Значення родимок у жінок

Родикам і родимим плямам завжди надавали особливого значення, втім, як і будь-яким іншим міткам на тілі. Особливо прискіпливі до родимок на своєму тілі жінки. Якщо цятки розташовуються на видних місцях, часто доставляють незручності. Хоча саме родимки є родзинкою і роблять людину унікальною. Сприймайте їх як частину себе. Можливо, саме родимка має у вашому житті особливе значення. Згадайте знаменитостей із родимками, наприклад, Мерлін Монро. Чи можете ви її уявити без знаменитої родимки на щоці. Без неї зірка вже не буде такою впізнаваною.

Наявність родимок та його кількість безпосередньо пов’язані з генами. Якщо в одного з батьків була родима пляма, то висока ймовірність, що вона буде і у дитини. Причому такого ж виду і на тому самому місці. Родинні плями та родимки мають особливість з’являтися та пропадати протягом життя.

Наші предки вміли читати долю людини за родимками на її тілі. Темні плями неправильних форм сприймалися тоді, як відмітка злих сил. Жінок із родимими плямами на видних місцях спалювали на багаттях за чаклунство та пособництво дияволу. Люди з такими плямами вважалися проклятими.

По родимим мітках можна дізнатися про людину багато: стан здоров’я, його характер, спосіб життя, навіть передбачити майбутнє. Значення має розташування, розмір, форма та колір родимки.

Якщо родимка кругла з рівними краями – це гарний знак, буде удача та добробут. Витягнута форма говорить про рівновагу та середній достаток. А незграбна неправильна форма обіцяє труднощі.

Причому у чоловіка та жінки значення відрізняються. Давайте докладніше розглянемо, як характеризує жінку кожна родимка на тілі.

Значення родимки на тілі

Відмітки на тілі мають магічне значення, якщо розміщуються у певних ділянках тіла. Жінки з такими плямами можуть розвинути екстрасенсорні здібності. Таких місць три:

  • Родима пляма на скронях, говорить про дуже розвинену інтуїцію. На жаль, багато жінок не надають цьому значення. Але дивуються, коли раптова думка виявляється найвірнішою. Вони вміють виявляти брехню, добре розуміються на людях. Їхня здатність – ясновидіння та передбачення.
  • Пляма над коліном дарує жінці здатність спілкуватися з потойбічним світом. Це може відбуватися уві сні. Найчастіше підказки і поради померлих родичів допомагають жінці приймати вірні рішення.
  • Родимка над губою притягує погляд. Така жінка вміє вселяти та гіпнотизувати. Часто висловлені нею припущення та побажання здійснюються. Із нею треба бути обережно. Адже сказане в серцях бажання зла може здійснитися. Вона може легко наврочити.

Родимки на тілі зазвичай розташовуються хаотично. У когось їх цілий розсип, у іншого лише один-два. Люди зовсім без родимок трапляються рідко. Якщо родимки на тілі утворюють чіткий трикутник, то людина має схильність до надприродних здібностей.

Значення родимок на спині залежить від їхнього розташування. Так якщо цятки на верхній частині спини, значить, жінка любить активний спосіб життя. Швидше за все вона спортсменка. Дбає про своє здоров’я та зовнішній вигляд. При цьому часто і довго хворіє. Має гарне почуття гумору. Належить з іронією до себе. Життєвий шлях таких жінок сповнений непередбачуваних подій. Але з усіма проблемами вона в змозі впоратися, оскільки є лідером у житті.

Родимка на спині означає, що в минулому житті жінка пережила зраду. І тепер їй слід з обережністю відкриватися людям, бути вибірковою у спілкуванні.

Родимки на нижній частині спини характеризують жінку із мінливим вразливим характером. Вона постійно переживає за своє майбутнє та фінансове становище.

Родимка на хрестці говорить про незалежну натуру, яка покладається тільки на себе. Вона не довіряє людям. І часом страждає через це.

Бують випадки, коли раптово родимок стає більше. Поява нових цяток говорить про те, що слід чекати серйозних змін незабаром. Доведеться зіткнутися з великою кількістю перешкод та пережити труднощі.

Якщо родимка захована на голові під волоссям, її володарка навіть може не знати про її існування. Зазвичай така жінка маніпулятор. Вона хороший психолог від природи, читає людей як відкриту книгу. На жаль, через це вона має проблеми у стосунках з близькими людьми. До того ж, заважає злопам’ятність, яка не дає забути образи. Випробувавши зраду одного разу, вона цуратиметься нових відносин. Ця жінка розумна, успішна. Але часто самотня.

Знаки на грудях теж мають сакральний сенс. Причому має значення розташування цятки. Якщо родимка на лівих грудях, то жінка переживає любовні негаразди, часто змінює партнерів. Розташування на правих грудях говорить про вірну і люблячу дружину. Є думка, що плями на грудях мають люди, які люблять або любили.

Значення родимки на руках

Тому по родимках на руках неважко визначити характер людини. Звичайно, якщо ви вмієте це робити.

Жінка з родимками на плечах успішно домагаються кар’єрних вершин. Але це шлях не дається їм легко. Щоразу доводиться долати себе. Тому така жінка вміє контролювати себе і себе оточуючих. Вона владна та строга, при цьому дуже спокійна. Нею складно зрозуміти, які емоції вона відчуває. Все відбувається глибоко всередині, а зовні байдужа маска. Через небажання виявляти емоції, і прагнення все тримати під контролем, така жінка часто самотня.

Якщо родимка сховалася під пахвою, то вам пощастило. Господині мітки супроводжує успіх. За що вона бралася, успіх забезпечений. Будь то кар’єра, особисте життя, фінанси. Вони мають досить спокійний характер. Але теплоти і м’якості часом не вистачає. Тому чоловік буде нещасливий у шлюбі з такою жінкою.

Відмітки на лівій долоні – поганий знак. Вважається, що це прокляття. А доля жінки тяжка. Їй нічого не даватиметься легко. Вона переживе багато потрясінь та страждань. Така пляма говорить про наявність дару. Якщо жінка зможе знайти його в собі та розвинути, то зможе контролювати свою долю. Їй буде легше долати перешкоди. Така жінка не удачлива у стосунках із чоловіками. Їй доведеться пережити кілька зрад та шлюбів. Але, зрештою, вона знайде вірного їй чоловіка.

Знаки на пальцях належать до творчих особистостей. Вони чудово малюють, грають на інструментах. З них виходять віртуозні фокусники. А от якщо пляма на безіменному пальці, це поганий знак. Слід очікувати на проблеми у стосунках із чоловіками. Такі плями рекомендується приховувати за допомогою обручки, особливо незаміжнім жінкам.

Розташування на зовнішній стороні долоні обіцяє вдалий шлюб і щасливе сімейне життя. Ці жінки вірні та працьовиті. Гарні господарки. Але й кар’єра у них йде вгору.

Значення родимки на животі

Родимки на животі притаманні запальним, нетерплячим та емоційним жінкам. Вони киплять пристрасті, які часом заважають домагатися поставленої мети. Такі жінки зовні дуже привабливі. Вони вміють завойовувати увагу чоловіків та заздрість жінок. Досить егоїстичні та самозакохані особи.

Головна проблема – їжа. Жінки з родимками на животі не вміють контролювати себе і часто переїдають. Відповідно, страждають від зайвої ваги. Їм буває складно змусити себе відмовитися від улюблених тістечок та інших солодощів. Але природна краса допомагає їм. Вони легко знаходять супутника життя і щасливі з ним. Вони мають велику дружну сім’ю. Така жінка гарна дружина та мати. Але вона схильна до шкідливих звичок. Тому близьким людям слід контролювати її залежність, не запускати це.

Родимка в пупці характеризує віддану дбайливу жінку. Вона ретельно вибирає чоловіка. І знаходиться поруч все життя, всіляко підтримуючи його.

Значення родимки на ногах

Якщо родимка розташувалася на коліні або вище, жінка загадкова і скромна. Вона більшу частину часу проводить у роздумах. Знаходиться у собі. Вони вразливі, тому нерідко страждають на психологічні розлади. Можуть мати магічні здібності. При цьому чоловіки вважають їх привабливими. Проблем із підбором супутника у такої жінки не буває.

Якщо родимка на стегні, то жінка трудоголік. Вона тримається за свою роботу і всі сили вкладає в неї. Щоб у житті була стабільність. Для неї це має велике значення. Вона вміє розпоряджатися грошима, продумувати до дрібниць бюджет сім’ї. Якщо родимка знаходиться на задній частині стегна, то володарці щастить. Вона оптиміст і життєрадісна людина.

Якщо родимок на стегнах багато, то людина розсіяна. Не може знайти свій шлях у житті. Вона береться за все одразу і нічого не доводить до кінця.

Відмітини на стопах характеризують господиню як серйозну, дбайливу жінку. При цьому їй властива деяка непостійність у смаках та поглядах. Вона легко змінює свою думку. Не вміє його відстоювати.

Якщо родимки є на пальцях ніг, слід дбати про здоров’я. Високий ризик захворювань, поганий імунітет.

Значення родимки на лобі

Родимки та плями на обличчі часто викликають невдоволення у прекрасної половини. Особливо якщо вони мають неправильну форму, їх багато, або розташувалися на дивних місцях. Іноді це буває дуже негарно і впадає у вічі. Жінки намагаються всіма способами приховати родимку або видаляють їх медичними методами.

Особливе значення мають родимки на лобовій частині обличчя. За ними фахівці оцінюють здібності людини.Родимка над переніссям належить жінкам із високим інтелектом та розвиненою інтуїцією. Вони прагнуть нових знань, цікаві. Часто вони мають екстрасенсорні здібності, наприклад, ясновидіння. Жінка може не надавати цьому значення. Але на інтуїтивному рівні вміє прислухатися до себе.

Відмітка на лобі притаманна лідерам. З таких жінок виходять добрі керівники та політики. Якщо додати працьовитість, то жінка здатна досягти всіх висот, які запланувала.

Розташування родимки на правій частині чола, обіцяє успіх у фінансовому плані. Гроші до таких осіб самі течуть. Якщо жінка зуміє ними правильно розпорядитися, то фінансове благополуччя її сім’ї, дітей та онуків забезпечене.

Значення родимки на шиї

Плями на шиї говорять про норовливість жінки. Вона не зважає на чужу думку. На аргументи знаходять контраргументи. Дуже любить сперечатися. Засмучується, якщо програє, довго переживає із цього приводу. Якщо вона закохується, то назавжди. До свого обранця жінка ставиться з ніжністю та чуйністю. Стає гарною дружиною та мамою. Часто володарки родимок на шиї має схожу на матір долю.

Якщо родимка на шиї ззаду, потрібно бути обережними з азартом та витратою грошей. Вчитися планувати бюджет та економити. У таких жінок гроші витікають як вода. Вони можуть з легкістю витратити велику суму, а потім жити, рахуючи копійки.

А от якщо родимка спереду на шиї, з фінансами у жінки все гаразд. Вона знає їм ціну та вміє заробляти. Вона реалістка і завжди дбає про майбутнє своєї сім’ї.

Можливо, ви дізналися себе в цих описах. А може, й ні. Ніколи не варто приймати такі характеристики. Адже кожна людина індивідуальна. Що підходить одному, не підійде іншому. Пам’ятайте, всі ці характеристики узагальнені. Неможливо систематизувати кожну родимку. Також і щодо знаків на тілі. Родимки мають властивість з’являтися та зникати, рости та зменшуватися. Ці освіти досі погано вивчені. Багато неясних моментів щодо причини їхньої появи та змін. Наприклад, чомусь деякі родимки постійні, а інші змінюються. Є думка, що родимки, які вирішують долю, залишаються на тілі назавжди. Якщо навіть їх звести, вони з’являться знову. Тому якщо родимка не турбує, не чіпайте її. Нехай живе із вами. Адже прибравши її, ви можете видалити свій талісман та захисника.

Езотерика це не точна наука. Ніхто ніколи не зможе охарактеризувати вас правильно, просто подивившись на родимки. Для цього треба бути ще й добрим психологом. Людина повинна пізнати вас. Але якщо зіставити відомі особистості та значення їхніх родимок, багато що збігається. А вірити у значення родимок чи ні, кожен вирішує сам.

Езотерика
Додати коментар