Єва — що означає ім’я, характер і доля

Значення імені Єва

Ви знайдете для себе корисну інформацію про значення ім’я Єва, як тлумачити, історичні факти і звідки походить ім’я Єва.

Значення імені Єва

Євочка – дівчина, створена створювати, як би абсурдно це не звучало. Вона дарує світу життя, енергію, натхнення. І це не просто слова! Ці особливості характеру обумовлені тим, що означає ім’я Єва. У євреїв воно означає «породілля», «подає життя«.

Скорочена форма

Ев, Ева, Евеліна, Євка, Євочка, Євонька, Євушка, Еванесса, Ванесса, Еффі.

Історія появи

У слов’янських мовах ім’я Єви з’явилося з культури євреїв, а в дослівне трактування значення імені Єва звучить як «виношує життя«. В інших мовах можна зустріти такі варіанти звучання як Верба, Еве, Ева, Хэвве.

Іменини і покровителі Єви

Незважаючи на те, що ім’я Єви вважається воістину церковним і православним, іменини її бувають тільки раз у рік. Також радимо не забути дізнатися Євочке про свого покровителя – це дозволить краще розібратися в тому, що означає ім’я Єва.

27.08 – Павлова. Настоятелька монастиря.

Позитивні сторони Єви

Євочка хороша всім! І характером, і тілом, і душею. По-перше, вона володіє прекрасною фігурою! Її пропорції зводять з розуму. По-друге, більшу частину свого життя Єва мила та ласкава. Однак і за словом в кишеню не полізе. Знаючи, що означає ім’я Єва, можна говорити про те, що ця дамочка себе в образу не дасть. У неї є свій погляд на будь-яке питання.

Негативні сторони Єви

Азарт і схильність поганим впливам. Варто Євочці потрапити у погану компанію, вона відразу зачаровується «плохишами«. Значення імені Єва штовхає її на небезпеку. Бажаючи сподобатися іншим людям, Ева втрачає дорогоцінний час. На жаль, дівчина не проявляє належної поваги до рідних. У якийсь момент навіть самі близькі можуть втратити контроль над нею.

Особливості характеру Єви

Євочка належить до того типу дітей, які вражають оточуючих своєю красою. Великі очі, пухкі губки, миле личко. Ну, хто встоїть перед таким? На щастя, краса зберігається в тому, що означає ім’я Єва, протягом усього життя дівчини. Ева красива і прекрасна! Жіночність і невагомість, здається, закладена в ній з самого народження.

Дівчинка з таким ім’ям всім своїм існуванням розвіює міф про те, що всі красиві дами дурні. За прекрасною оболонкою ця жінка приховує гострий розум. Найчастіше Ялинка логічна, кмітливість і начитанна. У школі їй легко дається математика, фізика і хімія. Вона, реалізуючи значення імені Єва, також любить і щось створювати. Дівчина віртуозно робить листівки, малює, іноді навіть пише пісні.

Людина з таким ім’ям має всі шанси на успіх у спорті. У якійсь мірі він їй навіть необхідний: тільки в русі дівчина відчуває себе вільною і щасливою. Її граціозність і ніжність ідеально підійде для гімнастики, танців або акробатики. До речі, деякі навіть говорять, що значення імені Єва – «спортивна«.

До речі, Єву можна сміливо назвати відмінною господинею! По-перше, вона чудово готує. Їй вдається передбачати поєднання продуктів і цікаво змішувати між собою. По-друге, Ева любить і вміє підтримувати порядок. Проте ці якості іноді пропадають: буває, дівчині просто хочеться відпочити і полінуватися.

Сумісність ім’я Єва з чоловічими іменами

Ідеальний Євин чоловік – Павло і Ростислав. Також їй буде приємно знаходитися в товаристві Іллі, Валери, Кістки і Єгора. На жаль, значення ім’я Єва зовсім не споріднюється з Володею, Грицем, Микитою, Ванею. Дуже поганий ство вийде з Герою і Кирилом.

Сім’я і Любов Єви

Євонька має милою зовнішністю і гострим характером. По-перше, її не так вже і просто добитися. Дівчина буде грати, дражнити і лише по трохи показувати, що означає ім’я Єва і що приховує її душа. По-друге, вже будучи в парі Ева вічно вислизає, свариться і дає величезні емоції. До речі, багатьом це навіть подобається. У шлюбі з такою точно не засумуєш!

Професія Єви

Дівчина, яку так назвали, любить творити. Вона може не розлучатися з пензликом або музичним інструментом. Однак для досягнення успіху їй доведеться неабияк потрудитися! Найчастіше Ев видно в кіно, музиці та спорті. При цьому у неї є всі здібності для того, щоб реалізувати значення імені Єва в роботі вчителя або вихователя.

Здоров’я

Євочка – дійсно гарна дівчинка! У неї прекрасні рівні зуби, довгі волосся, бархатиста шкіра. Єву можуть хвилювати проблеми зі шлунком або серцем. Для неї, як і для багатьох інших людей, важливо регулярно перевірятися у лікаря.

Кар’єра та що означає ім’я Єва

Єва – справжня кар’єристка. Вона може не визнавати в собі цю рису публічно. Однак глибоко в душі вона завжди буде тягнутися до висот! Євочка з тих людей, хто готовий зціпити зуби і наполегливо йти до мети. Вона вміє вибудовувати свій план дій так, щоб він їй допоміг.

Великі Єви в історії

Мелещук (гімнастка). Також значення імені Єва допомагають зрозуміти і багато творчі дами. Браун (артистка). Симонайтите (письменниця). Лонгорія (актриса). Кошова (актриса). Бушміна (співачка). Польна (співачка).

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар