Значення імені Вероніка (Ніка) | Що означає ім'я Вероніка, характер і доля

Значення імені Вероніка (Ніка)

Ви знайдете для себе корисну інформацію про значення імені Вероніка, як тлумачити, історичні факти і звідки походить ім’я Вероніка (Ніка).

Значення імені Вероніка

Основні ментальні особливості дівчини, яку так назвали, обумовлюються історією і трактуванням її імені. Так, з мови стародавніх греків воно означає «перемагає», «непереможна».

Скорочена форма

Верчик, Веня, Ніка, Вірочка, Веруня, Вероничка, Ничка, Никуля, Никуша, Вероніка (з наголосом на «О»).

Історія появи

Мова греків подарував слов’янських мовних груп безліч слів, які активно використовуються в мові до цих пір. Ім’я Ніки входить в їх число. На жаль, етимологи не можуть точно говорити про походження і те, що означає ім’я Вероніка. В даний час є тільки припущення. Вчені вважають, що воно стало похідним від Ференика. Раніше так називали тільки цариць і дружин царів, а ім’я означало «дарує перемогу».

Іменини і покровителі Вероніки

Є імена, які зустрічаються в православному календарі кожен місяць, а є ті, які можна зустріти від сили пару раз. До таких і належить ім’я Ніки. Святі, протегуючі цій дамі, розкривають значення імені Вероніка. Отже, в православ’ї особливий день відзначається два рази.

25 липня – Ст. Праведна, свята.

17 жовтня – Ст. Едеська, священномучениця.

Позитивні сторони Вероніки

Ніжна, лагідна, честолюбна… Всі знайомі підтвердять: Вірочка – уособлення турботи, ласки і жіночності. Ця жінка вміє любити і освячує своїм серцем життя всіх рідних людей. Багато її знайомі можуть точно сказати, що означає ім’я Вероніка: це ласкава і ніжна дівчина, з якою приємно спілкуватися.

Негативні сторони Вероніки

Вона не вміє поважати чужі кордону. Часто для неї не існує нічого, крім кола її рідних і друзів. Їй нічого не варто розповісти чийсь секрет або пустити саму бридку плітку. Значення імені Вероніка іноді грає з дівчиною злий жарт. Вона, бажаючи піднестися над людьми і «перемогти» всіх, вдається до лихослів’я.

Особливості характеру Вероніки

Вірочка не терпить самотності. Їй важливо, щоб поруч завжди знаходилися люди. У дитинстві вона часто тікала до батьків, так як не хотіла спати одна. У більш дорослому віці вона часто тікає на вулицю або запрошує до себе гостей. Що означає ім’я Вероніка з точки зору психології? Зараз з’ясуємо.

Дівчина не втрачається, потрапивши в гущу подій. Вона легко розбирається навіть в самих складних або незвичних ситуаціях. Чому? По-перше, це досить кмітлива дівчина. По-друге, вона вміє встановлювати коннект практично з будь-якою людиною. Значення імені Вероніка формує в неї такі якості як життєлюбність, активність і нескінченна бадьорість. З Вірочки вийде прекрасний репортер.

Сумісність і що означає ім’я Вероніка

Добре знаючи історію і факти, можна провести аналогії і зробити відповідні висновки. Наприклад, у Нікусі є великі шанси на успіх в роботі, дружбу і кохання з Олександром, Іваном, Костянтином, Романом, Максимом, Семеном, Аланом і Юрієм. Непростий союз складеться з Кирилом, Борисом, Іллею, Михайлом, Павлом, Григорієм і Антоном.

Сім’я і Любов Вероніки

Як вже було сказано в даній статті, Вірочка – надзвичайно приваблива дівчина. Вона не належить до тих, з ким потрібно обжиматись по під’їздам: її потрібно відразу брати заміж. В шлюбі значення імені Вероніка забезпечує їй щасливі і гармонійні стосунки. Вона знає, як вести господарство і як правильно спілкуватися з чоловіком. Дітей у неї зазвичай багато, і кожному дістається рівну кількість ласки.

Професія Вероніки

Жінка, яку так назвали, підходить до вибору роботи досить філософськи. Їй важливо займатися тим, що буде постійно приносити задоволення і наповнювати енергією. До речі, найбільше Віру тягне до шиття, позування, фотографії. Однак не виключаємо, що означає ім’я Вероніка, може допомогти і в офісній роботі.

Здоров’я

Найчастіше дама мучиться з хворобами щитовидної залози. Важливо заздалегідь виявити і запобігти тривожні симптоми. У деяких випадках Ніка стикається із зайвою вагою. На жаль, не виключаються хронічні або сезонні захворювання.

Кар’єра Вероніки

Як це було сказано вище, значення імені Вероніка найкраще відображається в професії, яка приносить радість їй самій. Якщо Ніке буде подобатися її робота, вона зможе знайти стабільно високий заробіток. При цьому в інших умовах її чекає успіх поруч з хорошим начальником або приємними колегами.

Великі Вероніки в історії

Гамбара (художниця), Тушнова (автор), Дударова (диригент), Картрайт (артистка), Кастро (актриса), Першина (фігуристка), Шостак (актриса), Марченко (спортсменка), Коваленко (співачка). Кожній носительці даного імені важливо знати біографії цих великих жінок. Всі вони внесли неоціненний внесок у те, що означає ім’я Вероніка.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь