттів і хоче, щоб подібним чином ставилися і до неї. Вона буде містити будинок в абсолютному порядку. Айлін притаманний тип характеру — перфекціонізм. Володіючи почуттям такту, кмітливістю, Айлін схильна до задумливості, не поспішає приймати рішення.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар