Значення імені Аділя | Що означає ім'я Аділя, характер і доля

Аділя: значення імені Аділя. Доля і характеристика імені

У імені Адилия трохи зменшування варіантів — Адя, Аді, Ада.

А іншомовних «тезок» у нього досить — Аділь, Аділя, Одиля, Гадиля, Адель, Аделя, Адилия.

Виникненням ім’я зобов’язана казахам.

В арабських країнах існувало чоловіче ім’я Аділь, яке також було одним з додатків до слова «правитель». До цього імені або слова сходить і Аділя. Ім’я утворено від слів «справедливість, чесність».

Залежно від того, в якій місцевості проживає носителька імені, воно буде мати деякі зміни — писатися і вимовлятися в новій формі. У середньоазіатських мовах говорять не Аділя, а Одиля. Населення Татарстану схиляється до європейського варіанту імені — Адель. У азербайджанській мові в імені нове значення — «улюблена» з звичайним написанням і вимовою Аділя, причому наголос необов’язково падає на звук «і», виділення інтонацією кінця слова теж є поширеним.

Деякі місцеві говірки допускають вживання Гадиля або Аділі. Ім’я Адель, відоме в Європі, не є ні за походженням, ні за значенням загальним з ім’ям Аділя.

Характеристика імені Аділя

У представниці імені можна відзначити похвальну якість — приймати зважене рішення і не залишати справу на півдороги. Аділі притаманні прямота, чесність, відвага. Носить це ім’я вміє запропонувати прийнятний варіант дій. Аділя миттєво знаходить вихід з положення, вміє перетворити так звані труднощі в звичайну ситуацію. Вона хоче добиватися успіхів, тому сприймає світ реальним, як він є, а не в рожевій імлі.

У дитинстві Аділя слухається батьків, хоча іноді проявляє жвавість. Категоричність з нею не пройде, Аділі потрібно представити доводи, докази, переконання, адже володарка імені вимагає справедливості при прийнятті будь-якого рішення. Аділя віддано ставиться до колег, будучи при цьому цікавою. У дитячі роки дорослим треба намагатися розвивати її інтелект. Не можна забувати про заняття спортом і фізкультурою, Аділі підійдуть секції йоги, бойових мистецтв, фехтування для успішної реалізації її духовних і фізичних якостей.

Названі таким ім’ям не вірять в голослівні твердження, їм потрібно представити вагомі аргументи, щоб Аділя перейнялася вірою в почуте. Те ж відбувається стосовно висунутих ідей. Дівчина з таким ім’ям вшановує моральний кодекс. Аділя проявляє лояльність, відчуваючи її важливість для себе. Володарку імені турбує власна прямота, нездатність виявляти гнучкість.

При цьому вона серйозна, не може спілкуватися або дружити з будь-якою людиною. Але той, хто завоював повагу Аділі, може розраховувати на її прихильність до себе. Не будучи інертним по натурі, Аділя хоче знайти таку справу, де вона зможе показати себе. Представниці імені потрібен мотив, в ім’я якого вона буде безупинно рухатися вперед.

У ній все життя борються протилежні якості характеру, що заважає Аділі залишатися спокійною, зосередженої. Вона відчуває потребу своєї роботи, прагне перевершити саму себе, виявляючи відповідальність і активність, динаміку та цілеспрямованість, які призводять до занепаду внутрішніх сил і дратівливості. Якщо суперечностей натури вдається уживатися, Аділя відчуває себе впевненіше, не забуваючи пред’являти вимоги до решти, проявляючи нетерпимість по відношенню до них і являючи собою еталон поведінки для оточуючих.

Жінки, названі ім’ям Аділя, мають негативне ставлення до пишномовності і натягнутості, вітаючи грубість і добродушність. Аділя близька до природи, цінує спокій і радість. Захищеність, забезпеченість в житті нею вітаються, і до грошей Аділя відноситься шанобливо. В особистому житті не надає значення романтиці або сентиментальним почуттям. Аділя прагматик, тому майбутнього чоловіка вона оцінює упереджено, проявляючи при цьому безцеремонність і нетактовність. Чоловік стане головою в її родині, якщо можна покластися на його надійність і вірність.

Відрізняється відповідальністю та працьовитістю, хоча Аділя амбітна і прагне мати посадові повноваження, які надають пріоритет над співробітниками. Це може бути служба в поліції, армії, політиці. Здатна Аділя стати бізнесменом, фінансистом. Відзначиться Аділя у професіях, що вимагають витримки, самовладання, здатності до прийняття швидких рішень. Наприклад, хірургія, дресура, спорт, каскадерство, пожежогасіння.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь