Значення імені Єлизавета (Ліза)

Ви знайдете корисну інформацію про значення імені Лізавета, як тлумачити, історичні факти, звідки походить ім’я Єлизавета (Ліза).

Значення імені Єлизавета

Щоб зрозуміти, що означає ім’я Єлизавета, досить звернутися до батьківщини. Трактування з мови стародавніх євреїв звучить як «Божественна клятва», «вимоленна у Бога».

Скорочена форма

Ліза, Ліз, Лизушка, Лізка, Лізочка, Лизетта, Ліззі, Елізабет, Лі.

Історія появи

Що означає ім’я Єлизавета? По-перше, це слово, яке вперше з’явилося серед єврейських народів. По-друге, його значення фіксується як «клятва, дана Богові». У різних країнах воно може звучати так: Елізабет, Елайза або Ельза.

Іменини і покровителі

Незважаючи на те, що Лізавета – ім’я поширене, її іменини святкують не так часто. У церкві відзначені наступні місяці: травень (7), вересень (5), листопад, грудень. Покровительки, що дозволяють глибше зрозуміти значення імені Єлизавета:

5 вересня. – Праведна єлисавета.

4 листопада – Єлисавета мучениця.

Позитивні сторони Єлизавети

Лізочка з дитинства дуже допитлива. Це можна легко перевірити. Наприклад, кожна Лізочка знає, що означає ім’я Єлизавета. Дівчина любить читання, цікавиться наукою і нерідко залишається після уроків, щоб краще розібратися у вивченому матеріалі. Значення імені Єлизавета розкривається в спілкуванні із старшими. Дівчина з таким ім’ям часто розвивається швидше однолітків, з-за чого в будь-якому віці може знайти спільну мову як з малюком, так і зі старим.

Негативні сторони Єлизавети

Капризи, які притаманні характеру Лізавети, є її основною негативною рисою. Нескореність, егоїстичність – ось що означає ім’я Єлизавета в деяких випадках. Дівчина дуже любить себе, а тому майже не помічає оточуючих людей і «не відчуває» їх.

Особливості характеру Єлизавети

Головна зброя Лізи – любов. Вона вміє любити, а також знає, що зробити для того, щоб її полюбили. Нерідко в своєму прагненні довести почуття близьким вона йде на великі ризики та здійснює подвиги. Єдина проблема полягає в тому, що найчастіше близьким такі жертви не потрібні. Зробивши для коханої людини щось велике, вона може ще довгий час дорікати його з-за недостатньої уваги.

Значення імені Єлизавета формує основні риси її характеру. Наприклад, їй часто вдається уникнути побутових проблем. Відсутність грошей, нездатність завершити яку-небудь роботу, поломка речей… Багато проблем за неї можуть вирішити інші люди. Лізочка має велике коло подружок. Всі вони, знаючи, що означає ім’я Єлизавета, тягнуться до неї і довіряють дівчині багато секретів.

Лизавете подобається викликати захоплення у оточуючих, а тому вона приділяє велику кількість часу своєму зовнішньому вигляду. Ліза любить одягати щось красиве, живить пристрасть до макіяжу й обожнює дорогі прикраси. Її в принципі приваблює розкіш: звідси пристрасть до дорогого взуття, техніки, меблів тощо.

Значення імені Єлизавета особливо відчувається дівчиною при душевному занепаді. Залишаючись наодинці з собою, вона глибоко думає про життя. У дні самотності Лізетт занурюється в музику і книги.

Як поєднується ім’я Лізи з чоловічими іменами

Говорячи про те, що означає ім’я Єлизавета, неможливо не згадати поєднання даного імені з іншими. Наприклад, значення імені Єлизавета своїм змістом чудово збігається з Владиславом, Єгором, Павлом, Данилом, Аскольдом, Ярославом, Іваном і Миколою. Дівчині не зовсім комфортно в суспільстві Тимура, Святослава, Сави, Дмитра, Захара або Іллі.

Сім’я і Любов Єлизавети

Ліза любить всім керувати, проте це якість випаровується, коли поруч з’являється правильний чоловік. Поряд з хорошою людиною вона веде себе ніжно, лагідно і піддатливою. Якщо Ліза виходить заміж за справжнього чоловіка, їй вдається побудувати гармонійну сім’ю. Слабка людина поруч змушує її нервувати і зриватися на крик. Від дітей Лізавета вимагає багато, з-за чого може бути деспотичною.

Професія Єлизавети

Ліза живе сьогоднішнім днем і не переслідує мети нагромадження коштів. Вона довго перебуває під опікою батьків, а тому може дозволити собі займатися чим-то тільки заради задоволення. Відшукавши цікаву сферу, вона починає міцно триматися за неї і розвиватися в цьому напрямку. Лізу захоплює юриспруденція, організація свят, сфера послуг, журналістика, викладацька діяльність.

Здоров’я

Що означає ім’я Єлизавета з точки зору стану здоров’я? У цій справі є кілька закономірностей. Як правило, дівчина з таким ім’ям проходить всі типові дитячі хвороби в малому віці. В юності її можуть турбувати проблеми, викликані травмами. Велика активність дівчата часто призводить до розтягування і переломів.

Кар’єра Єлизавети

Як правило, Ліза не дуже відповідально підходить до справи, яка буде приносити їй гроші. По-перше, Лізаветка не тяжіє до збереження фінансів. А по-друге, Ліззі, немов реалізуючи значення імені Єлизавета, сподівається на Бога, живе сьогоднішнім днем. Якщо Лізетта поставить собі мету досягти кар’єрних висот, вона це зможе зробити. Однак за робоче місце дівчина не буде триматися, так як для неї це не дуже важливо.

Великі Єлизавети в історії

Тюдор (королева), Петрівна (імператриця), Лаврівська (оперна співачка), Бризгіна (легкоатлетка), Боярська (актриса), Чечик (архітектор), Василенко (актриса).

Езотерика
Додати коментар