Значення імені Владислав (Влад)

Ви знайдете для себе корисну інформацію про значення імені Владислав, як тлумачити, історичні факти, звідки походить ім’я Владислав (Влад).

Значення імені Владислав

Трактування імені Влада обумовлюється його перекладом. Він звучить як «володіє славою», «цар», «пан».

Скорочена форма

Владос, Владик, Владка, Ладо, Вадик, Влад, Слава, Славік, Владец.

Історія появи

Є кілька версій, які пояснюють походження цього імені. По-перше, це може бути злиття двох слів: «володіння» і «слава». По-друге, його можна вважати похідним від Вальдемара: тоді значення імені Владислав – «відомий владика».

По батькові дітей Влада

У простому спілкуванні вживається така форма як Владиславич, Владиславна. На жаль, це не відповідає нормам мови. Правильніше буде говорити: Владиславівна, Владиславович.

Іменини і покровителі Владислава

Багато імен мають багато іменин, календарно зазначених у церкві. У Влада такий «особливий» день є лише в єдиному екземплярі. Йому протегує святий, що дозволяє точніше розкрити значення імені Владислав.

7 жовтня – Ст. Сербський, правитель.

Позитивні сторони

Це розумний чоловік, з яким приємно вести бесіду. В силу свого інтелектуального розвитку він може підтримати будь-яку розмову: від обговорення останніх новин до обміну думками про мистецтво. Розуміючи, що значить ім’я Владислав, можна говорити про особливості його внутрішнього світу. Він вміє жартувати і сам любить вдосталь посміятися.

Негативні сторони Владислава

Це людина, якого дуже приваблюють матеріальні блага. На жаль, в гонитві за грошима він може втратити голову, а тому йому під силу понівечити долі багатьох людей заради великої суми. Значення імені Владислав передбачає хвалькуватість, гордість, пиха.

Особливості характеру Владислава

З юних років Владик дуже прив’язується до матері, а тому в майбутньому закохується в дівчат, які найбільш схожі на неї. Протягом усіх шкільних років він може мати секретні почуття до якоїсь дівчинки, проте до активних дій перейде навряд чи. Однолітки часто страждають від того, що означає ім’я Владислав. Хлопець може вести себе занадто зарозуміло, що призводить до ненависті, нерозуміння з боку інших. У підлітковому віці він багато б’ється і всіляко провокує однокласників на конфлікт.

У хорошій компанії Владос ніби розквітає. Товариство надає на нього досить сильний вплив, а тому йому важливо бути оточеним відмінними людьми. Людина, що цікавиться тим, що означає ім’я Владислав, може бути досить товариською, діяльною людиною.

Він відчуває тягу до різних сфер життя. Якоюсь мірою йому хочеться пізнати саму суть світу, а звідси – інтерес до філософії, географії, фізики та інших наук. Для Слави найголовніше – встати на правильний шлях.

Сумісність імені Владислав з жіночими іменами

Найсприятливіша взаємодія вийде з Христиною, Вікторією, Аллою, Анастасією, Марією, Поліною, Оленою. На підставі того, що означає ім’я Владислав, можна передбачити неприємні стосунки з Олександрою, Катериною, Веронікою, Євгенією, Алісою, Уляною і Тетяною.

Сім’я і Любов Владислава

Влада рідко турбує пошук дами серця. Або за ним бігають шанувальниці, або він сам випадково зустрічає кохану. У будь-якому випадку, він залишає поруч з собою тільки ту жінку, яка ідеально підходить по всім параметрам. Значення імені Владислав в сім’ї обіцяє досить гармонійне життя. Він буде намагатися забезпечити сім’ю всім необхідним. Однак велика ймовірність «просідання» у сфері духовних цінностей.

Професія Владислава

У людини з таким ім’ям рідко виникає питання про покликання. З юних років він знає, що піде працювати в ту середу, яка принесе йому найбільший заробіток. А тому його професія завжди пов’язана з чимось дуже затребуваним. Також пам’ятаючи, що означає ім’я Владислав, він не засмучується через перспективи одноманітності. Чоловік приймає це як даність.

Здоров’я

Влада турбують хвороби, пов’язані з вагою: це може бути як ожиріння, так і дистрофія. Також не виключені захворювання серцевої і нервової системи. Йому важливо вести більш здоровий спосіб життя для того, щоб підтримувати організм.

Кар’єра та що означає ім’я Владислав

Для людини з таким ім’ям дуже важливі гроші. На жаль (або на щастя), нерідко вони стають сенсом життя. Саме тому в роботі Влад може піти по головах або застосувати будь-які інші заборонені методи. Поставивши собі мету, він повністю загоряється нею і працює на знос до тих пір, поки не доб’ється її.

Великі Владислави в історії

Блажевич (музикант), Ходасевич (літератор), Стржельчик (артист), Сташевський (співак), Жуковський (бізнесмен), Топалов (співак), Сіренко (спортсмен), Левицький (співак), Никитюк (актор). Кожен з цих чоловіків досяг висот у сфері, яку обрав. Їх біографії і плоди праці дають можливість краще розібратися, що означає ім’я Владислав.

Езотерика
Додати коментар