Агнія: значення імені Агнія. Доля і характеристика імені

У імені Агнія досить розмовних, ласкавих варіацій — Ага, Агня, Агна, Агнюша, Агуся, Ася, Аганя, Агнес, Аг, Аггі, Агнея, Агнешка, Агнас, Агнус, Ганя, Гусака, Агашка, Аніка, Анежка.

Співзвучних імен ще більше — грецькі Агні, англійські Эгнес, Аннис, французьке Аньєс, німецьке Агнес, угорські Агнеш, Агнета, Аглент, українське Агнеса, чеське Анежка, Агнешка польська, шведська Агнис, фінські Ауне, Ауні, шотландські Айгнес, Айгнейс.

Ім’я виникло у слов’ян і греків.

Цьому існує декілька пояснень. Можливо його виникнення від імені грецьких жінок Агнеса. Основа «агнос» тлумачиться як «невинна», латинь трактує «агнус» як «ягня». Початкове жіноче ім’я в різних варіаціях широко застосовується в іноземних мовах.

А може бути, що походить від імені Агний тільки з закінченням жіночого роду. Чоловіче ім’я виникло від імені Агнетта з зазначеної основою «agnos». У підсумку виходить, що про виникнення імені Агнія до цих пір немає єдиної думки.

У всьому світі Агнія завоювала популярність і є поширеним ім’ям. У англійців від цього імені є форма Эгнес. У французів дівчаток звуть Аньєс, Аніс, німці вживають Агнес, іспанці і португальці — Інес і Інеш відповідно, італійці кажуть Аньезе, греки скоротили до Агні, угорці мають три імені — Агнеш, Агнета, Аглент. Не відстали українці — Агнія, Інеса, Агнеса. Білоруси зберігають Агнію і додатково є Агнета. Чехи ласкаво називають Анежка. У поляків теж звучить ніжно — Агнешка. Голландці скоротили ім’я—прабатько і отримали Агнес. Данці та норвежці звертаються з ім’ям Агнета. Шведи в двох варіаціях —Агнета, Агнис. Фіни мало залишили від імені Агнія — Ауне, Ауні. Ірландці обійшлися з ім’ям по-своєму, зробивши з нього Агнеш, шотландці переінакшили в Айгнес.

Короткий і ласкаве Ася є розмовних варіаціях різних імен, одночасно вважається незалежним і окремим. Скорочення Ага відноситься до імен Серпня, Агата, Агапія, Агафія, Аглая.

У християнський календар увійшла пара Агнія — Агний. Християни поклоняються захисниці цнотливих дівчат Агнії — римлянці, яка прийняла мученицьку смерть. Її свято стало днем ангела всіх Агний. Католики справляють іменини у свято Інеси.

Характеристика імені Агнія

У дитинстві Агнюша відрізняється красивою пластикою, рухливістю, чутливістю. Володарка імені відкрита і добра, має сильний характер. Характер Агнії залежить від обстановки, в якій зростає. Вона керує своєю волею і зростає врівноваженою, хоча не вважає це корисним для себе. Агнія імпульсивно, інколи дає себе знати агресивність натури. Носять це ім’я зазвичай виставляють напоказ свої почуття. Агнії страждають від занадто високої думки про себе. Не всім імпонує те, що представниці імені надто щирі. Відвертість часто створює Агнії проблеми в житті, призводить до багатьох негараздів.

З отроцтва у дівчаток з таким ім’ям добре б схвалювати веселі і добродушні риси характеру. Батька з матір’ю потрібно обов’язково вселити їй обачність. Агнії, якщо вона прислухається до їхніх порад, буде легко жити в майбутньому.

Якщо Агнія помиляється і її нікому підтримати в цей момент, вона йде в себе. Такий час Агнії важко переносити, емоції накопичують в неї негативну енергію. Привести володарку імені в гарний настрій і заспокоїтися серцю Агнії допоможе весела вдача. Агнії краще витримувати свої амбіції під контролем, щоб смуток не опановувало нею.

Дівчата, названі цим ім’ям, вміють передбачати результат своїх дій, тому вони успішні. Агнія талановита і відмінно проявляє себе в багатьох видах творчості. Успішна кар’єра Агнії впливає на стосунки в сім’ї.

Агнією керують почуття. Носій імені легко звикає до оточуючих і болісно реагує на розлучення, адже Агнія віддана в дружбі. З людьми завжди щира.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар