Значення імені Вікторія (Віка) | Що означає ім'я Вікторія, внутрішній світ, життєвий шлях

Значення імені Вікторія (Віка)

Даний матеріал містить корисну інформацію про ім’я Віка, тлумачення, історичні факти, як з’явилося ім’я Вікторія (Віка).

Значення імені Вікторія

Всім відомо, що трактування його – «перемагає діва». Переклад, а також значення імені Вікторія багато в чому визначає поведінку дівчини, яку так назвали. Тримаючи всі попередні пропозиції уваги, можна говорити про те, що означає ім’я Вікторія.

Скорочена форма

Віка, Вікуся, Вік, Віккі, Торі, Викуля, Викич, Ві.

Історія появи

Своїми коренями саме слово Віка йде до індоєвропейських мовних сімей. Так, на латині значення імені Вікторія розшифровується наступним чином: «непереможена», «перемагає». Ім’я Викули звучить однаково практично на всіх мовах.

Іменини і покровителі Вікторії

Церковне свято для Вікторії зазначається всього 4 рази на рік. Серед дат, зазначених у православному календарі, потрібно вибрати найбільш близьку до дня народження, щоб виявити день іменин. Краще зрозуміти, що означає ім’я Вікторія, допоможуть її покровительки. Про них, однак, відомо небагато. Всі вони були зараховані до лику святих, так як постраждали за свої переконання.

Позитивні сторони Віки

Віка – дуже цілеспрямована людина. Вона чітко знає, чого хоче, і не боїться вголос говорити про свої бажання. До того ж, дівчині щастить на людей, які зустрічаються їй на життєвому шляху. Дівчина так зачаровує оточуючих, що вони переймаються особливою любов’ю до неї і нерідко допомагають їй у справі досягнення мрії. Віка – справжня очаровашка. Вона може не цікавитися модою або косметикою, однак на підсвідомому рівні Віка все одно буде знати, як виглядати жіночно.

Негативні сторони Вікторії

Чоловік, якого прозвали Вікою, може бути надміру впертим. Дана якість обумовлена тим, що означає ім’я Вікторія. Бажаючи «перемогти» в суперечці, вона може перейти межі дозволеного. Виходить так, що для Вікі, на жаль чи на щастя, важливіше справедливість, ніж теплі стосунки з людьми. Також за дівчиною помічається бажання продемонструвати свою силу, поборотися проти представників протилежної статі.

Тонкощі характеру і що означає ім’я Вікторія

Віку можна назвати татовою донькою. З малих років вона прив’язана до батька, тому що цього вимагає те, що означає ім’я Вікторія. Чоловік за своєю природою є переможцем, а тому дівчині хочеться отримати трохи потужної енергії. У дитинстві Віка більше воліє компанію хлопчиків, ніж дівчаток. Наприклад, її не цікавлять ляльки та сукні. Вона, навпаки, хоче бігати у дворі, катати машинки і битися.

Стаючи старше, дівчина природним чином приходить до усвідомлення власної жіночності. Вона починає стежити за собою і з бридкого каченяти перетворюватися в прекрасного лебедя. Це дуже гарячий, пристрасний і волелюбний людина.

Жінка з таким ім’ям дуже комунікабельна і активний. Вона любить займатися різними цікавими речами, освоювати нові сфери і заводити приємні знайомства. Практично в кожному своєму ділі вона хоче перемогти, до чого зобов’язує її значення імені Вікторія.

Союз імені Вікторія з іменами чоловіків

Запам’ятавши, що означає ім’я Вікторія, прийнято робити висновки про її схожість з іншими іменами. Наприклад, краще всього дівчина буде взаємодіяти з Михайлом, Георгієм, Дмитром, Кирилом, Микитою. Складніше буде знайти точки дотику з Ільдаром, Павлом, Іллею, Семеном, Захаром, Іваном і Альбертом.

Сім’я і Любов Вікторії

Значення імені Вікторія визначає роль, відіграючу нею на сімейній ниві. Вікуша, з дитинства прагне тільки до, хоче бути головою сімейства. Так, вона буде постійно тягнути ковдру на себе і наполягати на своїй точці зору. Навколо Вікторії багато чоловіків: від дівчини буквально пахне сексом, вона зводить з розуму своїм зовнішнім виглядом! Жінки з таким ім’ям важливо мати поруч людину, яка буде набагато сильніше її. У такому разі її сім’я буде яскравою і гармонійною.

Професія Вікторії

Віка – природжений лідер. До того ж, до лідерства її зобов’язує те, що означає ім’я Вікторія. Дівчина може зібрати великий колектив воєдино, а потім переконати людей робити те, що вона хоче. Саме так Вікуся відмінно реалізовує значення імені Вікторія на посаді керівника. Це прекрасна начальниця!

Здоров’я

Від природи Віка має досить хорошим імунітетом. Для того, щоб підтримувати тонус організму, їй досить займатися спортом, а також стежити за харчуванням. Іноді Вікі можуть бути схильні ендокринних проблем, але вони легко лікуються, якщо вчасно звернути на них увагу.

Кар’єра Вікторії

Віці складно бути простий підлеглою, а тому вона, потрапивши в робочий колектив, починає старанну роботу. Жінка готова орати заради того, щоб зайняти керівну посаду. Ставши начальником навіть невеликого відділу, Віка починає почувати себе найбільш комфортно. Досягнувши висот, реалізувавши значення імені Вікторія, вона заспокоюється, починає спокійно, розмірено працювати, що дає дівчині стабільно високий заробіток.

Великі Вікторії в історії

Больф (співачка), Горшеніна (артистка), Лук’янець (діяч оперного театру), Шандор (письменниця), Ковальчук (художниця), Бекхем (селебріті), Польова (музикант), Булітко (діяч кіноіндустрії), Дайнеко (артистка).

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь