Значення імені Степан (Стьопа)

Ви знайдете для себе корисну інформацію про значення імені Степан, як тлумачити, історичні факти і звідки походить ім’я Степан (Стьопа).

Значення імені Степан

Стьопка – яскравий, гордий і харизматичний хлопець. Його видно й чути: він не дає оточуючим забути себе. Всі ці риси легко пояснюється тим, що означає ім’я Степан. Це «королевич», «цар».

Скорочена форма

Степашка, Стьопка, Степаниус, Стьопочка, Степик, Стефан, Степовий, Стеха, Стенька.

Історія появи

Як і багато слов’янські імена, воно сходить до грецької культури. У світі греків «Стефанос» – «царевич», «правитель», «блискучий». В інших мовах можна почути такі версії як Стівен, Стефо, Стефан, Тапані, Стип.

По батькові від імені Степана

Дівчатка носять горде Степанівна. До імен хлопчиків ж додається Степанович.

Іменини і покровителі Степана

День Ангела – важливе свято для будь-якого православного людини. Святі люди, завдяки яким такі дні виникли, допомагають краще розібратися в тому, що означає ім’я Степан.

27.01 – Ст. з Віфінії, святий з ченців.

12.02 – Наливайко, страждалець.

28.12 – Сурозький, духівник.

Позитивні сторони Степана

Степашка – справжній артист! Його харизма, пластичність і вроджене почуття гумору є головними «магнітами» для оточуючих. Наприклад, Степко легко влитися в будь-яку компанію. Трохи посмішок, добрих слів і «блиску», який таїть у собі значення імені Степан, і все: навколишні буквально тануть!

Негативні сторони Степана

Стьопка дуже непостійний. Чоловік може протягом усього життя кидатися з однієї сфери в іншу. На жаль, часто це заважає обзавестися справою життя. Також з цього випливає така частина того, що означає ім’я Степан: це безвідповідальність. Степашка може у фарбах розписати свої обіцянки. Однак коли все дійде до справи, він може просто акуратно піти від відповідальності.

Особливості характеру Степана

З самого раннього віку Стінка має всі шанси на те, щоб стати великою зіркою! Хлопчисько забирає на себе всю увагу на святах, в садку і просто на вулиці. Хлопець не може по-іншому: саме значення імені Степан ніби змушує його постійно сяяти. На щастя, Стьопка знає, як захопити оточуючих.

Молодий чоловік з таким ім’ям може серйозно захопитися кіно або телебаченням. Якщо він задумає стати журналістом, то зможе реалізувати всі, що означає ім’я Степан. Проте часто трапляється так, що цікаві Степаши повністю міняються, і він з головою йде в зовсім інша справа.

У Степаши може бути багато азартних хобі. Наприклад, значення ім’я Степан може привести його в більярд, покер або навіть дартс. Чоловік вміє не піддаватися азарту. Однак за нею потрібен контроль. Не виключені випадки програшу цілого стану!

Неймовірна харизма приваблює до Стьопі багато дівчат. Всі вони, знаючи, що означає ім’я Степан, просто в’ються навколо чоловіка. Сам він не поспішає зв’язувати себе стосунками. Нерідко він, на жаль, просто «грає» з бідними дівчатами. Йому було б непогано почати піклуватися про почуття оточуючих. Однак безвідповідальний Стьопка навряд чи піде на надлом самого себе.

Сумісність імені Степан з жіночими іменами

Стьопа може бути впевненим у тому, що буде жити душа в душу з Алісою і Оленою. Також йому буде приємно бути поруч з Веронікою, Дариною. Значення імені Степан зовсім не поєднується з Галиною, Маргаритою, Валерією. Варто бігти від Лариси і Ольги.

Сім’я і Любов Степана

Стьопка – типовий тато-жартівник і веселий чоловік. З ним ніколи не засумуєш! Степану важко тягнути на собі побутові проблеми. Чоловік більше любить насолоджуватися безтурботними відносинами. Цілеспрямовано він не шукає собі другу половинку. На щастя, доля нерідко підкидає йому відмінних дівчат.

Професія і що означає ім’я Степан

Степашка зможе відбутися як професіонал у веденні свят, журналістики, музики або театрі. Однак не варто відкидати і математичні професії! Головне, що він повинен зробити: вибрати одну справу і бути відданим йому все життя.

Здоров’я

З моменту появи на світ Стьопа не зазнає сильних проблем. Значення імені Степан дозволяє йому бути здоровим, міцним і сильним. На жаль, йому важко уникнути душевних проблем. Наприклад, депресій і різних синдромів.

Кар’єра Степана

Стьопка хоче багато заробляти. Проблема лише в тому, що він не затримується довго на одному місці. На жаль, з таким підходом молода людина не може повністю реалізувати все те, що означає ім’я Степан і стати успішніше. Для просування по кар’єрних сходах йому потрібно знайти постійне місце роботи.

Великі Степани в історії

Ковнір (архітектор). Джевецький (вчений). Цвейг (письменник). Данилов (хімік). Красовський (військовий). Меньшиков (ноумен). Також краще дізнатися значення імені Степан допоможуть долі таких людей. Олексенко (актор). Гіга (музикант). Хмара (політик).

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар