Значення імені Віта | Що означає ім'я Віта, характер і доля

Віта значення імені

Походження і значення імені Віта

Більшість лінгвістів сходяться на думці, що воно є жіночим аналогом імені Віт. Воно, у свою чергу походить від римського латинського «vita», що на сучасну українську перекладається як «життя». Часто Кручений називають Вікторію, Вітольду, Віталіну, Віталіну та Вікторину. Схоже тлумачення є у слов’янських імен Видана і Видослава.

Астрологічна довідка для імені Віта

  • Цій жінці протегує сузір’я Водолія;
  • життя Віти проходить під заступництвом Урану;
  • улюблений камінь – лазурит;
  • улюблений колір – фіолетовий;
  • Витка відчуває зв’язок з кедром і мімозою;
  • тотем – джміль;
  • найкращий день тижня – субота.

Характер власниці імені Віта

Як правило, ця особа має досить неоднозначним характером. Вона відрізняється серйозністю і відсутністю завищених вимог до інших людей. Родзинкою це жінки можна вважати милоту, поєднану з потужною харизмою. Всіма силами вона намагається виділитися з навколишнього її сірої маси. Часто для здійснення цієї мети, та, хто носить це ім’я, намагається знайти якийсь орієнтир і в усьому його наслідувати. Про неї можна сказати, що вона наївна. Її дійсно досить легко обвести навколо пальця і штовхнути в безодню депресії. Серед однолітків дівчинка відрізняється гарною успішністю, тому завжди стає об’єктом любові не тільки рідних батька й матері, але й педагогічного колективу школи. З ранніх років хоче зробити все, щоб бути успішною у дорослому житті.

Коли Вікторія стає дорослою, вона починає чуйно реагувати на будь-які зміни в навколишньому її світі. Нерідко завдяки цьому вона схиляє ситуацію в свою користь. Впевнена в собі дівчина здатна на рішучий вчинок. Енергія просто переповнює її. Також жінка ретельно намагається не дати ворогам розпускати про неї всякі мерзенні чутки. Саме тому вона вкрай рідко здійснює негожі вчинки.

Якщо носій цього імені опиняється в компанії тих, кого вона знає недостатньо добре, то буде дотримуватися дистанцію, не даючи зрозуміти, що вона за людина. Завдяки такій поведінці, створюється помилкове враження про її зарозумілості і пихатості. Однак, серед рідних або друзів дівчина буде максимально розкутою, тому близькі люди вважають її веселою і цікавою. Ця особа сміється навіть тоді, коли жартують над нею, яскрава кмітливість і широка ерудиція. Вона завжди «в тренді» і завжди у курсі того, що відбувається в її оточенні. Товариші часто запитують її ради, і вона вміє зберігати таємниці.

З членами своєї сім’ї ця жінка завжди ділиться найпотаємнішим, тим, що хвилює найбільше. Таємниця імені приховує особу, якій буде легше спілкуватися з бабусею чи дідусем, ніж з батьками. Все тому, що ієрархічні відносини між нею і батьками залишаються на тривалий час.

Чим захоплюється володарка імені Віта

Вона завжди знайде собі заняття, однак, суєта їй чужа. Як правило, вона займається своїми справами «з толком, з розстановкою». Та, хто носить це ім’я, обожнює гучні вечірки, а вдома піклується про вихованців.

Де працює володарка імені Віта

Їй не подобається, коли її контролюють, тому часто стає приватним підприємцем. Вікторія стає фріланс-дизайнером, і приходить до успіху завдяки своїй працьовитості.

Самопочуття та імунітет власниці імені Віта

Зі здоров’ям у цієї жінки проблем немає, хоча вона і не веде здоровий спосіб життя. Після 40-ка можуть початися проблеми з внутрішніми органами.

Інтимне життя власниці імені Віта

Вона ніколи не стане шантажувати чоловіка, відмовляючись від інтимної близькості. Носительці цього імені відома чиста любов, проте зрада кавалера може її зламати.

Сімейні відносини власниці імені Віта

Ця дівчина рано стає дружиною, однак її сімейне життя не стає «кухонним висновком». Вікторія поділяє обов’язки з чоловіком, який її підтримує. Якщо він перестане це робити, жінка швидко подасть на розлучення.

Володарка імені Віта легко вибудовує відносини з чоловіками по імені Іраклій, Олег, Рустам, Самсон, Тихон, Ян.

Що означають букви в імені Віта

Літера «В» найбільш часто зустрічається у тих, хто вміє в короткий час вибудовувати відносини з новими людьми. У цієї жінки яскраво виражені творчі здібності. Відпочивати вона найбільше любить на природі. До всіх проблем підходить з практичної точки зору і намагається позбуватися ілюзій. Але при цьому у неї сильно розвинена уява і внутрішнє чуття. Завдяки цьому, вона легко передбачає подальші події. Якщо ця людина закохується, то обов’язково зробить так, щоб всі побачення проходили в атмосфері романтики. Практично не здатна зрадити.

Ім’я з буквою «І» часто у людей з гарною уявою. Також з-за неї вони добре розбираються в людях, підходить до всього з практичної точки зору і дуже педантичні. Ця жінка завжди намагається домогтися взаєморозуміння з іншими людьми. В її компанії ніколи не знайдеться людей, схильних до конфліктів. Це добра людина, яка адекватно реагує на жарти. При цьому вона завжди чесна і відкрита. Природжений романтик, яка довго вибирає чоловіка.

Літера «Т» найчастіше характеризує жінку як творчої людини, витає в хмарах і не реально оцінює свої сили. При цьому, вона володіє тонкою інтуїцією, яка часто допомагає Віті уникати труднощів і легко долати перешкоди. З сторонніми веде себе владно і вимогливо, однак вдома перетворюється і стає дбайливою та люблячою дружиною.

Буква «А» зазвичай свідчить про прагнення до комфортного життя, частих змін і безліч захоплень. Така людина здатна успішно очолювати компанію однодумців і самостійно приймати рішення. Відрізняється тим, що не визнає авторитетів і ніколи не довіряє стороннім думкам.

Нумерологічна довідка для цього імені

Йому відповідає число 7. Воно дає носительці цього імені хорошу фантазію, скромність, нелюбов до конфліктів і вміння йти на компроміс. Ця жінка постійно прагне пізнавати щось нове та цікаве. Вона регулярно дивиться лекції в інтернеті, читають науково-популярну літературу. У ній вона знаходить факти не тільки цікаві, а й корисні у побуті. У цієї людини дуже розвинена уява, вона завжди може видати якусь цікаву ідею. На жаль, їй не вистачає наполегливості, щоб втілити ідею в життя. Вона не любить брати на себе відповідальність, тому часто буває небагата. Більше всього на світі дама любить самотність, де ніхто не вторгається в її особистий простір і не намагається диктувати їй, як жити. У неї м’який характер, тому вона дуже милосердна. В чоловіки бере чоловіка, з яким їй буде, про що поговорити.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь