Значення імені Валерія (Лєра)

Ви знайдете для себе корисну інформацію, значення імені Валерія, як тлумачити, історичні факти і звідки походить ім’я Валерія (Лєра).

Значення імені Валерія

Лера – дівчина з дуже суперечливим характером. З одного боку, вона привітна і доброзичлива, а з іншого – запальна і наполеглива. Все це залежить від словникової трактування імені – «здоров’я», «молодість», «сила».

Скорочена форма

Лерич, Валера, Лерка, Лерочка, Леруся, Лер, Лера, Лерочка, Валерик.

Історія появи

У слов’янських мовах дуже мало рідних імен – всі вони в основному запозичені. Ім’я Лери має візантійські корені. «Вэлэри» у перекладі – це «здоров’я», «сила духу». До речі, в інших мовах воно може звучати як Валерья або Валері.

Іменини і покровителі Валерії

Ніщо не скаже вам про Лері краще, як її церковні характеристики. Психологічний портрет дівчини можна скласти, спираючись на дані з православ’я, а точніше – вивчивши головних святих, що стоять за спинами дівчат з таким ім’ям.

3 лютого – Валеріан, постраждав за віру;

6 травня – свята Валерія;

20 червня – Валерія-мучениця.

Позитивні сторони Валерії

Це досить лагідна і ніжна пані, а тому їй не чужі прояви материнської і подружньої любові. Значення імені Валерія забезпечує дівчинці хороше самопочуття і прекрасний зовнішній вигляд. Це пробивна людина. Поставивши мету, вона зробить все для її здійснення.

Негативні сторони Валерії

Лєрочка здається золотком тільки на перший погляд. На жаль, вона може бути досить агресивною. Наприклад, вона проявляє злість, якщо хтось діє так, як вона хоче. Ми вже з’ясували, що означає ім’я Валерія. Сила духу, закладене в ім’я дівчини, часто не дозволяє їй бути гнучкою і поступливою.

Особливості характеру Валерії

На будь-якому сімейному застілля завжди буде дитина, який збирає навколо себе всіх дітей і своїм гучним голосом привертає увагу багатьох дорослих. Таким дитиною точно може бути Лерка! Значення імені Валерія дає їй такі якості, як активність, ініціативність, енергійність. У юному віці вона займається всім і відразу. Наприклад, бере участь у театральному гуртку, танцює і створює фігурки з бісеру. Всі ці активності накладають відбиток на її характер і вносять нові смисли в те, що означає ім’я Валерія.

Жінка, яку так назвали, живе моментом. Вона намагається наповнити кожну мить чимось радісним і цікавим. Однак у той же час Лерчик пам’ятає і про майбутнє: часто на її рахунку буває велика сума, збережена «на чорний день». Значення імені Валерія передбачає практичність, змішану з невимушеністю.

На жаль, у Валерії є і негативні риси. Її категорично не можна злити! У гніві вона перетворюється в дуже грізну людину, не помічає нікого, крім себе. Вона не вміє сперечатися, а тому, мовби пам’ятаючи, що означає ім’я Валерія, тисне на співрозмовника силою. До биття посуду у неї справа майже ніколи не доходить. Найчастіше Лера затаює образу і при зручному випадку завдає удару кривдникові.

Сумісність імені Валерія з чоловічими іменами

Отже, пані з таким ім’ям краще взагалі не підходити до Гната і Кирила. Також не дуже сприятливим буде союз з Іллею, Сергієм, Матвієм, Ігорем і Юлієм. Значення імені Валерія краще всього поєднується з Артемом, Йосипом, Геннадієм, Русланом і Юрієм. Ідеальна пара вийде з Денисом і Данилом.

Сім’я і Любов Валерії

Сімейне життя для людини з даним ім’ям здається чимось природним. Валерія звикла постійно перебувати у відношеннях: починаючи з підліткового віку вона обов’язково з ким-небудь та зустрічається. Це чуйна, розуміюча і неймовірно господарська жінка! До речі, таких беруть заміж дуже швидко. З дітьми вона ладнає добре. Що означає ім’я Валерія у побутових справах? Вона дуже любить порядок і вимагає дотримання чистоти від близьких. Іноді це може доходити до деспотизму.

Професія Валерії

В роботі Лерку можна порівняти з працьовитою бджілкою. В ідеалі вона хоче отримувати гроші за те, що любить, однак на перших порах жінка не соромиться і «непрестижною», не приймається суспільством роботи. На тимчасовій роботі вона, на відміну від багатьох, не затримується – значення імені Валерія не дозволяє. Вона робить все можливе, щоб отримати ідеальну посаду.

Здоров’я

Дівчинка народжується здоровою: і рум’яні щічки, і дзвінкий сміх – все при ній. Ми вже знаємо, що означає ім’я Валерія, а тому можемо точно сказати, що за життя таку дівчину рідко турбують якісь хвороби. Однак не виключені й проблеми, пов’язані з доглядом за собою. Якщо вона вчасно не задумається про здоров’я шкіри і тіла, вона може втратити ресурси, дані їй природою.

Кар’єра Валерії

Ця жінка страждає так званим «синдромом відмінниці». Для неї просування по кар’єрних сходах – природна потреба. На щастя, їй чужий метод ходіння по головах. Однак для отримання бажаного вона може почати пресувати начальство.

Великі Валерії і що означає ім’я Валерія

Барсова (артистка оперного театру), Кудрявцева (шоувумен), Гай Германіка (режисер), Заклунна (актриса), Козлова (співачка), Гудим (гімнастка), Лук’янова (модель). Кожна з цих жінок домагалася просування по кар’єрних сходах чесною і наполегливою працею. Саме їх біографії допоможуть краще зрозуміти, що означає ім’я Валерія.

Езотерика
Додати коментар