Всеволод: значення імені Всеволод. Доля і характеристика імені

Ім’ям Всеволод батьки називають хлопчиків в українських православних сім’ях.

Ім’я Всеволод має слов’янське коріння і складається з складання двох коренів: «все», що інтерпретується як «все», і «волод» – «володіти». Зі старослов’янської на сучасну російську слово «волода» перекладається як «влада». В Україні ж воно перетворилося на слово «влада». Так що найбільш точно ім’я Всеволод розшифровується як «всевладний» або «володіє всім». У православній культурі ім’я Всеволод еквівалентно імені Гаврило.

Вплив імені на характер і долю

Дитина, яку батьки назвали Всеволодом, буде відрізнятися спокійним характером. Він стане улюбленцем у вчителів, а серед ровесників буде користуватися повагою, хоча природу цього поваги вони навряд чи зможуть пояснити. Вся справа в харизмі юнаки. З її допомогою володар імені Всеволод зможе досягати бажаних результатів. До таких можна віднести хорошу успішність або членство в модній компанії.

Носія імені Всеволод чужі емоційні сплески. Він уміє планомірно і без поспіху працювати над якимось проектом. Всеволод легко відокремлює головне від другорядного, вміє не розсіювати увагу. Однак Всеволоду не вистачає здорової частки честолюбства. Чоловік цілком задовольняється роллю «сірого кардинала» при «королі», за яким всі йдуть.

Цей чоловік не любить ризики. З-за цього Всеволод рідко виявляється в ситуації, якою б хотів уникнути. При цьому він відрізняється стійкістю і умінням не пасувати, коли виникають складнощі. Всеволода вважають наполегливою, але перемога йому потрібна не завжди. Можна навіть сказати, що людина невибагливий. Часто Всеволоду просто потрібна впевненість у тому, що правильно підвішений язик зможе йому допомогти, якщо це знадобиться.

Дружиною носія імені Всеволод буде амбіційна дівчина. При цьому її амбіції не повинні бути глобального характеру. Всеволоду потрібна господиня в хаті, яка буде перетворювати холостяцьке житло в затишне сімейне гніздечко. Всеволод дуже залежимо від комфортного життя.

Езотерика
Додати коментар