Веста значення імені

Походження і значення імені Веста

У фахівців по лінгвістиці немає єдиної думки на цей рахунок. Більшість наполягає, що це ім’я має слов’янське походження, і походить від слова «звістка». Однак, існує теорія, що воно сходить до імені римського божества, і, відповідно, має латинське походження. Найбільш часто (Гестія) дівчаток так називають у країнах східної Європи.

Астрологічна довідка для імені Веста

  • Цій жінці протегує сузір’я Риби;
  • життя Вести проходить під заступництвом Юпітера;
  • улюблені камені – берил і гіацинт;
  • улюблені кольори – синій та жовтий;
  • Вестія відчуває зв’язок з абрикосом і евкаліптом;
  • тотеми – дельфін, олень, слон;
  • найкращий день тижня – четвер.

Характер власниці імені Веста

Як правило, ця жінка відрізняється рішучістю й прагненням командувати. Причому це починає проявлятися ще з малих років. Дівчинка завжди стоїть на своєму, і продовжує вимагати, щоб батьки виконували всі її «хотілки». Щоб роздобути бажане, Вестія піде навіть на не самі чесні заходи. Вона цілком може влаштувати публічний скандал. Дівчинка, яка носить це ім’я, рідко грає з однолітками. Замість цього вона воліє читати. Батько і мати витратять багато сил і часу, щоб виростити з твердої і егоїстичною дівчинки, яка не визнає авторитетів, пристойну панночку.

Таємниця імені приховує даму, з нестандартним мисленням і розвиненим інтелектом, яка підходить до кожного питання з аналітичної точки зору. Вона – нон-конформіст, а воліє спілкуватися іронічно. Потрапляючи в спокійне суспільство, дівчина буде виділятися, так як часто веде себе ексцентрично.

Душа жінки знаходиться в постійному протиборстві, однак Веста ніколи не покаже цього відкрито. Вона ненавидить буденність і завжди готова кинутися в бій. Любов до спілкування відкриває для неї нові перспективи, ніж вона активно користується. Але її напір іноді провокує конфлікти. Прагнучи досягти своєї мети, вона починає тиснути на людей, чим викликає роздратування.

Але, незважаючи на все вищесказане, ця жінка відрізняється добротою і прагненням допомагати оточуючим її людям. Та, хто носить це ім’я, ніколи не стане заздрити. Вона прагне виділятися, тому часто носить яскраві викликають вбрання або веде себе незвичайним чином. Від природи ця особа дуже талановита. У неї не погано виходить малювати, танцювати, співати або складати вірші. Забавно те, що вільний від роботи та хобі час вона воліє проводити в спокійній домашній обстановці.

Чим захоплюється і де працює володарка цього імені

В принципі, ця жінка може стати ким завгодно – у Долі немає особливих планів на неї. Цілком ймовірно, що Гестія стане працювати там, де потрібно її активність, прагнення до розвитку і вміння модернізувати усталену систему. Вона легко стане дизайнером модного одягу або ж науковим співробітником. У тому випадку, коли воліє дама якусь більш спокійну професію, то все одно робота буде пов’язана з творчістю. Нерідко вона стає педагогом.

Сімейні стосунки володаря імені Веста

Як правило, цю особу багато хто вважає «фатальною жінкою». Не дивно, що багато кавалери жадають її уваги. Дівчина ніколи не погодиться на допоміжну роль у відносинах. Чоловік може або прийняти, або розлучитися.

Однак Весата ніколи не відмовить тим, хто дороге її серцю. Володарка цього імені добре стежить за дітьми і побутом. Чоловік також буде приходити в затишний будинок, а не барліг.

Володарка цього імені легко вибудовує відносини з чоловіками на ім’я Євген, Матвій, Остап, Радик, Радомир, Роман, Святослав, Сергій, Ернест.

Що означають букви в імені Веста

Літера «В» найбільш часто зустрічається у тих, хто вміє в короткий час вибудовувати відносини з новими людьми. У цієї жінки яскраво виражені творчі здібності. Відпочивати вона найбільше любить на природі. До всіх проблем підходить з практичної точки зору і намагається позбуватися ілюзій. Але при цьому у неї сильно розвинена уява і внутрішнє чуття. Завдяки цьому, вона легко передбачає подальші події. Якщо ця людина закохується, то обов’язково зробить так, щоб всі побачення проходили в атмосфері романтики. Практично не здатна зрадити.

Буква «Е» зустрічається у людей, які відрізняються завзятістю у виконанні поставленого завдання. Вони товариські, мають потребу в постійному самовдосконаленні й завжди намагаються бути головними. Вони не стануть коливатися в прийнятті важкого рішення. Негативною стороною цього, можна вважати, що ними часто керують емоції, а не холодний розрахунок. Дивно, але в сварках друзів Гестія часто виступає як парламентер завдяки своїй чарівності.

Буква «С» зустрічається у розсудливих людей, які вміють вибудовувати складні логічні ланцюжки. Для неї важлива думка оточуючих, тому фінансова незалежність і визнання інших людей грають не останню роль в її прагненнях. На роботі та, хто носить це ім’я, показує себе сумлінним і відповідальним співробітником. Часто вона розчаровується в особистому житті.

Літера «Т», найчастіше, характеризує його власницю як творчої людини, витаючу в хмарах і не реально оцінює свої сили. При цьому, вона володіє тонкою інтуїцією, яка часто допомагає дівчині уникати труднощів і легко долати перешкоди. З сторонніми Гестія веде себе владно і вимогливо, однак вдома перетворюється і стає дбайливою та люблячою.

Буква «А» зазвичай свідчить про прагнення до комфортного життя, частих змін і безліч захоплень. Така людина здатна успішно очолювати компанію однодумців і самостійно приймати рішення. Відрізняється тим, що не визнає авторитетів і ніколи не довіряє стороннім думкам.

Нумерологічна довідка для цього імені

Цифра, відповідна йому – 4. Це багато що говорить про порядність його володаря, неабиякі лідерські якості і надійності. Зазвичай ця жінка вперто просувається до намічених цілей, прагнучи отримати визнання за свої заслуги і перемоги. Веста рідко йде у когось на поводу і прислухається до чужої думки. На роботі стає ідеальною працівницею, яка ретельно виконує свої завдання. Працює найчастіше в самоті. Особлива небезпека для тієї, хто носить це ім’я – це висока ймовірність депресій. Стає чудовою дружиною та матір’ю.

Езотерика
Додати коментар