Значення імені Василина

Значення імені Василина

Ви знайдете для себе корисну інформацію про значення імені Василина, тлумачення, історичні факти, звідки походить ім’я Василина.

Значення імені Василина

Ім’я Васьки передбачає такі якості як сила духу та стійкість характеру. Дівчата, яких так назвали, готові грудьми стояти за свою мету. Частково це обумовлено тим, що означає ім’я Василина: «сильна», «владна», «царівна».

Скорочена форма

Вася, Васса, Васька, Vasenka, Васюша, Лисиця Аліса, Лисичка, Vasenka, Василь, Василько.

Історія появи

Буде логічним сказати, що це ім’я – похідне від Вася. Проте, якщо заглибитися в історію, можна дізнатися більше цікавих фактів. Наприклад, батьківщина імені – Стародавня Греція. Значення імені Василина можна дізнатися з дослівного перекладу – «дружина Василевса», «жінка, що належить цареві, або, якщо говорити трохи простіше, владна.

Іменини і покровителі Василіси

Для багатьох людей, які вважають себе частиною православної церкви важливі дні, які називають День Ангела. Наприклад, у Василини є кілька таких особливих днів.

16 вересня – Никомидийская, великомучениця.

4 квітня – Василиса, мучениця.

Позитивні сторони Василіси

Вася дуже незвичайна! Про таких говорять: сама собі на умі. Однак це якість, яке таїть в собі значення імені Василина, дуже подобається оточуючим. Вона може раптово підірватися і змусити компанію відправитися в незвичайне подорож, або, наприклад, придумати незвичайну гру і захопити нею всіх! Це весела, цікава і легка на підйом дівчинка.

Негативні сторони Василіси

Васеньку буває важко зрозуміти. У її внутрішньому світі такі нетрі – сам чорт ногу зломить! Знаючи, що означає ім’я Василина, можна на пару кроків наблизитися до її нутра, однак до кінця ви її ніколи не розгадаєте. З-за цього у Васі можуть виникати сварки з оточуючими. В деяких випадках це може призвести до цькування з боку однолітків.

Особливості характеру Василіси

Іноді здається, що Васюша прийшла в наш світ з якоїсь невідомої країни. Від неї буквально віє чарами! Деякі говорять, що значення імені Василина можна виразити в слові «казка». І правда: поруч з нею завжди відчувається особливий дух дива. Сама Василіска живить пристрасть до казок! Вона зачитується ними з дитинства і, виростаючи, може бути надто інфантильною. З цього можна зробити висновок: те, що означає ім’я Василина, може вдало розкритися у творчості. Васька може чудово малювати, створювати одяг або прикраси.

Цікаво, що така ніжна і ласкава дівчина у важких ситуаціях перетворюється в сталеву леді! Наприклад, при необхідності дівчина здатна зайняти роль чоловіка в родині і звалити на себе найтяжчі обов’язки.

Вася жалісливо і чоловіколюбива. Наприклад, значення імені Василина нерідко підштовхує її до благодійництва. Дівчина переводить гроші у фонди і доглядає за бездомними тваринами. На жаль, це їй вдається не завжди. Однак Васюша допомагає всім по мірі можливості.

Краса, любов, ніжність, внутрішня сила – ось що означає ім’я Василина.

Сумісність імені Василини з чоловічими іменами

Ідеальним чоловіком для такої дами буде Коренів і Федір. Досить легко буде знайти спільну мову з Ігорем, Костянтином, Романом, Михайлом і Сергієм. Несолодко доведеться спільного життя з Іваном, Микитою, Олександром і Павлом.

Сім’я і Любов Василіси

У любовних справах це ніжна, але неприступна жінка. Вона з тих, яких потрібно добиватися. Пригадайте, що означає ім’я Василина. Хіба легко отримати розташування царівни?…

Професія Василіси

Це цілеспрямована і натхненна дівчина. Багато хто не розуміють, звідки у неї беруться сили на всі звершення, а тому вона не боїться роботи. На щастя, у Васси є дивовижна здатність. Вона вміє перетворювати будь-яку справу в улюблене, а тому зможе стати успішною в будь-якій роботі.

Здоров’я і що означає ім’я Василина

Ця дівчина відчуває проблеми в дитинстві. Наприклад, коліки або щось пов’язане з родовими травмами. Важливо приділити особливу увагу стану здоров’я на ранніх порах, щоб у майбутньому було менше проблем. Значення імені Василина допомагає дівчині уникнути типових підліткових недуг.

Кар’єра Василіси

Працьовитість – ось головне якість, яка допомагає Васі просуватися по кар’єрних сходах. Дівчина, яку так назвали, неймовірно працездатна! Їй неважко затриматися після закінчення зміни або взяти на себе чужу роботу. Знаючи, що означає ім’я Василина, можна прогнозувати її успіх в роботі. Найголовніше – вміти показати начальнику усі свої успіхи.

Великі Василини в історії

Васса (правителька). Волохова (няня царя). Кожина (селянка). Фролова (актриса). Володіна (астролог). Кожна з цих дам внесла внесок у значення імені Василина.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Додати коментар